Край с цигарите! - тема 7

  • 20 118
  • 414
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 226
Пламс браво и късмет   Peace Hug Praynig

# 76
  • Мнения: 1 699
Яни мила честит рожден ден  Hug Hug Hug пожелавам ти много здраве , много мъжки ласки и много детски усмивки

# 77
  • Мнения: 1 284
Честит рожден ден Яни!Бъди щастлива и много обичана!Ти си направи най-прекрасния подарък!!!

# 78
  • София
  • Мнения: 1 311
Честит Рожден Ден Яни!Пожелавам ти да си жива и здрава и много,много щастлива!

# 79
  • Мнения: 382


Благодаря ви за пожеланията. Днес наистина е 6тастлив ден за мен, имам най пухкавия подарък, пожелавам ви скоро и вие да се радвате на едно съкрови6те. Hug

# 80
  • Мнения: 4 700
Яни, честит рожден ден. Пожелавам ти да си най Щастливата майка.   bouquet Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 1 226
Eййййййййй слънцеееееееее  newsm59  bigdance2 newsm18  ura  Gift bdbaloni newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 82
  • Мнения: 1 248
Яни, мила, Честит рожден ден. Много щастие и сбъднати желания ти желая от сърце Hug Hug Hug

# 83
  • Мнения: 158
Честит рожден ден, Яни! Много щастие!

# 84
# 85
  • Мнения: 382


Идвам да ви по4ерпя, 4е днес правим един месец(колко бързо минава времето smile3522).

А сега да ви се скарам Naughty, какво е това не6то, трета страница, няма ли кой да се от4ете, или откакто е хбаво времето вси4ки ди6ате 4истия въздух и не се се6тате за миризливки. Laughing

# 86
  • София
  • Мнения: 1 311
Май всички сме на вън и дишаме чист въздух без миризливки  Mr. Green
Честито   bouquet един месец,големи да пораснете и много здрави!  Hug

# 87
  • Мнения: 1 248
Яни, щом мина цял месец, значи е време за нови снимки. Wink Да ти расте жива , здрава и послушна малката шушулка Hug
За миризливките, мен не ме питай, за бой съм Sick
Другата седмица сме на първи преглед в клиниката, надявам се, това да ме стимулира по сериозно и да спра да усмърдявам чистият въздух...

Маниа, бравос, ти колко направи без циги? Hug

# 88
  • Мнения: 499
Яни честит ви първи месец. Ще се радавме всеки месец и година да споделяш с нас.
Я да оставите тия гадни цигари Тони нали щеше да ги спираш  Naughty
Аз да викажа вече от месец не пуша и ми е супер леко и приятно. И сега нямам търпение да минат работните дни и да остана в къщи и да си боядисъм яйцата.
Абе въобще да дойде почивката по-бързо. Hug

# 89
  • Мнения: 1 091
За бой съм  ooooh!. Яни, изпуснала съм рожденния ти ден - извинявай. да си ми жива и здравичка, вечно усмихната и щастлива   bouquet. Честита месечинка на Паула, да расте силно, здраво и очарователно дете. Радост и гордост за мама и тати  Hug Heart Eyes.

Тони, стегни се  Naughty. Вече няма за кога да пушиш, бебчето ще дойде скоро и ще иска чист въздух. Стискам палци за прегледа, всичко да е наред и да започнете стимулацията възможно най-скоро  Praynig

Гушкам ви всички, душички  Hug Hug Hug. Аз съм добре, коремчето расте, бебка ритка, какво друго му трябва на човек да е щастлив  Grinning.

Обичам вииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт