Бременна ли съм?

  • 5 338
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Спри цигарите и смени пастата за зъби, може и да спре да ти се гади.

# 46
  • Мнения: 75
Mnogo losho che ima hora ,koito se zaqjdat...V kraq na kraishtata kogato ne si bila bremenna ne znaesh koga tochno trqbva da ti stane losho ,nali taka?na men za pryv pyt mi stana losho 20-na dena sled zachevaneto,no ako nqkoi me beshe pital togava koga trqbva da usetq 1-vite simptomi i az nqmashe da moga da kaja:)
V kraina smetka sita e tochno zatova nali?Za informaciq i syveti a ne zaqjdanici:)))

# 47
  • София
  • Мнения: 44 283
чак пък някой толкова да се е заял с момичето....получи си отговорите....
и да кажем за признаците как да е...не знае, но на самият тест за бременност доста ясно кога и как се използва, дава резултати и т.н.....просто е трябвало да отдели 2 минути да прочете листовката...

# 48
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
чак пък някой толкова да се е заял с момичето....получи си отговорите....
и да кажем за признаците как да е...не знае, но на самият тест за бременност доста ясно кога и как се използва, дава резултати и т.н.....просто е трябвало да отдели 2 минути да прочете листовката...

А и времето, което е отделила за писане във форума, можеше да отдели да прочете точно информацията, която я интересува. Затова срещна подигравки тук- жена, която води полов живот, и осъзнато предприема риск от забременяване, трябва да знае кога какво да очаква.

# 49
  • Мнения: 826
Естествено, че няма да ти отчете тест за бременност. Нали предишния ден сте били правили секс и той свършил в теб? Това, че ти е станало лошо от пастата за зъби е може би, защото си си втълпила. Знаеш, че искаш ли нещо силно, психиката ти може да те убеди, че вече е станало. Теста си го направи, когато цикъла ти закъснее и то поне с пет-шест дена. Може и по-рано да ти отчете, но може и да не ти отчете, за това изчакай. И щом искате бебенце е хубаво вече  да се интересувате точно как стават тези неща...   Wink Те така стават де, но не в рамките на един ден - секс, на другия - бебе. Grinning
Успех! И нека нещата при вас се случат така както ги желаете.

# 50
  • Мнения: 3 695
никой не се заяжда, но както са писали момичетата, това е информация която може да се намери навсякъде и да се прочете първо, а после ако има нещо неясно до се пита  Peace

# 51
  • Мнения: 9 973
а беше ли в овулация или не знаеш какво е това?

# 52
  • Мнения: 91
Днес не просто се чудя на авторката ... ще ме извинява ама и аз съм на 20 години ... и 1-вия тест които мислех че е рано го направих ... 5 дена след закъснението ... а и както се спомена в крайна сметка води полов живот... сигурно племеника ми който е на 8 знае че за 5 часа  абе нямам думи не е до заяждане а от това как може все още да има млади момичета който незнаят..

# 53
  • Мнения: 1 796
Според мен всичко опира до желанието за бременност,когато правихме опити и на мен все ми се гадеше,но не от симптоми на бременност а от прекаленото ми желание.В крайна сметка когато наи-малко очаквахме стана,а теста го направих на 4-ти ден от закъснението и то вечерта в 8 и ми отчете много ясно EFPВсе пак желая успех на момичето и щом иска дано да има бременност.А относно това че не знае нищо,искам да ви кажа че като лежах за задържане имаше момиче което във НАЧАЛОТО на 2-ри месец твърдеше че бебето РИТА.Така че има много по-неинформирани.

# 54
  • Мнения: 137
искам да кажа за неинформираните моми4ета като това 4е няма ни6то ло6о да не знае за6тото както тя ви обеснява6е до сега не са си мислели за бебета и са се пазали явно не се е интересувала и вие и казвате да потърси информация от някаде тя е ре6ила да я потърси тук нали за това сме ние 6том аз полу4авам отговори на моите въпроси за6то да не отговорим и на неиния но без заяждане естествено и се пак тя е на 20 не е у4удва6то за6тото преди няколко дена лежах във аг(раждах) и там има6е 26 годи6но моми4е което доиде да прави аборт за6тото и казвали 4е раждането мн боли но и тя бе6е от незнае6тите за6тото си мисле6е 4е аборта не болял ама я 4истиха без упоика и елате да ви кажа 6то за кре6тене бе6е и накрая каза "ако знаех 4е и аборта боли 6тях да си го оставя" ако знаех ама не знаела апък е на 26 така 4е за незнае6тите не им се подиграваите апък за тжа девои4е дано да е надула 6кембака Peace

# 55
  • Мнения: 683
Здравейте на всички мами,
Не искам да ме помислите за някоя уплашена тинейджърка която се страхува да не е бременна...
Проблема ми е следния. Знам, че е рано, но нямам опит никакъв.
С приятелят ми сме заедно от 4 години и вчера за първи път свърши в мен, с мое съгласие естествено.(не искам да звуча брутално)
И си казах, че ако ни е писано ще стане. Днес като станах, без да се сещам за това ми стана лошо от пастата за зъби, а и като пушех също ми ставаше гадно. Направих си тест но е отрицателен. Знам,че е рано де. Но има ли шанс да съм бременна а теста да не го отчита?
При нас е малко сложно, защото имах проблеми, януари месец по време на цикъл получих кръвоизлив, пих много лекарства и в средата на февруари спрях противозачатъчни (а знам,че има шанс като ги спреш да забременееш по-лесно)
На 20 години съм приятелят ми на 25 и искаме бебе, а и сега в петък пък заминавам за Кипър за лятото да работя... Много е сложно сега, но стана спонтанно това решение. Живеем двамата, заедно сме отдавна и ни се иска и бебе да имаме. Но главния ми въпрос е може ли да съм бременна а теста да не го отчита защото е рано,  newsm10 newsm03

Напълно е възможно, но е рано да разбереш, трябва да изчакаш да ти закъснее цикълът поне с 1 ден. Препоръчвам ти да спреш цигарите, ако си бременна, сега е най-рисковият период за бебето!  Peace

# 56
  • Мнения: 31
Здравейте момичета,
сравнително отскоро следя форума.....
но.... знам че няма как да ми отговорите........но ми се ще по0информираните от мен....ако могат да помогнат...
СЛед 2 инсеминации съм....скоропни, а опити правим от 2006 г.
Този месец овулацията ми трябва да е била около 10 където се  трудехме усърдно в бебеправенето,
вчера  трябваше да ми е първия ден от МЦ(сравнително редовен)....винаги  ми е идвало с прокървяване леко първите няколко дена....ама от седмица съм с ужасно главоболие, гадене ( не повръщам), не ме боли ваобще корем и кръст..а гърдите ми се надуха  и почнаха да болят на 1 ден след закъснението (днес) ..Тест си правих вчера сутринта..отирцателен а лакаря каза чее рано за ехограф да се види..възможно ли е да е станало чудото този път?
Благодаря на всички отогворили
Целувки

# 57
  • София
  • Мнения: 44 283
За възможно - възможно е, много искрено ти го пожелавам, от цялото си сърце....
За ехо - поне 1 седмица май трябва да почакаш.....
Тестове - можеш и всеки ден да правиш(пробвай различни марки) или да си пуснеш кръвен....надявам се  скоро да се похвалиш Simple Smile

# 58
  • Мнения: 31
Благодаря за бързия отговор,
много се надявам и след 2-те инсеминации не съм се чувствала така....а МЦ ми е сравнително лек...
а сега лягам с главоболие ставам с главобилие и гадене..и само пообяд висичко е ОК,
а теста беше някъв който  уж засичал бременност 7 дена след зачеването....което ми е малко съмнително лично на мен..ама нямаше друг в тази аптека....
И се зивинявам за неграмотното писане по -нагоре...ама пиша от работа и има шефове , та бързах....да неме засекат, а сега съм в почивка...
И отново благодаря...ще пробвам с друг тест и дано дано след няколко дена  пак налекар...

# 59
  • София
  • Мнения: 44 283
ако за престо говориш - скоро имаше теми тук за него...май дава повече грешни, отколкото верни резултати Wink

пробвай в друга аптека за нормални тестове - почти на всякъде имат поне шуър чек, както и още един - 2 теста в 1 кутийка...но не му помня името...

Общи условия

Активация на акаунт