Порасна АПРИЛското човече и втори рожден ден празнува вече

  • 16 000
  • 292
  •   1
Отговори
# 225
  • Попово
  • Мнения: 687
Здравейте момичета  Hug
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМАЛИ ПОВОДИ   bouquet Hug
много гуш на бременните коремчета  Hug Hug
и нали си "преместихте" часовниците  Wink

# 226
  • Мнения: 1 410
Привет и от мен!

Вчера големи обиколки правихме из София,докато открием детски парти клуб в който да има свободни часове за парти на 11.04.Намерихме и то до нас. Laughing

Имаме ли бременни мами,не съм разбрала  newsm78 Радвам се ,че има такива - леко бременеене ,ммомичета! Hug

# 227
  • Мнения: 332
Све, Честит имен ден на Боян, много късмет и само с добро да се споменава името му!
Ара, леле....17 години, ЧЕСТИТИ ДА СА ВИ! и много по 17 да сте щастливи и обичащи се заедно !
Лина, честит ви рожденник, жив и здрав да е батко Вики!
Ларсен, честити ти рожденници!

Nijntje точно си мислех, така като зачезна, да не би Вики да станала кака  WinkHug на коремчето и теб!
Татянка, имаме си 2 бременни мами, другите нещо се услушват   Wink
Иве, много хубави рисунки, как ви е издокарала, таткото си има очила, а това малкото от ляво на теб какво е????? балон или желание на Верето да става кака  Mr. Green
Марини, на Ара девойките са доста по-напред с материала по плуване, Мими може и да се гмурка, страшна е, а Борис е само на скокове и балончета. Като малък се пускаше, сега не смее, вкопчва се в мен и само така плуваме заедно.
ХА ха, Борис зазяпа току що Формулата, и гледа, гледа, питам го - Бобо, това коли ли са? Той казва -Не, трактор  Laughing нали са с голееееми гуми и такава асоциация си направи човека.

# 228
  • Мнения: 151
Здравейте мами!
Искам да поздравя всички рожденници малки и големи от последните дни. Нямам време да ви изчета и затова няма да пиша поименно.
Ара, честити да си ви толкова години заедно. Още 10 пъти по 17 любов и семейно щастие.
Ние нещо се изгубихме, ама нещо все нямам настроение напоследък и време и затова не пиша!И ние сме без баби под ръка Sad
Ето почерпка за рождения ни ден:

Имах огромното желание да кача снимки и да ви почерпя с нашата торта, ама нещо не мога да вляза в мултиплая Close. Логвам се, изписва ми "hi, reniboro" и до тук Rolling Eyes
Вчера празнувахме официално рождения ден, голяма лудница беше в къщи. Баща ми закла ягне, имаше и домашно винце. После ходихме на диско ( имахме резервация за пияно бар, но не пуснаха че един от приятелите беше с маратонки Close). Сега главата ме цепи ужасно и ми се гади:tired: Та трудно свързвам думите в изречения Embarassed Ще ходя да пия след малко аналгин.
Неси все си кашля леко и има малко хрема, но от 1 март престанах да я спирам заради тези неща от ясла и си ходи редовно вече. Пръскам всеки ден физиологичен разтвор и давам хомеопатични сиропи за кашлица- Проспан и Стодал. Мога да кажа, че като цяло е добро дете, имаме кризисни моменти естествено, но са за няколко минути, бързо ги овладяваме. Голяма е гушла и глезанка и постоянно си я мачкам за утеха Simple Smile
Таткото обаче ме тревожи, зверски кашля,а не иска да ходи на лекар Confused Вече спи отделно от нас с Неси да не ни буди нощем с тази кашлица. Другото което ме мъчи е докторантурата. Шефката от ХТМУ ми възложи доста работа, а аз не мога за 2 години да я свърша ,дори да работя денонощно.Иначе в БАН всичко е ок, разбирам се с колегите, чувствам се добре и на място. Grinning
А  да не забравя, успях да си взема и последните 2 изпита по доктурантурата с 5 и половина. Simple Smile
Целувки на всички малки и големи Heart Eyes
п.с За срещата не съм сигурна дали ще дойдем, очертават се разни пътувания в чузбина най-вече по конференции. А и незнам как ще бъдем финансово. Ако има възможност бихме могли да се включим по късно  Simple Smile

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 17:04 от reniboro

# 229
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Добър вечер!
Честит имен ден на Боби, на патерици:)Да е все така усмихант и послушен,за радост на мама и тате:) Heart Eyes Hug  bouquet
Честито и на всички останали,които са имали поводи да почерпят:) Hug
Nijntje ,то не останало време до появата на новия член в смейството:)Значи скоро ше очакваме новини:) Hug Heart Eyes
Не съм влизала тези дни,понеже пставихме Криси още в петък на свекърва ми и се отдадохме на релакс.Ходихме на вилата на една приятлекав кв.Галата,от където имаше страхотен изглед към Варна.Особено като се стъмни,беше неописумео красиво.Ето малко снимки:
http://hristinak.multiply.com/photos/album/53/53
Иначе съм много доволна,че успях да поръчам тортите за Рд на Криси.Ще бъдат 3 броя-за яслата,за в къщи и за детското парти.Всичките са поръчани от едно място,но майсторката е на ниво и тортите са коренно различни както на вкус,така и на външен вид.Ще публикувам снимки след празника:)
Това е от нас:)
Спорна седмица желая:)

# 230
  • Мнения: 331
Честит празник на  патeрици на всички малчугани!!!!Живи и здрави и все така палави! Hug
Оправям багажа и след няколко часа тръгваме....така че,мили дами, ще си пишем от "разстояние" вече  Laughing
Обичам ви!
Лека нощ!

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 00:02 от emily_ska

# 231
  • Варна
  • Мнения: 966
emily_ska, приятно пътуване!!!

# 232
  • Мнения: 221
Честит рожден ден на Ванеса!Здраве,много усмивки и весели игри! Heart Eyes
emily_ska, Hug Hug Hugдо скоро и лек път,очакваме ви с новини отдалеч! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 233
  • Мнения: 11 036
Честит рожден ден на Томи и Тошко Hug  Hug  Hug

Честит рожден ден на Ванеса и Белослава! Hug  Hug  Hug

Бъдете здрави и усмихнати, умерено палави, много игриви и винаги щастливи!

На милите ви родители - много щастливи моменти с вас! Heart Eyes

# 234
  • Мнения: 1 990
БЕЛА, ТОМИ и ТОШКО, бъдете най-щастливите и безгрижни дечица! Растете здрави и пълнете с радост душата на мама и тати!
Ей, изпуснах Емили...Дано да им е лек и безавариен полета и да няма проблеми с Али! Praynig
Nijntje, вижда му се края вече! Дано да имаш възможност да ни държиш в течение с всички хубави новини, които ви предстоят!
Татянка, три са ни бременните мамчета и, живот и здраве, през май-юни ще имаме три девойки!  Wink
Алекси, сигурна съм, че Борис съвсем скоро ще навакса и ще стане истинска жабка! Laughing
Александър се уреди със сополи, а аз - с болки в гърлото! Миналата седмица любимия беше болен и сега сме ние със Сашето на ред! Tired

# 235
  • Мнения: 635
Честит Рожден ден мила дечица, да сте много весели , здрави и послушни ! Това е вашият ден !
Здравейте

толкова неща пропуснах ! Нещо не ни е добре РСто.

Целувки на всички пораснали дечица !

Вчера оставихме Даная при майка ми и ми е адски мъчно, колкото повече расте , толкова по мъчно ми става, така е сладка и така говори ! Последно време иска всичко да прави сама, казва само - ика ма, и това е , ако реша да и помогна в пребирането на играчки, започвва да се сърди и да плаче ! Адски ми е притеснено, чак си поплаках , но немога да чета с нея,  и сега ще чета със свито сърце !

детски градини
- тук положението до нас е ужасно, чудя се кмета къде е в тази ситуация, чакат хората дни и нощи вече, думи нямам!

програмата , от която щяхме да се възползваме, в момента нямало пари , места, бройки незнам си какво, общо взето излъгаха отново хората, майка ми така и така ще я гледа, аз също, защото просто имам възможност да не ходя на работа , когато си пожелая, но ако бях на работа някъде какво щях да правя !

работа - скоро ще започвам работа, и сега ни е малко тясно и си търсим офис, и като гледам колко фирми са затворили , направо ужас !

Съжалявам май само негативните неща изказах днес ! Но последно време доста неща ми се натрупаха, а и сега като ми липсвма моето бонбонче съвсем !

Целувки и прегръдки на всички !

# 236
  • Попово
  • Мнения: 687
ето почерпка о тошката, да са ни здрави и послушни астралните близнета тома и белла белинда  Hug

# 237
  • Мнения: 221
Честит рожден ден на Бела,Томи и Тошето!Хиляди целувки от нас и пожелание за здраве,безброй усмивки и щастливо детство!

# 238
  • Мнения: 228
Честит рожден ден на Белла, Томи и Тоши!
Мили деца, желая Ви безкрайно щастие, много здраве и весели игри!

Марини, оздравявайте бързо със Сашето, че празници Ви чакат! Апроро, така и така сме ангажирали целия детски клуб за РД на Бобчо, защо не прескочите до Варна да отпразнуваме заедно празника на децата?

Рениборо, честито и на Ванеса с малко закъснение! Целувки!

Емили, дано сте пътували леко. Очакваме включване с информация за чужбинско.

Клер, не тъгувай! Даня нали е за малко при баба? И за детето промяната от време на време е за добро...

Криси, много красиви снимки! Личи си, че мястото е страхотно и зареждащо.

Имам питане: някой купувал ли е за децата от тези мотори на акумулаторни батерии, които се движат сами (имам предвид децата ги движат, като натискат педал)? Моите родители са решили да купуват такова чудо на Боян за РД, а аз не съм сигурна  newsm78... И изобщо: какви подаръци сте избрали за децата?

# 239
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 841

Честито на малки и големи рожденници!

Борис пак е болен, този път лепна грипът с висока температура от баща си Sad Вече ми писна от тези болести, то няма месец да не сме на лекар.

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 12:35 от elku - elena

Общи условия

Активация на акаунт