ДА СПРЕМ ЦИГАРИТЕ заедно!

  • 105 524
  • 932
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Много ме е страх да не напълнея.Никога не съм била пълна,даже съм малко слаба,но съм и нисичка и всеки килограм си личи много.Хайде някой да ме успокои,че няма да стана като плондир,моля ви.Инче съм ЗА.Заедно може и да успеем Praynig Стига вече[smilie=smile3546.gif]

# 16
  • Мнения: 630
Спрях ги за осем месеца. Никога не бях успявала за толкова време. Покрай предната сесия не устоях на напрежението и го използвах като повод да започна отново. Сега си пуша с пълни сили. Искам отново да спра, но пак съм в сесия, имам и куп други вълнения и не мога да се реша. Много е хубаво да има такава тема. Като анонимен клуб на пушачите  Laughing Дано успея скоро да се присъединя и аз.

# 17
  • Мнения: 243
приятеля ми,ги отказа преди 4 седмици,(това м/у другото ми е еда от причините да искам да спра)първите 2 седмици ме стряскаше колко яде,но сега вече всичко е нормало.Предполагам че ще си имаме наистина апетит и то повече в дебелите книги пише че е заради навика да се занимаваш с нещо.Мисля,че някои друг килограм слънчоглед ще помогне. Дилянка с мен ли си?
Kremi_s и на мен ми идва сесия и аз съм се извинявала с това айде с нас да го направим заедо.

# 18
  • Мнения: 630
  Laughing Как ме надъхваш само   bouquet Иска ми се. Ще взема да опитам. Аз като ги спрях предния път не напълнях, дори обратното. Не се притеснявам от това, защото няма да се оставя да напълнея. Ще положа усилие и ще пиша дали имам успех. Стискам палци на всички в това тежко изпитание  Hug

# 19
  • Мнения: 243
да обявяваме утре първи ден на чист въздух викам аз........ newsm78

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Лиленце,ще пробвам.Дано успея този път.Само че аз няма да ги спра от раз,а ще си определя дневна дози и ще ги намалям.Иначе съм с вас.Дано,дано,дано............  smokeuu

# 21
  • Мнения: 7 723
Нямам воля...признавам си Blush
...ако обявите дата и час, в който да ги спрем заедно- записвам се bowuu

# 22
  • Мнения: 243
Aми аз изпуших последната си цигара  newsm17 на vip brother .Така че каквото било било,надявам се Simple Smile,Руска ако от това имаш нужда,никакви цигари от 00.00ч. тази вечер .....

# 23
  • Мнения: 1 731
По време на бременностите и малко след това не съм пушила .Сега пуша.Не се залъгвайте че килограм семки ще оправи нещата ,напротив ,освен да качи килца друго няма да свърши.По -добре винаги като ви се пропуши да пиете вода.Аз като реша да ги спра,така ще правя.Минах тоя етап с бонбонки ,семки и солети и освен ,че качих килограми ,друго не стана,пак ги почнах.Така че тия залъгалки само усложняват нещата. newsm78
Успех на всички ,започнали тази трудна задачка.  bouquet Hug

# 24
  • Мнения: 7 723
Aми аз изпуших последната си цигара  newsm17 на vip brother .Така че каквото било било,надявам се Simple Smile,Руска ако от това имаш нужда,никакви цигари от 00.00ч. тази вечер .....
...значи амам време за още няколко? Crazy Joy
Да, точно от това имам нужда- някой да даде официален старт Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 4 052
Гласувах с 1-ва опция bowuu. Вече почти три години не съм палила, а и нямам желание. Пожелавам ви успех и лесно преодоляване на желанието. Моят съвет е да спрете да мислите за цигари. Просто ги забравете.

# 26
  • Мнения: 1 247
о аз бях 45килца и качих 5 от както ги спрях
и аз съм със вас момичета Peace

# 27
  • Мнения: 743
Аз съм пушач. Няколко пъти ми е минавала идеята да спра, но ми харесва цигарата. Не съм супер пушач, по 4-5 на ден, понякога и по-малко. Не съм отговорила на анкетата, защото няма моята опция /спирала съм ги веднъж за 4 месеца/. Докато бях бременна не пушех, но адски ми се пушеше.
Мисля си, че ако реша да ги спра, няма да ми е необходима друга занимавка.
Пожелавам успех на всички, които са решили да се разделят с този порок! А дано и в моята глава узрее такова решение!

# 28
  • Мнения: 1 645
Първият път ги спрях когато бях бременна за 10 месеца,втория път когато ми извадиха сливиците за 6 месеца,тази година след нова година за 2 месеца и сега пак пуша но мноооого по малко.Има дни в които не пуша,но и други в които пуша. Имам воля да ги спра,ако си го наложа-край.Килограми не качвам,но задържам течности от което се подувам,кожата ми подпухва,пръстите ми се подуват та не мога да си сваля пръстените,обувките ми отесняват...знам че е временно и това ми е най малкия проблем.
Иначе и на мен ми е стимул хбавата кожа и най вече спестените пари,защото кутия цигари тук е 5 евро !!!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 311
 bye Здравейте,аз не съм гласувала защото не попадам в посочените отговори,но от година се опитвам да ги спра.Ползвах никотинови лепенки и табекс и така стигнах до 2,3 цигари на седмица...но искам да ги оставя завинаги!
Леле  doh пиша го във всички форуми.... дано да подейства  Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт