ДА СПРЕМ ЦИГАРИТЕ заедно!

  • 105 601
  • 932
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 568
Давайте по-смело момичета Hug Нямате нужда от тези 1, 2 цигари, просто не ги пушете. Важното е да успееш да си втълпиш, че можеш да си изкараш весело на кръчма с приятели, да пийнеш някое и друго питие, без да пушиш. Същото е и с кафето. Аз не пропускам кафе сутрин и май даже ми харесва повече, защото му усещам вкуса. Преди не правех много разлика дали пия Нова Бразилия или Лаваца  Laughing


И аз така съм чувала че започваш да усещаш вкусът на нещата Hug

# 301
  • Мнения: 157
Браво, Маргалче!
Махай ги тия 1-2 цигари!
Аз все по-малко си мисля за цигари, отвреме-навреме все още се присещам - когато се ядосам или когато свърша добре някоя работа /преди си давах "наградка" - цигара/. Но момените с желание за цигара намаляват. Все още хапвам добре, но от 06.02 /като направя 1 месец без дим/ започвам диета. Сега чета форума за диетите за да си избера режим.
Успех на всички, радвам се, че има пресни като мен.

# 302
  • Мнения: 1 568
Браво, Маргалче!
Махай ги тия 1-2 цигари!
Аз все по-малко си мисля за цигари, отвреме-навреме все още се присещам - когато се ядосам или когато свърша добре някоя работа /преди си давах "наградка" - цигара/. Но момените с желание за цигара намаляват. Все още хапвам добре, но от 06.02 /като направя 1 месец без дим/ започвам диета. Сега чета форума за диетите за да си избера режим.
Успех на всички, радвам се, че има пресни като мен.

Спирам ги скъпа,обещавам Hug
Пиши ми на лични,че нямам търпение.

# 303
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
lady_Blu , и аз минах на режим малко след като отказах цигарите, успех, дано си намериш най- подходящият за теб Hug!

# 304
  • Мнения: 672
Здравейте Момичета, аз не пуша горе - долу от месец вече ( казвам горе-долу, защото ако излезем с приятели да вечеряме на вън изпушвам по цигара две  Embarassed), това което ми прави впечатление е, че в началото дима и задимените пространства не ми правеха впечатление. Обаче сега така се дразня ако е задимено направо не мога да си поема въздух. Случвало ли ви се е? Иначе други проблеми нямам освен, че ми се увеличи апетита, но гледам да контролирам яденето.   bouquet
да,и при мен е така,докато пуших сякаш не ми правеше впечатление,а сега не само че ми е гадно ами не мога сякаш и въздух да си поема като хората

# 305
  • Мнения: 672
да и за вкуса сте прави,поне с кафето едно време ми беше все тая какво кафе пия а като спрях усещам,че някой пъткафето или прекалено ми горчи или пък не е ароматно,сега не е все едно

# 306
  • Варна
  • Мнения: 535
Здравейте на всички!   bouquet
От утре и аз съм с вас, твърдо съм решила да се откажа от цигарите. Ще споделите ли обаче вариант в който да не кача кг.....аз не че така или иначе имам голям апетит, но все пак има ли някакъв трик.
Поздрави и успех на всички  Hug

# 307
  • Мнения: 63
Здравейте  млади дами,

При мен стимула да откажа цигарите беше от естетическа гледна точка. Първо кожата
се сбръчква по- бързо отколкото трябва. Второ проблемите със зъбите са повече
отколкото на тези, които не пушат. И не на последно място финансовата страна на нещата Mr. Green.
Не че съм забогатяла след отказването, но така де, сега се чувствам по- добре. Дори не кашлям вече.

# 308
  • София
  • Мнения: 747
А защо има две теми за отказването от цигари Rolling Eyes

# 309
  • Мнения: 630
А защо има две теми за отказването от цигари Rolling Eyes
Ами който е започнал новата, не е видял по-старата.
Що се отнася до мен, въпреки, че мина повече от половин година, аз все пак съм подложена на изпитание на волята. На лекции съм. Ходя всяка почивка с колежките да пушат, хем да се раздвижа, а и не ми се стои самичка, но от време на време ми минава налудничавата мисъл да запаля.  Все още помня онова приятно чувство...  Rolling Eyes Засега удържам фронта. Стискайте палци да не поддам. Предния път пак така не пуших 8 месеца и покрай сесията започнах. Дано сега съм по-силна

# 310
  • Мнения: 4 678
Втори ден без цигари..преди година ги почнах..преди това 6 г не пушех...ама пак ги махам сега..отврат са..не мога да дишам Twisted Evil

# 311
  • София
  • Мнения: 747
Поци, fingerscrossed,успех

# 312
  • Мнения: 1 247
Здравейте и от  мен  Hug
преди време се бях записала във темата
но не можах да устискам без цигарка
сега ще правя нов опит.
гласувах. безброй неуспешни Wink

# 313
  • Мнения: 1 324
Аз не мога да се примиря с мисълта, че никога повече няма да пуша  Tired. Става ми едно мъчно  Cry Мъка, мъкааааа....

# 314
  • София
  • Мнения: 747
Недей да мислиш така тогава,постави си цел,примерно до края на масаца няма да пуша,като идтече месеца,си кажи,абе аз до тук устисках ,хайде до края на другия месец.Иначе е много кофти,на мен също ми действа депресиращо като си помисля,че до края на живота си няма да пуша,затова,не го мисля Peace

Общи условия

Активация на акаунт