Всички НОЕМВРИйски мами-бързо да сме тук събрани

  • 12 116
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
Благодаря на всички!!! Да ви се връща тъпкано!!!!!!!
Петя 28, за УЗИ-то на моята докторка  знам, че е от най- модерните и й го даставиха преди около месец и половина. Но пък заради сумата, която похарчи покрай него, реши че ще си вдигне таксата и в момента плащам само за ехограф 50лв. Rolling Eyes. Ходая при нея само, защото ми е точно до офиса и ми следи състоянието от приблизително 6 години вече.

# 16
  • Мнения: 62
Ехееее, нека и аз да се цопна в новата темичка сред толкова много туптящи сърчица, че скоро и аз ще ги чуя.
Честито момичета  smile3501Лека и безпроблемна бременност желая на всяка една от вас.  smile3525

# 17
  • София
  • Мнения: 38
здравейте на всички! манго, браво за темата, само няколко часа не бях тук и колко много сте изписали!?
честито на чулите сърчице, а на другите успех и дано всичко е наред!
лека и спокойна вечер!

# 18
  • Мнения: 2 677
Здравейте, момичета.  Hug
Все още неофициално, но и аз да се запиша в редиците на ноемврийските мами.
В сряда съм на лекар, но днес теста показа така жадуваните две чертички и простата аритметика сочи, че вторият наследник ще се появи (живот и здраве) средата на ноември.

Поздрави и лека вечер!  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 18
Здравейте мили дами. Честито на всички видели двете чертички.Става ми много мило като ви чета и ви моля да ме включите в отбора на ноемврийските мами. Термин  според моите изчисления 08.11.

# 20
  • Мнения: 568
Честита ни нова темичка!!! Flutter

bilyana 44, пуполино, Lenora добре дошли!  Hug Hug Hug
steletu, maqi@ честити ви сърчица!   bouquet
valichkaa и аз в петък мисля да отида на преглед за сърчице, дано да се види...  Praynig


marpen, много съжалявам за случилото се!  Cry Cry Cry И все пак се надявам да е някаква грешка и до края на седмицата докторът да промени становището си  Praynig

При мен няма нищо ново момичета. Все така ми се гади и ми тече носът. В момента разучавам местните клиники и болници до утре трябва да съм решила къде ще ходя на прегледи...  Crazy

# 21
  • Мнения: 174

Колкото и да ме боли, колкото и да ми е тъжно, с вас се разделяме. Cry Cry Cry
Аз няма да бъда мама на ноемврийче.

здравей, Marpen! незнам какво да кажа.....каквото и да кажа, няма да те успокои, но с цялото си сърце ти желая, КУРАЖ!
смелост и вяра!успех и късмет, дано лошото е само зад гърба ти!
и много прегръдки от мен!


Много съжалявам, миличка. Предполагам какво ти е в момента Sad  Пожелавам ти скоро да бъдеш най-щастливата жена!!! Hug   action032

Манго
, мерси за темичката!
Честити ви сърчица, момичета!
Добре дошли и на новите мамчета  Hug
Ние тази седмица ще ходим, големи притеснения  Confused

# 22
  • Мнения: 52
Ето ме и мен. Mango, много благодаря, че си включила и мен. Радвам, че имаме още една темичка.
Хубав ден на всички мамета от мен!  Hug

# 23
  • Мнения: 95
Добро утро на всички мами   bouquet

Lenora, Пуполино  Честито и добре дошли! Лека и безпроблемна!

desitalee Стискам палци за петъка и да се похвалиш!
di_va Дано скоро да се похвалиш и с твоето сърчице

Лек и хубав ден на всички

# 24
  • Мнения: 165


ДОБРЮ УТРУУУУУУУУУУУУ БЪДЕЩИ МАКЙЧЕТААААА
За всички които обожават кафенцето но не си го позволяват много много една скромна почерпка от мен
 

ДА НЕ ЗАБРАВЯМЕ ВИТАМИНИТЕЕЕЕЕЕЕ

ЖЕЛАЯ ВИ ПРИЯТЕН ДЕН

# 25
  • Мнения: 18
Благодаря ви момичета. Нана5кова виждам, че си от Благоевград. Би ли ми препоръчала добър лекар.Все още не мога да избера.

# 26
  • SF
  • Мнения: 19
Искам да попитам момичетата, които вече са ходили на УЗИ - татковците бяха ли с вас?  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 57
steletu да те попитам на какъв апарат те гледат за сърчицето? и аз утре отивам ама незнам:) и какво точно се вижда сега?  bouquet

# 28
  • Мнения: 165
Аз съм фенка на Яна Терзийска- буквално фенка  Wink Вярвай ме обиколила съм ги всички. Константинова е добър специалист, но мен лично не ми допада, защото и дърпаш думите с ченгел. Само по опашките пред Терзийска може да се ориентира човек. Само трябва да си запазиш час (1 седмица предварително) защото иначе няма начин да идеш и да влезеш същия ден. Не съм сигурна колко нова и е апаратурата, но аз и имам доверие. Много ме успокоява и знам че мога да разчитам на нея. Ти от Благоевград ли си

# 29
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добро утро!
Добре дошли на новите момичета!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт