Порасна АПРИЛското човече и втори рожден ден празнува вече

  • 15 985
  • 292
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 151
Честит рожден ден на Бела,Томи и Тошката! Да растат здрави, умни и щастливи! Heart Eyes
Аз попрехвърлих написаното, благодаря ви за поздравите и пожеланията момичета! Heart Eyes
 Ванеса сутрин редовно си повръща на път за яслата в колата. Лелката в яслата ни каза, че то вече  е станало като рефлекс и трябва сутрин да я водя само с трамвая Confused. В четвъртък как паднах на слизане от трамвая с детето в ръце. Shocked Тя естествено падна на меко.  А аз съм с три огромни синки на краката. А в петък сутринта , когато я карах нагласена за рождения ден в яслата повърна 2 пъти. Втория път изчака да и разкопчая якето, та стана качествено омазване. Само памперса и беше сух. Sad Иначе съм доволна от лелките в яслата, особено от едната, много е готина.
Мелодия, мисля че си взела правилното решение. Децата в градината са по силни и физически. И във всяка група си има по някое агресивно дете, което естествено ще напада най- беззащитното и малкото дете в групата. Аз лично от това се бих притеснявала( Неси нали беше нахапана зверски от един такъв калпазанин). Лелките не успяват при толкова деца да предотвратят такива набези и обикновенно се наместват впоследствие.
целувки

# 241
  • Мнения: 1 986
Марини, оздравявайте бързо със Сашето, че празници Ви чакат! Апроро, така и така сме ангажирали целия детски клуб за РД на Бобчо, защо не прескочите до Варна да отпразнуваме заедно празника на децата?

И изобщо: какви подаръци сте избрали за децата?

Све, честно казано, онзи ден точно това предложих на мъжа ми, но нали р.д. се пада във вторник и той няма как да се измъкне за два дена от работа /защото без приспиване няма как да стане/! Иначе така се навих за няколко минути, но ми попариха ентусиазма.  Sad Така или иначе тук нямаме особен избор за празненство и все още нямам никаква идея как ще празнуваме!
Подарък - и за това сме все още в чуденка, защото ми се иска да е нещо по-голямо, а ако го купим от тук, само трябва да го мислим как да пренасяме след това. И вероятно ще му купим нещо, но не истински подарък, а пък като се приберем в началото на май, ще купим нещо по-хубаво!
Току-що публикуваха свободните места в ОДЗ-тата и ЦДГ-тата в София и вече съм напълно сигурна, че нямаме никакъв шанс! Остава надеждата за догодина... Confused

# 242
  • Мнения: 91


БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ОТ ИМЕТО НА РОЖДЕНИЧКАТА ЗА ПРИЯТНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ! КАК САМО ЛЕТИ ВРЕМЕТО - КОГА СЕ РОДИ, КОГА СТАНА НА ДВЕ ГОДИНКИ! НА НАШИТЕ КАВАЛЕРИ ТОШКО И ТОМА, ЖЕЛАЕМ ОТ СЪРЦЕ ЗДРАВЕ, СЛЪНЧЕВИ ДНИ И ВЕЛИКОЛЕПНО ДЕТСТВО!

# 243
  • Мнения: 1 114
Току-що публикуваха свободните места в ОДЗ-тата и ЦДГ-тата в София и вече съм напълно сигурна, че нямаме никакъв шанс! Остава надеждата за догодина... Confused[/color][/b]
За родените през 2007 год. - 972 места Shocked Shocked Shocked
То само в нашия парк са толкова............... Шегувам се, ама то ми е смешно вече.

# 244
  • Мнения: 1 114
Честит рожден ден на Белла, Томи и Тоши!

Пропуснах празника на децата, от възмущение!

# 245
  • София
  • Мнения: 2 452
Честит рожден ден, Бела! Бъди здрава и обичана и много, много щастлива! Hug  bouquet

Честит рожден ден и на Тошко! Бъди здрав, силен и заобиколен от обичащи те близки хора! Hug

На Тома само ей това ще кажа:
Joy
Гледай как експлоатирам отсега малката, не ме е срам! Whistling

# 246
  • Варна
  • Мнения: 966
Здравейте момичета,

Честит рожден ден на Бела, Томи и Тошето! Бъдете все така усмихнати и щастливи деца!

Све, тези акумулаторните коли и джипове са много готини и по принцип хлапетата много им се радват, обаче трябва да си прецените дали има къде да го кара. Определено не е за вкъщи.

# 247
  • Мнения: 1 986
Ей, Илитка, Калина е толкова хубава на тази снимка, че откакто я публикува периодично влизам да я погледам! Heart Eyes Томи трябва да онемее...
Поли, Дари поне вече е записана на частна, а аз вече започвам да имам притеснения дали и за тях ще останат места, след това безумно положение с държавните! Май е време да започвам да звъня... Thinking

# 248
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Честит рожден ден на Белла, Томича и Тошето!!
Щастливо детство,мили деца:)


Ди,снимката е невероятна!Калина е страхотна малка дама:) Heart Eyes

# 249
  • Мнения: 3 091
ЧРД на БЕЛА, ТОМИ и ТОШИ!!!
пожелавам им да растат щастливи, да имат късмет във всичко, да радват родителите си непрекъснато и от сърце!!!

Илит, удар под кръста. Сега остава да изпратя запис на Амалия как свири за РД на Томи на арфа Mr. Green Mr. Green Mr. Green

За количките - ами много са си хубави, купихме на Амалия такава - Борис на Ели я кара веднъж, Калина на Илит също - бавна е скоростта, не е опасна количката, малко бръмчи, но стига да можех, аз щях да си джиткам с нея. ДА, ама диването не я иска. Вози се на слон със колела. сега ако не възприеме пързалката, татко Лам ще си се пързаля, докато гледа новините. А аз явно трябва да помисля как да ползвам колата, за да ходя на работа или поне на пазар, че да не остава зян

# 250
  • Мнения: 1 477
Честит рожден ден на Белла, Томи и Тоши!

# 251
  • Мнения: 228
За количките - ами много са си хубави, купихме на Амалия такава - Борис на Ели я кара веднъж, Калина на Илит също - бавна е скоростта, не е опасна количката, малко бръмчи, но стига да можех, аз щях да си джиткам с нея. ДА, ама диването не я иска. Вози се на слон със колела. сега ако не възприеме пързалката, татко Лам ще си се пързаля, докато гледа новините. А аз явно трябва да помисля как да ползвам колата, за да ходя на работа или поне на пазар, че да не остава зян
Mr. Green
Ламичке, сподели каква марка Ви е колата и колко време й издържа батерията с едно зареждане?

Илитче, Калини е невероятна  Heart Eyes!

# 252
  • Мнения: 188
Честито на рождениците и от нас! Да растат здрави, весели и послушни!

# 253
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА БЕЛА, ТОМИ И ТОШКАТА! Мили дечица, растете здравички, умни и винаги усмихнати! ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА РОЖДЕНИЦИТЕ ОТ ПРЕДИШНИТЕ ДНИ!  Да са много здрави и щастливи!  newsm59  bigdance2

Све, Валко получи такъв мотор за коледа. Тогава явно не беше достатъчно голям за такъв подарък и почти не се сещаше да натиска педала, НО в момента доста умело управлява и си натиска педала без проблем. И доста се забавлява. Засега го изкарвам около блока, но си мисля, че още малко като тръгнем в морската ще има предостатъчно място за шофиране.

Сега се връщам да чета назад, че нещо съм поизостанала тези дни.

Лек и спокоен ден на всички! Hug

# 254
  • Мнения: 332
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Томи, Тошката и Бела хубавела! Много да сте здрави и обичани! прекрасно и щастливо детствоо!



Ели, бързо оздравяване на Борис!

Няма и 1000 места за ДГ, ми то си е подиграФка с родителите и децата!
Илит, страхотна е снимката, ама само да не ти го върне КАлина като поотрасне  Wink Mr. Green ще искаш тогава да не си хваща гаджето до 18 годишна, ама нямаааааааа

Подаръци, още не сме решили съвсем, аз се чудя за трамплин, от едната баба ще си има йоника, коли и подобни екстри не могат да се саберат у нас. Другото, което мислим е релиси за влакчета, и влакчета, дървени, на Брио или подобни, и така ще може да се купуват допълнително къщички, гари, и т.н. нещо подобно http://www.eurotoys.dk/main/index.asp?site=109&vn=30-033012

Общи условия

Активация на акаунт