ДА СПРЕМ ЦИГАРИТЕ заедно!

  • 105 387
  • 932
  •   1
Отговори

Анкета

 Правили ли сте опити за отказване от цигарите?

Опции:

  • Мнения: 243

Здравейте мили дами,днес реших да откажа цигарите,нещо което отлагам от страшно дълго време поради липса на воля и страх от напълняване!Ще се радвам ако някои от вас споделят с мен опит и още по-добре ако се намерят и други желаещи за да се подкрепяме по правилният път.


# 1
  • Мнения: 13 621
Най-големият ми стимул е хубавата и свежа кожа! Лицето ми изглежда просто много по-добре от както не пуша!

# 2
  • Мнения: 243
а,аз се чувствам подпухнала,понеже ми е малко матова кожата сега като съм по-бяла зимата избиват и черни кръгове около очите,жалка гледка  Sad

# 3
  • Мнения: 13 621
Ще се оправи. Аз преди пушех по кутия на ден. Сега си припалвам по цигара 2 в седмицата max.
A в повечето случаи със седмици не се и сещам.

# 4
  • Мнения: 284
Най-големият ми стимул е хубавата и свежа кожа! Лицето ми изглежда просто много по-добре от както не пуша!
На мен това също ми беше най-големия стимул, наред с другите де Simple Smile От както не пуша( вече 1 година) изглеждам и се чувствам много по добре. А и бях прекалено слабичка, това също много ме стимулираше, защото имах нужда от 4-5 килограма. Наистина трябва много воля, а и известна доза инат. Успех, не е чак толкова трудно, по лесно е да се откажат, по-трудното е да не се почнат отново, поне при мен беше така  Peace

# 5
  • Мнения: 243
защо спряхте,аз си мисля че единственно ако забременея ще имам истиски стимул.

# 6
  • Мнения: 13 621
защото непушачите се сбръчкват по-бавно Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 095
Здравей, поздравявам те за решението  bouquet Спрях ги преди година и три месеца - най доброто, което съм правила за себе си. Пушила съм 13 години Confused, Напълнях 4 - 5 кг., не ми беше приятно, но не е и болка за умиране, стегнах се и сега тежа дори с килограм и половина по -малко от преди да ги спра, чувствам се прекрасно, тенът ми е бистър и изглеждам по -добре. Отказахме ги заедно с приятеля ми и решихме парите, които сме давали за цигари да ги събираме, и да си купим нещо хубаво в чест на избавлението. Grinning И двамата пушехме по кутия, кутия и половина на ден - наистина много. В началото бях ужасно нервна, особено когато излизахме вечер - изкушението беше навсякъде, но се преодолява, при мен може би на 2-3 месец. Пожелавам ти успех, само не губи воля и търпение, заслужава си Peace

# 8
  • Мнения: 1 629
При мен най- сигурният начин да ги откажа дойде с бебето. Като забременях ми се гадеше амаааа то няма дума да го опише колко много. Не понасях е меко казано цигарите. Преди това пуших по кутия някъде цигари. Сгеаа не съм ги отказала, защото не исках да ги откажа, но ги намалих до 3-4 на ден някъде. Понякога дори не пуша. Не е чак толкова трудно между другото. Аз от 14 годишна започнах да пуша и на 20 мога да кажа, че нямам зависимост от цигарите. Зависимостта е в главата. Peace

# 9
  • у нас
  • Мнения: 1 862
Аз съм в групата на не пушачите от 19.02.2008г. Имам два неуспешни опита и въздържание от по месец. Започвах ги от импулсивни желания да запаля и в следващия момент се оказвах пред нон стопа или тръгвах до магазина да си купя кутия. Лъжех сама себе си - ще пуша само сутрин с кафето, ще пуша само в компания, ще пуша максимум по 5 цигари дневно и за около седмица пак достигах по 1 кутия дневно. Когато ми е било напрегнато, на маса в добра компания и по две #CrazyСега след година и малко  най- накрая мога да гласувам- "да, успешно"  Peace
Съвета от мен е инат, желание, инат и пак инат. Пожелавам ти и винаги когато ти се прииска да запалиш да има един добър приятел до теб, който да ти дръпне цигарата или кутията от ръцете- след 5 мин ще си забравила Peace и никога не си мисли че си ги победила на 100%
Като стимул ми бяха малки подаръчета, които си правех в края на всяка седмица- "награда за това че не пуша още една седмица" Heart Eyes Някой може да мисли че е тъпо, но това беше една награда, която ми доставяше страхотно удоволствие. Не толкова това, което съм купила колкото че още една седмица е минала.

Желая успехи на всички и много хвалби в темата  bouquet

# 10
  • Мнения: 243
tommelise залъгвах се дълго време по същият начин,имам желанието,да видим до къде ще ме доведе.А идеята с подаръчетата ми се вижда страхотна Simple Smile

# 11
И аз съм в процес на отказване .. newsm78 от 1.02 ,но нещо още си ги пуша ...лоша работа ! Знаеш че е гадно и продължаваш .Но сега ще правим опити за бебе и наистина ще ги откажа .. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 197
Отказах ги в момента, в който разбрах, че съм бременна. Не са ми липсвали и ден оттогава. Даже след като спрях да кърмя се замислих дали да не ги почна, но веднага се отказах. Просто идеята да гушна детето си с ръце, миришещи на цигари ме отблъсква.

# 13
Браво!! Значи и аз имам шансове да успея!! Въпрос на собствена силна воля е според мен,не ги ли откажеш защото си решил ,а започнеш с хапчета,лепенки или по 2-3 на ден не става .Успех на всички отказващи цигарите и късмет на всички които са ги отказали!  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 248
аз сега се боря да ги откажа  Blush

Общи условия

Активация на акаунт