Край с цигарите! - тема 7

  • 20 098
  • 414
  •   1
Отговори
# 60
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Привет- мривет !
Ама аз вчера написах един голям ферман и не мога да си обясня защо го няма ......май не съм го изпратила или кой знае....тц тц ...дива работа....

Начи ....с две думи - добре съм , яде ми се тесто , ама не може и заслабнах с 15кг вече.
Не ми личат кой знае колко , щото стартовото броене наобратно зафана от хиптян голяма цифра и ще трябва още толкоз да изчезнат за да разберете нещо....
Пия една шъпа хапове за хашимотото , за кистата на яйчника , за покачващата кр. захар и за кво ли още не ...пред ядене , по време на ядене , след ядене .....което не е съвсем ядене ...търпи се , не че се оплаквам. 15-те кила , които разкарах за около 2м и половина са ми подарък на раздяла от тютюна (неговата м...ма) и съм ги трупнала през цялата 2008г.

извинете имаше още работи да казвам , ама ми се вие свят и ще си полегна - днес деня при нас е ужасно задушен , а пък мрачен.... като стана ще си допиша...

# 61
  • Мнения: 4 700
Ехее, Другарче, привет.

Радвам се много zа 15 килца. Давай и zанапред така. И след килцата гледай и кистита да иzтрепеШ, и на ХаШимотото да му видиШ сметката. И по често да пиШеШ.  Hug

# 62
  • Мнения: 1 091
Привет и от нас!

Тони, малко търпение и сте на стартова позиция. Знам, че доста почака, но ще видиш, че резултата си заслужава. Сега имате време с половинката да се избавите отново от миризливките  Grinning. Не се затормозявай с много четене за процедурата, като започнете и всичко ще се нарежда, просто ще следвате доктора и така стъпка по стъпка до успешния финал  Praynig.

Миле, за теб се отнася същото. Дано на консултацията вземете най-правилното решение и следващата процедура да е успешна  Praynig.

Билянче, тези моменти са специални и незабравими, наслаждавай се на всеки миг  Hug.

Елси, ти как си? Спирай ги цигарките и слагай пак лентичката, а после до нея и една бременна да пуснеш  Peace Praynig.

Другарче, гуш  Hug. Имаш голям напредък - значи си сериозна, продължавай в същия дух  Peace.

ЕлиPraynig как само чакам новини от теб, дано са скоро  Praynig.

Янитка, милата, сигурно си недоспала, но си представям колко щастлива, прегръщам ви двете с Паула  Hug.

Стели, Мания, вие как я карате? Попушвате си май  Naughty.

Нас ни затрупа снега  ooooh!. Тая баба Марта съвсем изтрещя - нещо я обливат топли и студени вълни - май май е менопаузата  hahaha. Хайде да идва пролет, че ми се излиза вече  Crazy.

# 63
  • Мнения: 1 284
Прехвърчам само за бързичко WinkОбичам ви всички Hug Hug Hug
Другарче,голямо гуш специално за теб Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 1 311
Ами с новата тема дадох обещание,че няма да съгрешавам повече...ще видя до кога ще изкарам.  Peace
Поздрави на всички!  Hug Hug Hug

# 65
  • Мнения: 499
Ехо как сте момичета. Минавам да видя кой е запалил цигара и да му се скарам малко.
Много предгръдки

# 66
  • Мнения: 1 226
Аз  Mr. Green Ма имам оправдание  Whistling

# 67
  • Мнения: 382
Другар4е браво мила, малко по малко 6те постигне6 успеха. как е настроението ина4е? Hug

Уййй, пла4ем айде пак 6те пи6а. Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 353
Здравейте момичета   bouquet  bouquet  bouquet

Много ви  Hug Hug Hug всички.

Яни,
какво е това възклицание  "уййййй" hahaha hahaha hahaha
Нещо испанско ли е  Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 1 226
Яни,
какво е това възклицание  "уййййй" hahaha hahaha hahaha
Нещо испанско ли е  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Тате, и ние те  Hug
Наминавай по-честичко де. Как са нещата при вас  newsm78

# 70
  • Мнения: 353
Стели,
нищо, с което да се похваля не се случва при нас - вече сме с 2 неуспешни инсета, едното от които със стимулация.
Днес съпругата ми е при д-р Владимиров за да видим какво ще ни посъветва.
Сега изчетох правилника за Фонда и гледам, че за нас, които сме с неизяснен стерилитет се изисква да сме направили 4 инсета и най-вероятно така и ще направим.
Успех на всички момичета  Hug Hug Hug.
Чакам вече да чуя радостна новина и от Тонитка.
Аз ви следя иначе и виждам, че и Другарче е отслабнала с 15-ина килца и и стискам палци скоро и тя да ни зарадва не само с постиженията си в гладуването, ами и с някой сладък бебок.

# 71
  • Мнения: 1 226
Нали ви казах, че ви чакам в отчетната всички. Много стиснати палци, и нека щъркелите донесат бебетата още тази година  Praynig

# 72
  • Мнения: 382

Яни,
какво е това възклицание  "уййййй" hahaha hahaha hahaha
Нещо испанско ли е  Joy Joy Joy

 Embarassed Rolling Eyes Laughing Ми то ве4е от недоспиване и две не виждам и не знам какво говоря.
Тате ина4е жена ти как реагира на стимулацията?
Тонитка надавам се 4е не пи6е6 за6тото си заета с клиниката.

Ами Али доста време ни6то не казва, някой знае ли не6то за нея и детенце??

Целувки на вси4ки, аз отивам да си по4ина докато не извикат кравата. breastfeeding

# 73
  • Мнения: 353
Яни,

Ами не знам дали много, но сравнително добре реагира. Чета, че някой момичета след стимулация с Клостилбегит са правили по 8 фоликула, а ние направихме 3, от които 2 се спукаха преди инсето и 1 не се спука изобщо, в резултат на което се образува киста и сега този месец с това ще се борим. Само се моля, след като е станала белята, поне да ни отнеме само 1 месец време, а не да губим месеци и в това както стана с борбата ни за чиста микробиология на съпругата ми. Защото докато опитваме поне имаме надежда, а като нямаме възможност и това да правим човек направо лудва.

# 74
  • Мнения: 961
да се запиша и аз в тази темичка. Вече два дена не пуша. Вчера направихме първото инсе и край на цигарите. Иначе учудващо не ми липсват много, дано така да е и занапред.

Общи условия

Активация на акаунт