Бременна ли съм?

  • 5 335
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 641
505150 , от сърце ти пожелавам да си бременна Hug
Аз си купих тест като писалка за ранно диагностициране. /Пишкаш върху него/. Отчете ми 3 дена преди закъснението Peace

# 61
  • Мнения: 3 092
Разбира се че може да е станало , дано този месец да е този , на твоето чудо !
А теста е възможно да е отчита , разбира се .
 Hug

# 62
  • Мнения: 91
505150 аз бях с повече от седмица закъснение и теста ми показваше отрицателен Simple Smile

след още 3-4 дена видех много бледа чертичка .... и след още 2 по ясна ... за това че стискам палци

# 63
  • Мнения: 31
Момичета
Благодаря ви за подкрепата.Страхотни сте.... Hug Hug Praynig baby_neutral

# 64
  • Мнения: 23
na men mi zakysnqwa 6 dni, naprawih do sega 3 testa - i trite otricatelni ....... koga moga da razbera bremenna li sym ili ne ..... ?!?!?!  newsm78

# 65
  • Мнения: 666
Пoжелавам ти искрено да видиш двете чертички. Чакаме хубавата новина.   Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 44 245
na men mi zakysnqwa 6 dni, naprawih do sega 3 testa - i trite otricatelni ....... koga moga da razbera bremenna li sym ili ne ..... ?!?!?!  newsm78
можеш и сега с кръвен тест, вероятно след някой друг ден  ще  видят и на ехото, ако те гледат вагинално.

# 67
  • Мнения: 31
Здравейте,
закаснение вече 3 ден (  Praynig ), но и таз сутрешния тест отрицателен ....
Възможно ли е поради прием на хормон за щитовидната жлеза да влияе на резултата на теста? Пишеше нещо в листовката но не можах да го разбера..... Понеже имам проблем с щитовидната жлеза и приемам Еутирокс по схема с цел забременяване....
Ох, дано  да не е лъжливо закъснение.... Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 68
  • Мнения: 31
Разрових се из календара си....
когато по редовно съм си мерила БТ, и съм в ужас..отново....пак е имало период с няколко дена закъснение , 2 теста за бременност отирцатлени от О до  деня преди МЦ съм поддържала БТ 37 и нещо в деня преди МЦ е падала на 36,9...тази сутрин беше  36,9.............Хем ми се реве ..хем се надявам  да е грешка  ..................Не знам какво да си мисля.
Благодаря на всички за търпението и добрите пожелание....
Късмет и успех на всички да им се сбъдне най голямото желание- това да имаш дете Praynig Hug  bouquet

# 69
  • Мнения: 31
Благодаря на всички,
за подкрепата, наистина сте страхотни  Hug Hug Hug Hug
но и този месец не се получи за съжаление,   #Cussing out
А следващия почивка, моичкия заминава за един месец командировка
И после пак с нови сили.....ще подадем документи за ин витро по здравна каса...пък ако се получи получи...от 2006 година правим опити, а тази година 2 инсета  и вече нямам сили за всеки месечните бременна или не.............и да с радвам на 2-3 дена закъснение с надежда и после тотален срив....
Късмет на всички очакващи своите 2 чертички Praynig
и лека бременност на тези които са ги видели Hug
  bouquet

# 70
  • Мнения: 666
Много съжалявам наистина, стискам палци да ви одобрят за ин витро и скоро да видиш двете чертички и ти. Познавам не една двоики, които дълги години се опитват да забременеят, на края вече се примиряват че няма да стане и изведнъж чудото се случва  Hug

# 71
  • Мнения: 651
Здравейте на всички мами,
Не искам да ме помислите за някоя уплашена тинейджърка която се страхува да не е бременна...
Проблема ми е следния. Знам, че е рано, но нямам опит никакъв.
С приятелят ми сме заедно от 4 години и вчера за първи път свърши в мен, с мое съгласие естествено.(не искам да звуча брутално)
И си казах, че ако ни е писано ще стане. Днес като станах, без да се сещам за това ми стана лошо от пастата за зъби, а и като пушех също ми ставаше гадно. Направих си тест но е отрицателен. Знам,че е рано де. Но има ли шанс да съм бременна а теста да не го отчита?
При нас е малко сложно, защото имах проблеми, януари месец по време на цикъл получих кръвоизлив, пих много лекарства и в средата на февруари спрях противозачатъчни (а знам,че има шанс като ги спреш да забременееш по-лесно)
На 20 години съм приятелят ми на 25 и искаме бебе, а и сега в петък пък заминавам за Кипър за лятото да работя... Много е сложно сега, но стана спонтанно това решение. Живеем двамата, заедно сме отдавна и ни се иска и бебе да имаме. Но главния ми въпрос е може ли да съм бременна а теста да не го отчита защото е рано,  newsm10 newsm03
Изчакай поне седмица и тогава си прави тест!

# 72
  • София
  • Мнения: 44 245
505150 -много съжалявам, че пак не е станало, стискам палци все пак да ви изненада хубавата новина скоро...дори когато най-малко го очаквате Simple Smile))

# 73
  • Мнения: 23
съжалявам ...........  Confused

# 74
  • Мнения: 568
  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossedза всички очакващи  EFP

Общи условия

Активация на акаунт