Бременна ли съм?

  • 5 337
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 202
Може и по-рано да си направиш теста,но не и на този етап.Аз разбрах,че съм бременна още преди да ми закъснее,с това че ми се гадеше от цигарите.Направих си тест и се оказа,че е EFP
Момичета,не нападайте авторката за това,че не е чера за неща ,които не са я интересували.Задава въпрос,който за нея е важен,а за вас е смешен,защото сте чели.Айде малко по-човешки да се отнасяме към другите.

# 31
  • Мнения: 252
Че е рано да се разбере,то е ясно.Ама вие пък съсипахте момичето ....Нима на никоя от вас не ви се е искало толкова много да е бременна,че да си внушава?
А на авторката искам да пожелая късмет и дано скоро се зарадва на   

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Имай малко търпение и ще разбереш Hug
Дано се изпълни желанието ти Peace

# 33
  • Мнения: 91
Да разбереш дали си бременна за ... няколко часа неможеш Simple Smile ама момичета авторката не е виновна... ако знаете един ден на какво момиче попаднах.... тя беше на 24... и ме попита дали може да забременее ако некои и свърши в устата... с извинение Simple Smile просто явно такива момичета е немало кой да им обясни ...

# 34
  • София
  • Мнения: 44 283
и ме попита дали може да забременее ако некои и свърши в устата...

при определено стечение на обстоятелствата - би могла....Simple Smile))

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
и ме попита дали може да забременее ако некои и свърши в устата...

при определено стечение на обстоятелствата - би могла....Simple Smile))
hahaha hahaha hahahaКои бе мила,че нещо не загравям....

# 36
  • София
  • Мнения: 39 876
Не оспамвайте и без друго натам вървящата тема Simple Smile
Имаше преди време в нет-а точно такова "забременяване". Може би Angel_Dust говори за това.

# 37
  • София
  • Мнения: 44 283
 Mr. Green аха, точно за това - с 2 думи - бременно девствено момиче след орална любов и последвало  самозадоволяване Mr. Green


Няма повече спам...обещавам Hug

# 38
  • Мнения: 96
Ще кажа само, че има голяма вероятност да си забременяла, но пък за да разбереш ще изчакаш и това е . По рано няма как да разбереш. А и теста може да ти покаже отрицателен резултат и да се окаже че си бременна.
Пожелавам ти много да си бременна и да си родиш здраво бебче. Ако не сега, то има време Hug

# 39
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Пожелавам ти скоро   preggo И   bouquet , че толкова млада си се решила.

# 40
  • от Луната
  • Мнения: 1 753
Ще кажа само, че има голяма вероятност да си забременяла, но пък за да разбереш ще изчакаш и това е . По рано няма как да разбереш. А и теста може да ти покаже отрицателен резултат и да се окаже че си бременна.
Пожелавам ти много да си бременна и да си родиш здраво бебче. Ако не сега, то има време Hug
PeaceУспех и от мен

# 41
  • Мнения: 2 960
вчера за първи път свърши в мен.
Днес като станах, без да се сещам за това ми стана лошо от пастата за зъби, а и като пушех също ми ставаше гадно. Направих си тест но е отрицателен. Знам,че е рано де. Но има ли шанс да съм бременна а теста да не го отчита?

Мило момиче, от едно свършване за вечерта и дори забрменяване просто няма абсолютно никакъв шанс да ти се гади след 5-6 часа  Wink

[/quote]

 Peace

# 42
  • Мнения: 3 695
Имай малко търпение и ще разбереш Hug
Дано се изпълни желанието ти Peace
Peace
много е рано да се появят симптоми на бременност

# 43
  • Мнения: 2 447
Мила,напълно е възможно и да си забременяла,но толкова рано е невъзможно да се разбре.
Имай търпение.Успех. Hug

# 44
  • Мнения: 27 524
и ме попита дали може да забременее ако некои и свърши в устата...

при определено стечение на обстоятелствата - би могла....Simple Smile))

Глупости на търкалета  Joy Напълно е невъзможен подобен филм  hahaha

Mr. Green аха, точно за това - с 2 думи - бременно девствено момиче след орална любов и последвало  самозадоволяване Mr. Green

Подчертаното в болд вече е от голяма важност и променя горните мнения и твърдения  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт