Бременна ли съм?

  • 5 325
  • 82
  •   1
Отговори
Здравейте на всички мами,
Не искам да ме помислите за някоя уплашена тинейджърка която се страхува да не е бременна...
Проблема ми е следния. Знам, че е рано, но нямам опит никакъв.
С приятелят ми сме заедно от 4 години и вчера за първи път свърши в мен, с мое съгласие естествено.(не искам да звуча брутално)
И си казах, че ако ни е писано ще стане. Днес като станах, без да се сещам за това ми стана лошо от пастата за зъби, а и като пушех също ми ставаше гадно. Направих си тест но е отрицателен. Знам,че е рано де. Но има ли шанс да съм бременна а теста да не го отчита?
При нас е малко сложно, защото имах проблеми, януари месец по време на цикъл получих кръвоизлив, пих много лекарства и в средата на февруари спрях противозачатъчни (а знам,че има шанс като ги спреш да забременееш по-лесно)
На 20 години съм приятелят ми на 25 и искаме бебе, а и сега в петък пък заминавам за Кипър за лятото да работя... Много е сложно сега, но стана спонтанно това решение. Живеем двамата, заедно сме отдавна и ни се иска и бебе да имаме. Но главния ми въпрос е може ли да съм бременна а теста да не го отчита защото е рано,  newsm10 newsm03

# 1
  • Мнения: 3 294
Уау   Shocked , дали си бременна може само врачка да ти каже на този етап . Ако правилно съм разбрала вчера сте имали полов акт и приятеля ти е свършил в теб , то от вчера до днес няма как да забременееш . Да не говорим че тест най-рано един ден след закъснение на цикъла може да направиш . За симптоми на бременност също е изключително рано . А това че си имала проблеми преди не би трябвало да те притеснява и да ти вкарва лоши мисли в главата  Peace

# 2
  • Мнения: 1 046
От вчера до днес да си бременна, няма как да ти каже който и да е, а това, че ти е станало лошо, може и да е от внушение и притеснение. А пък и да си бременна, не може за по-малко от 24 часа по такъв начин да го регистрира организма ти, че чак да се почувстваш некомфортно от храна или течност или цигара. Минимум 10 дена трябва да минат, за да почнат хормоните да ти погаждат лоши номера с обонянието.

# 3
  • Мнения: 9 451
Господи,вчера свършил в теб и днес бременна?И вече пък и синптоми? ooooh! ooooh! ooooh!Ти наистина не си уплашена тинейджърка,а незнаеща.Преди да поискаш дете не е лошо да се поинтересуваш как се прави!
То бива,то може,ама като тази глупост не вярвах,че ще срещна из форума.
И сега по въпроса ти да възможно е да забременееш,но чак пък симптоми за бременност на първия ден Naughty

# 4
  • Мнения: 3 641
Ако правилно те разбрах, вчера е бил половия акт. В такъв случай искам да ти кажа, че все още може и да не е станало имплантирането на яйцеклетката, спераматозоидите пътуват по фолопиевите тръби до 5 часа. Така,че просто е невъзможно.
Най-рано кръвен тест след 11 дена. Обикновен уринарен на първия ден от закъснението.
В никакъв случай не ти е станало лошо, защото си бременна ,а от внушение.
Пожелава ти успех Peace

# 5
  • Мнения: 2 374
Е хем искате дете,хем пък заминаваш да работиш в Кипър.
За симптоми абсурд-прекалено рано е.Тест поне 1 ден след закъснението на цикъла ти.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 834
По-чувствителен тест би могъл евентуално да ти отчете резултат на 2-3 -тия ден след закъснението.А вие сте иамли контакт вчера Shocked.Не си втълпявай разни неща.Възможно е някои жени да изпитват определени симптоми на бременност под влияние на внушението/желанието да са бременни.
Ако ви е писано ще стане,но бъди търпелива.Това не е като да си купиш играчка.Трябва да бъдеш готова да промениш изцяло живота и приоритетите си.

# 7
  • Мнения: 4 965
Я по-добре влез в сайта и попрочети що е това имплантиране, зачеване, забременяване и т.н.
От вчера до днес няма как да си бременна, споко.
И ако наистина си на 20 г., жалко. На тази възраст би трябвало да поназнайваш нещо. И другия път пиши до някой сайт с ясновидци...

# 8
  • Мнения: 306
то не знам да се смея ли или да  #2gunfire ... тия работи се учат в осми клас по биология бе, момиче... пък и симптоми... пък и гадене...

# 9
Ами аз за това не исках да пиша, защото знаех,че ще има хора които да се заяждат. За по горното мнение незнаеща,че съм била - ДА аз го и написах. Не съм била бременна и незнам, не съм се и интересувала, защото не съм искала дете. Просто попитах. И го направих по учтив начин. Не смятам, че трябва да ме нападаш така. И знам, че може да си внушавам сама. Просто попитах.... Съжалявам, че попитах наистина. А това,че заминавам може и да се върна както съм отишла това не ме притеснява. Жалко,че вместо да помагате на незнаещите да знаят някои от вас се подиграват, аз, че съм на 20 не бих го направила....

# 10
  • Мнения: 1 558
Твърде е рано за да се каже дали си бременна.Ако ти е станало лошо със сигурност не е от това Naughty Може просто да ти е паднало кръвното newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 44 225
Няма никакъв начин толкова рано да имаш признаци или да ти отчита теста.
Тестовете отчитат най-рано (и то само някои) седмица след акта, нормалните  от деня на закъснение на месечният ти цикъл.

Ако не искаш да забременяваш - има ескалепе - хапчета  пият се до 72 часа след половия акт за да предотвратят зачеването, ако не са минали - вземи си, но със всеки изминал час, намалява и  шанса да предотвратят бременност....

Иначе - аз лично точно така забременях, от раз..... та....да възможност да си бременна има...но няма как да разбереш на следващият ден.

# 12
  • Мнения: 306
абе миличка, никой не се заяжда, но нещата опират не до това дали си била бременна, а до съвсем бегли познания. това, че си на 20 години не те оправдава в никой случай. вярно, че има неща, за които се пита, ама сама си отговори- ти като започнеш да се разболяваш още отпървия ден ли имаш всички симптоми или малко по- късно. Надина ти го е казала най- добре. хайде със здраве и чети малко повечко.

# 13
  • Мнения: 1 187
Твърде е рано за да се каже дали си бременна.Ако ти е станало лошо със сигурност не е от това Naughty Може просто да ти е паднало кръвното newsm78
  Peace От мен късмет!

# 14
  • Мнения: 645
момичета стига сте нападали авторката,явно момичето наистина не знае, просто пита дали е възможно да е бременна
Та по въпроса теста ще ти отчете когато има поне ден закъснение,имай търпение щом желаеш бебе,не се самонавивай,чак за симптоми на бременност,но ти пожелавам успех с бебеправенето и скоро да се похвалиш с  EFP

# 15
  • Мнения: 3 641
Ако прочетеш поста ми ще видиш ,че ти пожелавам късмет. И аз съм си задавала подобни въпроси, но изчетох доста статити и сега ми ясно.

# 16
  • Мнения: 55
Виж като сте решили да си имате бебе ще си имате рано или късно много хубаво решение.Тва за гаденето е глупаво сама ще разбереш що е гадене наистина като забременееш  SickПросто си си внушила.Е дано скоро ти се случи. много е рано за какъвто и да е тест имаш поне 15 -20 дена докъто теста отчете резултат.Късмет и не си внушавай разни неща и тогава всичко ще е добре. Peace

# 17
Наистина никога не съм се интересувала за това. Знам,че нормалните тестове отчитат след седмия ден. Никога не съм говорила с никого по тази тема. Знам, че не е оправадано, но няма как да променя това, за това и попитах.

Благодаря за отговорите на всички

# 18
  • Мнения: 2 374
Наистина никога не съм се интересувала за това. Знам,че нормалните тестове отчитат след седмия ден. Никога не съм говорила с никого по тази тема. Знам, че не е оправадано, но няма как да променя това, за това и попитах.

Благодаря за отговорите на всички
Отчитат и по-рано.На мен ми отчете 2 дни преди закъснението на цикъла ми.Успех.

# 19
  • София
  • Мнения: 44 225
значи престо единствено може да ти отчете евентуално 1 седмица след акта, но много греши, шуъл чек, дава доста вярен отговор от деня на закъснението, както и повечето други, 1 седмица след закъснение почти всеки тест трябва да покаже верен резултат, 7-10 дни след закъснението може да се види и на ехограф Wink

За съжаление, ще трябва да почакаш , за да получиш отговора си....
Признаци, трябва да мине малко време, обикновенно идват със закъснението или мъничко преди това.....


В крайна сметка - дано отговора ви направи щестливи на този етап от живота ви....каквото и да значи това Wink

# 20
И още един въпрос. Гинекологът ми ми каза,че имам тънки маточни стени. По-принцип се получавали при аборт, аз обаче не съм правила никога. Това проблем ли е при евентуална бременност ? Защото като го попитах той ми отговори,че той задавал въпросите. Исках да се консултирам с него по тази тема, но знам,че няма да ми помогне особенно...

# 21
  • Мнения: 1 187
Защото като го попитах той ми отговори,че той задавал въпросите.
Смени си гинеколога.

# 22
Те в нашия град всичките са такива, този е малко шантав, но е най-добрия диагностик в града... и в сравнение с другите е по-добрия вариант. Иначе наистина ми помогна с проблема които имах, просто....

# 23
  • Мнения: 567
Да ти кажа че аз разбрах още на следващия ден - 6-то чувство или както искаш го наречи, просто си знаех че е станало. А и след това си направих една съпоставка и стигнах до извода, че на 14 февруари решаваме с мъжа ми че ще имаме дете и не се пазим и на 15 ме хванаха едни коремни болки,/ но тогава си мислех че ще ми дойде по- рано или че нещо сме попрекалили с гимнастиката Laughing./ Та се оказа че тези болки не ме напуснаха докато не родих Laughing. Но за тест не бързах да правя защото няма как да отчете Mr. Green Просто чакаш 1 ден да закъсне и .... smile3503  Успех ти пожелавам, дано е положителен

# 24
  • София
  • Мнения: 44 225
А за дебелината - предполагам става въпрос дза дебелината на лигавицата, до колкото знам тя се променя, след цикъл е най-тънка, точно преди да ти дойде - най-дебела, по-време на бременност се одебелява, както и като се пият портивозачатъчни е по-дебела.....
А за по-тънка от нормалното...знам, че ако е такава в момента на опит за зачеване, дори и да стане, трудно ще се задържи....
но предвид, че общо взето се променя зависимост периода на месеца.....

Може да се дължи и на  някакъв хормонален проблем.


Изобщо - бих  потърсила второ мнение, на някой по-обясняващ, дори да трябва да отидеш до някой по-голям близък град. Ще изгубиш 1 ден, но отговора ще ти даде нужното знание и спокойствие мисля, а ако има проблем - насока как да бъде преодолян.

Цитат
При серийните прегледи освен яйчниците гинеколога измерва и дебелината на маточната лигавица. Въпреки че няма точно определена граница, която да се приема за необходима за развитие на бременността, по-дебелата лигавица е прогностично по-благоприятна по отношение на бъдеща бременност.

това е цитат от една статия - какви изследвания се правят при без безплодие.

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
За симптоми е твърде рано Naughty
Изчакай да ти закъснее М и си направи тест. Никой тук не може да ти каже със сигурност дали си бременна.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
За симптоми е твърде рано Naughty
Изчакай да ти закъснее М и си направи тест. Никой тук не може да ти каже със сигурност дали си бременна.
и успех!

# 27
  • Мнения: 1 354
Е хем искате дете,хем пък заминаваш да работиш в Кипър.
За симптоми абсурд-прекалено рано е.Тест поне 1 ден след закъснението на цикъла ти.



 Peaceнапълно съм съгласна Peace

# 28
  • Мнения: 27 524
спераматозоидите пътуват по фолопиевите тръби до 5 часа.

Ох, нещо май смесвате понятията здраво  Crazy
Подвижните сперматозоиди преминават през шийката на матката между 2 и 10 минути.
До час и половина - два става оплождането.

вчера за първи път свърши в мен.
Днес като станах, без да се сещам за това ми стана лошо от пастата за зъби, а и като пушех също ми ставаше гадно. Направих си тест но е отрицателен. Знам,че е рано де. Но има ли шанс да съм бременна а теста да не го отчита?

Мило момиче, от едно свършване за вечерта и дори забрменяване просто няма абсолютно никакъв шанс да ти се гади след 5-6 часа  Wink
Тест се прави и отчита след поне ден-два закъснение.
А иначе има шанс, да - тестовете се случва да показват отрицателни резултати, а да има бременност, но няма шанс да показва бременност и да няма такава  Wink




# 29
  • Мнения: 1 062
Вече са ти казали, че няма никакъв начин, толкова рано да се разбере, дали си бременна, но има вероятност да забременееш от един път. Абсолютно няма начин, да имаш симптоми толкова скоро, дори да има оплодена яйцеклетка. Освен това, най приятелски те съветвам, ако сте решили, че сте готови за бебе, да прочетеш всичко, което намериш, за това какво се случва с тялото на жената, от момента на акта, до евентуалната бременност. Така ще знаеш, и няма да се притесняваш от най-елементарни неща. Успех, щом желаете бебе.  Peace

# 30
  • Мнения: 202
Може и по-рано да си направиш теста,но не и на този етап.Аз разбрах,че съм бременна още преди да ми закъснее,с това че ми се гадеше от цигарите.Направих си тест и се оказа,че е EFP
Момичета,не нападайте авторката за това,че не е чера за неща ,които не са я интересували.Задава въпрос,който за нея е важен,а за вас е смешен,защото сте чели.Айде малко по-човешки да се отнасяме към другите.

# 31
  • Мнения: 252
Че е рано да се разбере,то е ясно.Ама вие пък съсипахте момичето ....Нима на никоя от вас не ви се е искало толкова много да е бременна,че да си внушава?
А на авторката искам да пожелая късмет и дано скоро се зарадва на   

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Имай малко търпение и ще разбереш Hug
Дано се изпълни желанието ти Peace

# 33
  • Мнения: 91
Да разбереш дали си бременна за ... няколко часа неможеш Simple Smile ама момичета авторката не е виновна... ако знаете един ден на какво момиче попаднах.... тя беше на 24... и ме попита дали може да забременее ако некои и свърши в устата... с извинение Simple Smile просто явно такива момичета е немало кой да им обясни ...

# 34
  • София
  • Мнения: 44 225
и ме попита дали може да забременее ако некои и свърши в устата...

при определено стечение на обстоятелствата - би могла....Simple Smile))

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
и ме попита дали може да забременее ако некои и свърши в устата...

при определено стечение на обстоятелствата - би могла....Simple Smile))
hahaha hahaha hahahaКои бе мила,че нещо не загравям....

# 36
  • София
  • Мнения: 39 816
Не оспамвайте и без друго натам вървящата тема Simple Smile
Имаше преди време в нет-а точно такова "забременяване". Може би Angel_Dust говори за това.

# 37
  • София
  • Мнения: 44 225
 Mr. Green аха, точно за това - с 2 думи - бременно девствено момиче след орална любов и последвало  самозадоволяване Mr. Green


Няма повече спам...обещавам Hug

# 38
  • Мнения: 96
Ще кажа само, че има голяма вероятност да си забременяла, но пък за да разбереш ще изчакаш и това е . По рано няма как да разбереш. А и теста може да ти покаже отрицателен резултат и да се окаже че си бременна.
Пожелавам ти много да си бременна и да си родиш здраво бебче. Ако не сега, то има време Hug

# 39
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Пожелавам ти скоро   preggo И   bouquet , че толкова млада си се решила.

# 40
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Ще кажа само, че има голяма вероятност да си забременяла, но пък за да разбереш ще изчакаш и това е . По рано няма как да разбереш. А и теста може да ти покаже отрицателен резултат и да се окаже че си бременна.
Пожелавам ти много да си бременна и да си родиш здраво бебче. Ако не сега, то има време Hug
PeaceУспех и от мен

# 41
  • Мнения: 2 960
вчера за първи път свърши в мен.
Днес като станах, без да се сещам за това ми стана лошо от пастата за зъби, а и като пушех също ми ставаше гадно. Направих си тест но е отрицателен. Знам,че е рано де. Но има ли шанс да съм бременна а теста да не го отчита?

Мило момиче, от едно свършване за вечерта и дори забрменяване просто няма абсолютно никакъв шанс да ти се гади след 5-6 часа  Wink

[/quote]

 Peace

# 42
  • Мнения: 3 695
Имай малко търпение и ще разбереш Hug
Дано се изпълни желанието ти Peace
Peace
много е рано да се появят симптоми на бременност

# 43
  • Мнения: 2 447
Мила,напълно е възможно и да си забременяла,но толкова рано е невъзможно да се разбре.
Имай търпение.Успех. Hug

# 44
  • Мнения: 27 524
и ме попита дали може да забременее ако некои и свърши в устата...

при определено стечение на обстоятелствата - би могла....Simple Smile))

Глупости на търкалета  Joy Напълно е невъзможен подобен филм  hahaha

Mr. Green аха, точно за това - с 2 думи - бременно девствено момиче след орална любов и последвало  самозадоволяване Mr. Green

Подчертаното в болд вече е от голяма важност и променя горните мнения и твърдения  Grinning

# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Спри цигарите и смени пастата за зъби, може и да спре да ти се гади.

# 46
  • Мнения: 75
Mnogo losho che ima hora ,koito se zaqjdat...V kraq na kraishtata kogato ne si bila bremenna ne znaesh koga tochno trqbva da ti stane losho ,nali taka?na men za pryv pyt mi stana losho 20-na dena sled zachevaneto,no ako nqkoi me beshe pital togava koga trqbva da usetq 1-vite simptomi i az nqmashe da moga da kaja:)
V kraina smetka sita e tochno zatova nali?Za informaciq i syveti a ne zaqjdanici:)))

# 47
  • София
  • Мнения: 44 225
чак пък някой толкова да се е заял с момичето....получи си отговорите....
и да кажем за признаците как да е...не знае, но на самият тест за бременност доста ясно кога и как се използва, дава резултати и т.н.....просто е трябвало да отдели 2 минути да прочете листовката...

# 48
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
чак пък някой толкова да се е заял с момичето....получи си отговорите....
и да кажем за признаците как да е...не знае, но на самият тест за бременност доста ясно кога и как се използва, дава резултати и т.н.....просто е трябвало да отдели 2 минути да прочете листовката...

А и времето, което е отделила за писане във форума, можеше да отдели да прочете точно информацията, която я интересува. Затова срещна подигравки тук- жена, която води полов живот, и осъзнато предприема риск от забременяване, трябва да знае кога какво да очаква.

# 49
  • Мнения: 826
Естествено, че няма да ти отчете тест за бременност. Нали предишния ден сте били правили секс и той свършил в теб? Това, че ти е станало лошо от пастата за зъби е може би, защото си си втълпила. Знаеш, че искаш ли нещо силно, психиката ти може да те убеди, че вече е станало. Теста си го направи, когато цикъла ти закъснее и то поне с пет-шест дена. Може и по-рано да ти отчете, но може и да не ти отчете, за това изчакай. И щом искате бебенце е хубаво вече  да се интересувате точно как стават тези неща...   Wink Те така стават де, но не в рамките на един ден - секс, на другия - бебе. Grinning
Успех! И нека нещата при вас се случат така както ги желаете.

# 50
  • Мнения: 3 695
никой не се заяжда, но както са писали момичетата, това е информация която може да се намери навсякъде и да се прочете първо, а после ако има нещо неясно до се пита  Peace

# 51
  • Мнения: 9 973
а беше ли в овулация или не знаеш какво е това?

# 52
  • Мнения: 91
Днес не просто се чудя на авторката ... ще ме извинява ама и аз съм на 20 години ... и 1-вия тест които мислех че е рано го направих ... 5 дена след закъснението ... а и както се спомена в крайна сметка води полов живот... сигурно племеника ми който е на 8 знае че за 5 часа  абе нямам думи не е до заяждане а от това как може все още да има млади момичета който незнаят..

# 53
  • Мнения: 1 796
Според мен всичко опира до желанието за бременност,когато правихме опити и на мен все ми се гадеше,но не от симптоми на бременност а от прекаленото ми желание.В крайна сметка когато наи-малко очаквахме стана,а теста го направих на 4-ти ден от закъснението и то вечерта в 8 и ми отчете много ясно EFPВсе пак желая успех на момичето и щом иска дано да има бременност.А относно това че не знае нищо,искам да ви кажа че като лежах за задържане имаше момиче което във НАЧАЛОТО на 2-ри месец твърдеше че бебето РИТА.Така че има много по-неинформирани.

# 54
  • Мнения: 137
искам да кажа за неинформираните моми4ета като това 4е няма ни6то ло6о да не знае за6тото както тя ви обеснява6е до сега не са си мислели за бебета и са се пазали явно не се е интересувала и вие и казвате да потърси информация от някаде тя е ре6ила да я потърси тук нали за това сме ние 6том аз полу4авам отговори на моите въпроси за6то да не отговорим и на неиния но без заяждане естествено и се пак тя е на 20 не е у4удва6то за6тото преди няколко дена лежах във аг(раждах) и там има6е 26 годи6но моми4е което доиде да прави аборт за6тото и казвали 4е раждането мн боли но и тя бе6е от незнае6тите за6тото си мисле6е 4е аборта не болял ама я 4истиха без упоика и елате да ви кажа 6то за кре6тене бе6е и накрая каза "ако знаех 4е и аборта боли 6тях да си го оставя" ако знаех ама не знаела апък е на 26 така 4е за незнае6тите не им се подиграваите апък за тжа девои4е дано да е надула 6кембака Peace

# 55
  • Мнения: 683
Здравейте на всички мами,
Не искам да ме помислите за някоя уплашена тинейджърка която се страхува да не е бременна...
Проблема ми е следния. Знам, че е рано, но нямам опит никакъв.
С приятелят ми сме заедно от 4 години и вчера за първи път свърши в мен, с мое съгласие естествено.(не искам да звуча брутално)
И си казах, че ако ни е писано ще стане. Днес като станах, без да се сещам за това ми стана лошо от пастата за зъби, а и като пушех също ми ставаше гадно. Направих си тест но е отрицателен. Знам,че е рано де. Но има ли шанс да съм бременна а теста да не го отчита?
При нас е малко сложно, защото имах проблеми, януари месец по време на цикъл получих кръвоизлив, пих много лекарства и в средата на февруари спрях противозачатъчни (а знам,че има шанс като ги спреш да забременееш по-лесно)
На 20 години съм приятелят ми на 25 и искаме бебе, а и сега в петък пък заминавам за Кипър за лятото да работя... Много е сложно сега, но стана спонтанно това решение. Живеем двамата, заедно сме отдавна и ни се иска и бебе да имаме. Но главния ми въпрос е може ли да съм бременна а теста да не го отчита защото е рано,  newsm10 newsm03

Напълно е възможно, но е рано да разбереш, трябва да изчакаш да ти закъснее цикълът поне с 1 ден. Препоръчвам ти да спреш цигарите, ако си бременна, сега е най-рисковият период за бебето!  Peace

# 56
  • Мнения: 31
Здравейте момичета,
сравнително отскоро следя форума.....
но.... знам че няма как да ми отговорите........но ми се ще по0информираните от мен....ако могат да помогнат...
СЛед 2 инсеминации съм....скоропни, а опити правим от 2006 г.
Този месец овулацията ми трябва да е била около 10 където се  трудехме усърдно в бебеправенето,
вчера  трябваше да ми е първия ден от МЦ(сравнително редовен)....винаги  ми е идвало с прокървяване леко първите няколко дена....ама от седмица съм с ужасно главоболие, гадене ( не повръщам), не ме боли ваобще корем и кръст..а гърдите ми се надуха  и почнаха да болят на 1 ден след закъснението (днес) ..Тест си правих вчера сутринта..отирцателен а лакаря каза чее рано за ехограф да се види..възможно ли е да е станало чудото този път?
Благодаря на всички отогворили
Целувки

# 57
  • София
  • Мнения: 44 225
За възможно - възможно е, много искрено ти го пожелавам, от цялото си сърце....
За ехо - поне 1 седмица май трябва да почакаш.....
Тестове - можеш и всеки ден да правиш(пробвай различни марки) или да си пуснеш кръвен....надявам се  скоро да се похвалиш Simple Smile

# 58
  • Мнения: 31
Благодаря за бързия отговор,
много се надявам и след 2-те инсеминации не съм се чувствала така....а МЦ ми е сравнително лек...
а сега лягам с главоболие ставам с главобилие и гадене..и само пообяд висичко е ОК,
а теста беше някъв който  уж засичал бременност 7 дена след зачеването....което ми е малко съмнително лично на мен..ама нямаше друг в тази аптека....
И се зивинявам за неграмотното писане по -нагоре...ама пиша от работа и има шефове , та бързах....да неме засекат, а сега съм в почивка...
И отново благодаря...ще пробвам с друг тест и дано дано след няколко дена  пак налекар...

# 59
  • София
  • Мнения: 44 225
ако за престо говориш - скоро имаше теми тук за него...май дава повече грешни, отколкото верни резултати Wink

пробвай в друга аптека за нормални тестове - почти на всякъде имат поне шуър чек, както и още един - 2 теста в 1 кутийка...но не му помня името...

# 60
  • Мнения: 3 641
505150 , от сърце ти пожелавам да си бременна Hug
Аз си купих тест като писалка за ранно диагностициране. /Пишкаш върху него/. Отчете ми 3 дена преди закъснението Peace

# 61
  • Мнения: 3 092
Разбира се че може да е станало , дано този месец да е този , на твоето чудо !
А теста е възможно да е отчита , разбира се .
 Hug

# 62
  • Мнения: 91
505150 аз бях с повече от седмица закъснение и теста ми показваше отрицателен Simple Smile

след още 3-4 дена видех много бледа чертичка .... и след още 2 по ясна ... за това че стискам палци

# 63
  • Мнения: 31
Момичета
Благодаря ви за подкрепата.Страхотни сте.... Hug Hug Praynig baby_neutral

# 64
  • Мнения: 23
na men mi zakysnqwa 6 dni, naprawih do sega 3 testa - i trite otricatelni ....... koga moga da razbera bremenna li sym ili ne ..... ?!?!?!  newsm78

# 65
  • Мнения: 666
Пoжелавам ти искрено да видиш двете чертички. Чакаме хубавата новина.   Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 44 225
na men mi zakysnqwa 6 dni, naprawih do sega 3 testa - i trite otricatelni ....... koga moga da razbera bremenna li sym ili ne ..... ?!?!?!  newsm78
можеш и сега с кръвен тест, вероятно след някой друг ден  ще  видят и на ехото, ако те гледат вагинално.

# 67
  • Мнения: 31
Здравейте,
закаснение вече 3 ден (  Praynig ), но и таз сутрешния тест отрицателен ....
Възможно ли е поради прием на хормон за щитовидната жлеза да влияе на резултата на теста? Пишеше нещо в листовката но не можах да го разбера..... Понеже имам проблем с щитовидната жлеза и приемам Еутирокс по схема с цел забременяване....
Ох, дано  да не е лъжливо закъснение.... Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 68
  • Мнения: 31
Разрових се из календара си....
когато по редовно съм си мерила БТ, и съм в ужас..отново....пак е имало период с няколко дена закъснение , 2 теста за бременност отирцатлени от О до  деня преди МЦ съм поддържала БТ 37 и нещо в деня преди МЦ е падала на 36,9...тази сутрин беше  36,9.............Хем ми се реве ..хем се надявам  да е грешка  ..................Не знам какво да си мисля.
Благодаря на всички за търпението и добрите пожелание....
Късмет и успех на всички да им се сбъдне най голямото желание- това да имаш дете Praynig Hug  bouquet

# 69
  • Мнения: 31
Благодаря на всички,
за подкрепата, наистина сте страхотни  Hug Hug Hug Hug
но и този месец не се получи за съжаление,   #Cussing out
А следващия почивка, моичкия заминава за един месец командировка
И после пак с нови сили.....ще подадем документи за ин витро по здравна каса...пък ако се получи получи...от 2006 година правим опити, а тази година 2 инсета  и вече нямам сили за всеки месечните бременна или не.............и да с радвам на 2-3 дена закъснение с надежда и после тотален срив....
Късмет на всички очакващи своите 2 чертички Praynig
и лека бременност на тези които са ги видели Hug
  bouquet

# 70
  • Мнения: 666
Много съжалявам наистина, стискам палци да ви одобрят за ин витро и скоро да видиш двете чертички и ти. Познавам не една двоики, които дълги години се опитват да забременеят, на края вече се примиряват че няма да стане и изведнъж чудото се случва  Hug

# 71
  • Мнения: 651
Здравейте на всички мами,
Не искам да ме помислите за някоя уплашена тинейджърка която се страхува да не е бременна...
Проблема ми е следния. Знам, че е рано, но нямам опит никакъв.
С приятелят ми сме заедно от 4 години и вчера за първи път свърши в мен, с мое съгласие естествено.(не искам да звуча брутално)
И си казах, че ако ни е писано ще стане. Днес като станах, без да се сещам за това ми стана лошо от пастата за зъби, а и като пушех също ми ставаше гадно. Направих си тест но е отрицателен. Знам,че е рано де. Но има ли шанс да съм бременна а теста да не го отчита?
При нас е малко сложно, защото имах проблеми, януари месец по време на цикъл получих кръвоизлив, пих много лекарства и в средата на февруари спрях противозачатъчни (а знам,че има шанс като ги спреш да забременееш по-лесно)
На 20 години съм приятелят ми на 25 и искаме бебе, а и сега в петък пък заминавам за Кипър за лятото да работя... Много е сложно сега, но стана спонтанно това решение. Живеем двамата, заедно сме отдавна и ни се иска и бебе да имаме. Но главния ми въпрос е може ли да съм бременна а теста да не го отчита защото е рано,  newsm10 newsm03
Изчакай поне седмица и тогава си прави тест!

# 72
  • София
  • Мнения: 44 225
505150 -много съжалявам, че пак не е станало, стискам палци все пак да ви изненада хубавата новина скоро...дори когато най-малко го очаквате Simple Smile))

# 73
  • Мнения: 23
съжалявам ...........  Confused

# 74
  • Мнения: 568
  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossedза всички очакващи  EFP

# 75
  • Мнения: 233
Пoжелавам ти искрено да видиш двете чертички

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
505150,съжалявам,мила!Стискам ти палци да успеете и скоро да видиш 2-те чертички.Дано ви одобрят за ин-витро,няма значение как,желая ти от сърце да си имате бебенце скоро!И на всички бебеправещи-успех /в това число и аз/. Praynig

# 77
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Много силно се надявам много скоро да видиш двете чертички, всичко да мине успешно и да гушнеш бебенцето си    Hug
УСпех, стискам палци  Hug

# 78
  • Мнения: 11 607
505150,съжалявам,мила!Стискам ти палци да успеете и скоро да видиш 2-те чертички.Дано ви одобрят за ин-витро,няма значение как,желая ти от сърце да си имате бебенце скоро!И на всички бебеправещи-успех /в това число и аз/. Praynig

 Peace Peace Peace Peace


Към авторката на темата - какво стана, има ли новини?

# 79
  • София
  • Мнения: 44 225
Авторката не е била активна от 17-ти....

# 80
  • Мнения: 23
Авторката не е била активна от 17-ти....

значи незнаем нищо .............  Confused


# 81
От вчера до днес да си бременна, няма как да ти каже който и да е, а това, че ти е станало лошо, може и да е от внушение и притеснение. А пък и да си бременна, не може за по-малко от 24 часа по такъв начин да го регистрира организма ти, че чак да се почувстваш некомфортно от храна или течност или цигара. Минимум 10 дена трябва да минат, за да почнат хормоните да ти погаждат лоши номера с обонянието.
zdraveite.citiram tochno vas tui kato sum suglasna che tolkova rano nqma kak da se razbere ili useti i sega na svoi red da zapochna s newsm78 oplakvaniqta.predi 15tina dni sex i final izvun urechenoto mqsto,den na predpolagaema ovulaciq.vtori dubul no neuspeshen i se pak doosta blizuk kontakt.dnite sled tova priznavam si che si vuobrazqvah dokato ne stana seriozno.eto veche 3 den zakusnenie,dobre opisanoto pridurpvane v leviq qichnik  leko sutreshno gadene golemi gurdi podut korem i mnogo lesno se izmorqvam a sunq e nai-jelanoto ot men neshto.bqh nervna predi nqkolko dni poveche ot obichainoto .no tova ne e kriterii.3 otricatelni testa no golqmo sumnenie.kajete mi  molq kakvo mislite po vuprosa...strah me e  ot tova ,zashtoto ne iskam da e taka.... Embarassed

Цитат
здравейте.цитирам точно вас тъй като съм съгласна че толкова рано няма как да се разбере или усети и сега на свои ред да започна с newsm78 оплакванията.преди 15тина дни секс и финал извън уреченото място,ден на предполагаема овулация.втори дъбул но неуспешен и се пак дооста близък контакт.дните след това признавам си че си въобразявах докато не стана сериозно.ето вече 3 ден закъснение,добре описаното придърпване в левия яйчник  леко сутрешно гадене големи гърди подут корем и много лесно се изморявам а съня е най-желаното от мен нещо.бях нервна преди няколко дни повече от обичайното .но това не е критерии.3 отрицателни теста но голямо съмнение.кажете ми  моля какво мислите по въпроса...страх ме е  от това ,защото не искам да е така....  Embarassed

ed. AnMary. Пишете на кирилица. Прочетете тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 23:17 от AnMary

# 82
  • Мнения: 349
Зрдавей!Разбирам вълнението ти-да станеш майка е нещо повече от прекрасно и ти го желая сърдечно!!!съветвам те обаче наистина да прочетеш повече относно зачеването,овулацията,тестовете и симптомите-има много симпатична и научна литература, която е много достъпна и полезна-мисля,че просто по-добрата подготовка,повечето информация и знания обогатяват човек и го правят по малко тревожен за себе си и своето бебе!знаем,че раждането на бебе е голяма отговорност към това прекасно същество и е хубаво да направим всичко по силите си, за да му дадем както на него,така и на нас-спокойствие,вяра и обич!желая ти да бъдеш наистина отговорна и хармонична майка!успех Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт