ДА СПРЕМ ЦИГАРИТЕ заедно!

  • 105 523
  • 932
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Привет и от мен  Hug

От една седмица пуша по две цигари на ден , а преди това си правих кутия- кутия и половина....
Преди 3г ги спрях от раз за 8месеца.По принцип не съм от слабичките,ами направо съм си бая приятно закръглена,но не качих и килограм(от това най-много се страхувах) постоянно хапвах я ябълки,я морковчета-нещо което е по твърдо и отнема известно време дъвчене...Е да но местене в друг град,започване на нова работа ми дойде в повече и ги почнах отново...Та както казах от миналата седмица маь 2 на ден... даже събота и неделя  не съм запалила и една,но усещам,че немога да спа нещо... Имахме пълнолуние и се чудя дали е от това или заради никотиновия глад.През деня ми се спи адски много и странното е ,че не ми е нервно... обаче нощно време като се оцъкля...моркови не останаха по магазините Rolling Eyes
Днес си наваксах за пропуснатите два дена..така като гледам имам още 2ч до 00.00ч...Та включвайте ме и мен във списъка ...

Хубаво ще е да пишете как се чуствате,как спите ..дали ви се дояждат неща ,които по принцип не ги консупирате,дали сте увеличили течностите...също е добре да ходите повече време пеша и да дишате дълбоко, дълбоко...

Свекъра ми е ходил на програма за отказване на цигарите и там са ги карали да си записват всички тези неща,също са ги карали да им се обаждат ако им се допуши.... Ние това можем да го направим тук във форума... пушити се сядаш и пишеш..пишеш в темата .

 Hug

Стискам ви палци  Peace

# 31
  • Мнения: 3
Грабвайте по няколко(торбички) и денят ви да бъде усмихнат  Hug



# 32
  • София
  • Мнения: 202
да обявяваме утре първи ден на чист въздух викам аз........ newsm78

Напълно съм съгласна  с теб ,поне може да пробваме newsm10

# 33
  • Мнения: 3
Пуша 1 ден в месеца на всеки 1-2 месеца, това брои ли се Simple Smile)) хе хе
Аз съм за наргилето Wink

# 34
  • Мнения: 630
Аз ще кажа нещо, типично за гаден пушач без воля  Laughing - имам 5 цигари в кутията. Ще ги изпуша и няма да си купя други. хаха. Сега остава да си повярвам, че е така и да го направя Praynig

# 35
  • София
  • Мнения: 1 311
да обявяваме утре първи ден на чист въздух викам аз........ newsm78

Напълно съм съгласна  с теб ,поне може да пробваме newsm10
На мен ми е трети  Mr. Green

# 36
Здравейте момичета, аз също съм пушач, не много страстен по припалвам. На мой приятелки много им помогна една книга казва се "Не пуша вече" на Алън Кар. Три от тях спряха да пушат вече няколко месеца, след като я прочетоха. Аз също я четох, но не ми оказа същото въздействие, спрях за седмица и две и пак почнах, но по-малко. Прочетет я, те казват че изобщо дори и не помилсят за цигара след нея:))

Успех!

# 37
  • Мнения: 82
Веднъж направих сериозен опит да ги спра,копувах си какво ли не:лепенки,табекс, ник.дъвки, някакво пръскало от тлшоп,пури.Единствения резултат бяха 10 кг в повече.Сега съм решила като се стопли времето да опитам пак.Надявам се като съм навън по цял ден да ми е по-лесно. newsm50

# 38
  • Мнения: 630
Момичета, отивам да си изпуша последната цигара. Реших! Край! Все пак това е въпрос на избор. Повече дори отколкото на воля и инат. Не може една проста цигара, една никаква димяща пръчка да е по- силна от нас. Вече ги спрях веднъж. Не беше толкова трудно. Подлъгах се да ги започна, но... Пак ще успея. Дано този път е завинаги  Praynig

# 39
  • Мнения: 243
Момичета, отивам да си изпуша последната цигара. Реших! Край! Все пак това е въпрос на избор. Повече дори отколкото на воля и инат. Не може една проста цигара, една никаква димяща пръчка да е по- силна от нас. Вече ги спрях веднъж. Не беше толкова трудно. Подлъгах се да ги започна, но... Пак ще успея. Дано този път е завинаги  Praynig

Браво Креми, Hug

# 40
  • Мнения: 630
Благодаря, Лиленце, за подкрепата Hug Ще имам нужда. Всички ще имаме, които сме решили да се впуснем в това предизвикателство. Нека използваме тази тема за това. Целувки на всички...което ме навява на мисълта, че и това е предимство. Скоро целувките ни ще ухаят на пролет, а не на пепелник  Joy Успех, момичета Hug Пишете

# 41
  • Мнения: 171
 Simple Smileмного важна тема, но ето и моя съвет....прочетете книгата на АЛЪН КАР- АЗ НЕ ПУША...изумителна книга...

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 114
mitsa,сага така ме наплаши с тези килограми.......от това ме е страх най-много.А вчера нарочно си купих едни гадни,за да не пуша по много...оф, ще се побъркам-голяма дилема newsm78

# 43
  • Мнения: 146
здравейте всички решили да се откажат от този "порок"   newsm10.
Аз съм бивш пушач от месец и половина.
Отказах ги с игли.
Преди това съм опитвала с всичко-дъвки, табекс и т.н.
Мой приятели спряха да пушат успешно с електронна цигара.
  Въпреки  newsm12, че последните изследвания показват , че цигарите са превенция против алцхаймер и паркинсон.
Успех на всички в начинанието.

# 44
  • Мнения: 157
Хубаво ще е да пишете как се чуствате,как спите ..дали ви се дояждат неща ,които по принцип не ги консупирате,дали сте увеличили течностите...също е добре да ходите повече време пеша и да дишате дълбоко, дълбоко..
Свекъра ми е ходил на програма за отказване на цигарите и там са ги карали да си записват всички тези неща,също са ги карали да им се обаждат ако им се допуши.... Ние това можем да го направим тук във форума... пушити се сядаш и пишеш..пишеш в темата .

 Hug

Стискам ви палци  Peace
много хубава идея да пишем тук, когато ни се допуши! Само че при мен това обикновено става като съм на заведение. Sick
Чувствам се страхотно, изпълнена съм с много енергия и сили, даже светът ми се вижда по-хубав! имам хубав апетит /за мен е хубав, защото като пуша, нямам и даже не мога да оценя достойнствата на храната, вкусът ми се притъпява/.
Не пия много вода, макар че водата наистина притъпява желанието да пушиш. пия зелен чай и много ме ободрява, даже въздействието ми харесва много повече, отколкото на кафето./ ще взема и него да спра Laughing/.
Ходя пеш, но не повече от 1 ч. на ден. Иска ми се да се включа в спорт, но още не съм решила какъв.
Успех момичета.

Общи условия

Активация на акаунт