Промени ли ви се МЦ след раждането?

  • 3 661
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 169
Не нито стана редовен, нито като количество и продължителност се е променил. А все казват като родиш и ще се оправиш ...  ooooh!

# 76
  • Мнения: 793
Имам въпрос към мамите които са били с болезнен цикъл преди раждане. Раждането нормално или секцио е било,защото съм чувала че при секцио болките не изчезват след раждането. Но аз съм на принципа "Не питай старило,а патило".  Peace

# 77
  • Мнения: 3 929
Промени се не само първият ден, а цялата седмица. В смисъл - увеличи се времетраенето на цикъла, стана по-обилен, но като че ли по-малко болезнен.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Първата ми беше същата , сега ще видим втория път как ще е .

# 79
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 358
 Дължината не се промени, само болките са по-малко. Жалко, че не изчезнаха съвсем Wink

# 80
  • Мнения: 2 013
Имам въпрос към мамите които са били с болезнен цикъл преди раждане. Раждането нормално или секцио е било,защото съм чувала че при секцио болките не изчезват след раждането. Но аз съм на принципа "Не питай старило,а патило".  Peace

Раждах естествено.От тогава до сега съм имала 2 цикъла.Болката първия ден я няма,и дано никога не се върне,защото беше кошмарно.
Без лекарства не минаваше...  ooooh!
И сега ми се струва още по-обилен дори от преди.  Sad

# 81
  • Русе
  • Мнения: 785
След първото раждане (нормално) - болката изчезна и стана по-кратък. След второто раждане (секцио) - се върна предишната продължителност, съпроводено с мигрена в деня преди да ми дойде. Sad

# 82
  • Мнения: 6 446
Имам въпрос към мамите които са били с болезнен цикъл преди раждане. Раждането нормално или секцио е било,защото съм чувала че при секцио болките не изчезват след раждането. Но аз съм на принципа "Не питай старило,а патило".  Peace
Раждах нормално.Преди не можех да стоя от болки и се "друсах" с какви ли не болкоуспокояващи.
Сега вече не е така.Пак я има болкта,но е търпима(и то само първия ден).

 ♣٠·˙♥Rbaby1♥˙·٠♣ ,нормално е да е по-обилен първите месеци след раждането. Peace

# 83
  • Мнения: 163
Като изключим, че вече не ме боли преди да ми дойде всичко е същото.  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 422
при мен се промени продължителноста стана по голяма(от 30 дена на 35),а самия цикъл то4но 4 дена засега де-преди беше около 7.Ина4е раждах нормално нямам болка Peace

# 85
  • Мнения: 316
Не /за съжаление/! Бях чела, че след раждане се орегулира, но при мен не се случи! Sad

# 86
  • Мнения: 54
Не  само я няма болката първия ден но пък сега се подувам повече

# 87
  • Мнения: 793
Благодаря на мамите че отговориха на въпроса ми.  Hug   love001

# 88
Аз и двата пъти раждах със секцио. след първото раждане цикъла ми стана по-редовен,но друго не се промени.След второто обаче стана много обилен и продължителен и болезнен...Реших си проблема с противозачатъчни Wink

# 89
  • Мнения: 6 180
няма промяна

Общи условия

Активация на акаунт