Порасна АПРИЛското човече и втори рожден ден празнува вече

  • 15 984
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 114
Илит, много е сладка Калина! И как закачливо гледа...........

# 256
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 774
Виждам, че сте на вълна подаръци. Аз реших да обогатя комплекта Лего с това http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.br01.21.28.04/1645820 и това http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.br01.21.28.02/1678157. А майка ми с това http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.br01.21.28.06/1678153. Като деца страхтно сме си играли с тях.

# 257
  • Мнения: 265
Честит Рожден Ден на Бела, Томи и Тошето! Бъдете здрави и щастливи! Нека детството ви е една вълшебна приказка! Лудувайте,палувайте и се радвайте на всичко около вас!

Да почерпя и за здравето на нашия тати, който днес също празнува



Алекси, марини, мама на кики, мдааа, вижда му се краят, чак не мога да повярвам как лети времето... Много съм развълнувана, защото днес се е родило първото бебенце от отбор Май 2009
Илитка, снимката е вълшебна!  Heart Eyes

Приятна вечер и хубав ден утре

# 258
  • София
  • Мнения: 529
Бела, Томи, Тошко!!! ЧЕСТИТ 2-РИ РОЖДЕН ДЕН!
Мили дечица, пожелавам ви най-прекрасните неща на този свят!

Илит, прекрасно! Модела е чудесен!!! Heart Eyes

Nijntje, поздрави и за ЧРД на вашия тати! Да ви обича и радва винаги!

Подаръците - аз ще шия барбарон, от сестра ми ще са чаршафи с принцеси, от родителите ми батут. Само дано пристигнат навреме, че ще ме линчуват Laughing

Акумолаторен мотор имаме наследство. Миналата есен ни го предадоха, но батерията не държи повече от 5-10 мин. За зимата нямаше смисъл, но сега ще купим за лятото нова за да карат.
Малко "анти" ми е тази играчка, защото вместо да се морят малките се моря аз да тичам след тях Rolling Eyes

Ламичке, все ще дойде времето на тази кола! Няма дете, което да не обича Simple Smile Друг е въпроса, че в парка паркират нашата до тези под наем и искат на тях Simple Smile

За кандидатстването в ясли/градини...  Sick нямам думи просто..... 
В градината на Ида обявиха само 3 места за 2007 г. Сега треска ме е затресла да си гърмя ли първото желание да е там или направо да избирам друго място с повече свободни.... И без това до тази десета от вторичното ни предимство (брат сестра в градината) надали ще стигнем... Shocked

# 259
  • Мнения: 317
Честито на днешните, вчерашните и другите от тези дни рожденици. Да са здрави и щастливи.

Ние засега сме взели колело на Кетлер. Едва го крия вече Crazy, само го местя насам-натам. За друго още събирам идеи. Такава акумулаторна кола Дани е карал, но не мисля да му купуваме, по-добре да върти педалите Peace

И да споделя мъката си  - от седмица не сме се кърмили. Малко ми е тъжно, но все някога щеше да се случи и това. Дани започна да заспива сам на обяд (нещо, което мислех, че никога няма да ме огрее) и реших да използвам момента да му връча шишето вечерта и да го оставям сам. Е, получи се и спрях да му давам и сутрин. Махнахме и памперса. Сега остава само бибата и вече нямам бебе Tired

Последна редакция: пн, 30 мар 2009, 23:20 от moto

# 260
  • София
  • Мнения: 1 740
 Laughing moto че то ние отдавна си нямаме бебе. Не ходи с памперс, бибата не помня от кога не е ползвана, май от миналото лято, постоянно нещо плямпа и има мнение за всичко, на обяд заспива сама, само дето вечер иска тати. Ама какво са хитри само те си знаят. Като легне на обед и се почне едно... пиш през 5 минути, 6 пъти вода иска, докато не и кажа че и давам вода за последно и пишка за последно не мирясва. Тази вечер обаче тати го викнаха на работа и да не мислите че мама ще седи да я приспива. Заведох я до тоалетната да се изака щото било много спешно Laughing Laughing сложих я в леглото и и казах, че и аз отивам да акам. На нея нали и станало леко на коремчето, и мама иска така  Laughing и тя се върза Laughing Оставих леко открехната вратата, светнах в тоалетната и се изнесох в хола без да ме чуе. И гък не се чу. След малко отидох само да видя да не се е отвила. Ако беше баща и тук той щеше да лежи в стаята поне 1 час. А се опита да излезе, а чувам по бейбифона: "НЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, качи спи" т.е. лягай на леглото да спиш, къде си тръгнал Laughing
Оня ден тя се приспива на обяд, а аз излизам да оправя багаж в коридора и от стаята се чува "Чух те"  Laughing Абе станала е голям хитрец.
Горда съм с момиченцето което имам, така както бях горда с бебето си. Всяко нещо е за времето си. Не искам да израства бързо, но не искам да остане бебе. Тя сама знае как да порасне и всеки ден ни изненадва с нещо ново.

Желая на всички рожденици да носят неспир изненади на родителите си, да искрят в очите сълзи само от щастие.ю!
Никога не съм мислела, че може толкова много да се гордея, толкова много да съм щастлива от дребните крачки на дъщеря си.

Колкото до Петърко дето не бил контактен да ви кажа тези лелички в градината са ...  ooooh! Просто нямам думи. Бяхме в събота заедно в зоопарка. Вики и Петърчо не са се виждали от месеци, буквално не се познават. Е заиграха се децата, водиха се за ръка, закачаха се едно с друго. Никакви признаци на Петър да е срамежлив, да отбягва компания. Такова весело, жизнерадостно детенце е, бърборанко страшен. Да си гледат работа всичките педагожки за да не казвам по-сериозни думи.

За подаръците:
 Анишка с още мами ще ни подарят една стъпенка за тоалетна на няколко нива. Може да се вдига на по-високо ниво и детето да стига до мивката или да е на по-ниското за да се качва сама на тоалетната. Мисля, че на този етап това е един много важен подарък за нас. Вики ходи на дъската на тоалетната от няколко месеца, но от една седмица забелязвам тенденция на връщане на гърне защото може сама да се обслужи. Но аз не искам да се връщаме назад. Мисля, че със тази стъпенка ще и върнем интереса към тоалетната и ще е щастлива, че прави като големите. Нашето дете е още един показател, че на лекарите не винаги трябва да се вярва. Нашата лекарка казваше, че не трябва да я уча на гърне, защото после няма да иска да ходи и ще се върне на памперс. Аз не виждам как ще стане това, като тя искрено е нещастна когато се намокри без да иска и е доста упорита когато има нужди.
Друга група от мами ще ни подари кола с педали. Аз държа да не е с акумулатор. Нека да си изразходва енергията а не да седи седнала и да се вози безучастно.

Много дълго стана, но аз от днес официално съм в отпуска 2 седмици и ще се радвам да ви чета по-често.  Hug

# 261
  • Мнения: 332
Честстит Рожден Ден на Ванеса, Никола и Васил! Само най-хубави пожелания!

И се сетих как преди 2 години таткото на Ванеса писа, че Веселина Митева е родила, както гладила и казала, че ще ражда,  и си спомням колко развълнувано беше писал (май беше единственият татко престрашил се да влезе при глутница бременлийки с бушуващи хормони  Grinning Моята глава какви странности помни, а?

Nijntje ЧРД и на вашия тати, много да ви е здрав, много търпелив на женските капризите  Wink . А вие да го глезите от време на време!
Леле, найстина лети времето, кога беше миналата година и се роди първото майче 2008.

450, сега да намериш време първо да се наспиш едно хубаво, после време за теб и да се наслаждаваш на Вики!

# 262
  • София
  • Мнения: 1 740
Вике е най-доброто дете. Днес стана в 10 часа. Наспах се за световно  Laughing

# 263
  • Мнения: 331
zdraveite!shte me izvinite che pisha taka, no tuk sum s vista na norvejki i nqmam predstava kak da pisha na bg.Vsichko pri nas e nared pristignahme uspeshno...Alq milata se chuvstva stranno,no se nadqvam da svikne skoro.

# 264
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Емили,
Надявам се бързо да се адаптирате.
За писането:горе до менютата,точно до това-изход ,има кирилизатор:)и ще можеш да пиошеш на кирилица:)
Успех Hug Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 3 091
Sve_dim, Светле - дано да не забравя - ще погледна кашона на количката и ще ти пиша! Ако усетиш, че се отплесвам - моля те, подсети ме на лс и не се сърди!

Емили, браво на вас! Добре дошли! Ще се радвам да ни пишеш често. Как ти се стори на първи поглед?

450, наистина ви се радвам много. Вики е пълна противоположност на Амалия. Сега започна да се сприятелява с гърнето, но не особено. Иначе хитрее ужасно. Последният хит е като я попитам нещо да ми отговаря с "И да, и не"  Shocked Примерно има ли пиш? И да, и не  Joy Joy Joy

# 266
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 774

# 267
  • Мнения: 3 091
ЧРД на Ванеса, Никола и Васил!

Ели, страхотна торта!

# 268
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 774
Да, ама не е мое творение. Много ми хареса и за това вместо поздрав и за вдъхновение за нашите майсторки.

# 269
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА ВАНЕСА, НИКОЛА И ВАСИЛ! Само хубави неща да ви се случват, мили дечица! newsm59  ura Tada

Илит, страхотен модел си имаш! Много хубав поздрав за Томи сте измислили!

450, наистина вече си нямаш бебенце, но пък малкото момиченце, което вече си имаш е много добро и умно! Браво на Вики!

Емили, и от мен пожелание за бърза адаптация и да съберете много хубави емоции!

Дени, браво на Ани за бибата! Аз започвам да говоря на Валентин, че Ани вече няма биба, та дано и ние да я откажем (което ми се вижда малко вероятно, но все пак).

Лек и споконе ден на всички! Hug

Общи условия

Активация на акаунт