ДА СПРЕМ ЦИГАРИТЕ заедно!

  • 105 515
  • 932
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 56
Добро утро мацки.направо ви завиждам за волята -страхотни сте.
Краси   Hug  хич не ги пали дори и на сън .браво на теб за силата тида  удържиш -кефя ви се
  И по едно кафенце да пием

# 481
  • Мнения: 2 099
Добрутро, ранобудни Железарки! morning
Вярно, че това е рядко ужасен кошмар: да се бориш ден след ден с цигарите и да сънуваш, че палиш. Сигурно съм качвала пулс 140 когато съм се събуждала разтреперана от ужас  #Cussing out Но е неизбежно. Отминава.
Vasencetto, краси2, Лили, предстои да откриете още една голяяяма благодат и придобивка: свободното ви време става повече!!!
 fiuuuuuu

# 482
  • Мнения: 88
Лили-кафенцето е страхотно,а ти нали си без цигарка в момента.......махай ги,наистина и свободното време е повече,и го оползотворявам в грижи за себе си newsm44
само за 10 дни кожата наистина започва да се променя,а сега и по някоя маска и правя,за което преди все не намирах време,с една дума всичко говори "ЗА"спиране на цигарите

# 483
  • Мнения: 0
Добро утро стоманени Simple Smile
Вчера бая сте си пописали, докато аз обикалях баири и рекички Simple Smile .Ходихме цялото семейство на село, а то едно мъничко сгушено в планината.......свеж въздух, птички, красота.
liliqn , благодаря за кафето
Vasencetto ,краси2 ,Елинор 777, Баба Здравка-Баба Мравка ,klodia , продължавайте в същия дух, а аз ще ви следвам Simple Smile

# 484
  • Мнения: 56
Ами със цигара съм да му се невиди  Weary ,но на мен ми трябва надъхване а още работя по него.ама аз съм инат и реша ли ще ги махна.мислехме с приятелки да си отворим клуб на непушачките и всички заедно да ги спрем и в същото време да си заделяме по 5 лв на ден ,и после -шопинг за стимул.а да ви кажа как кашлям -мале ужас .сутрин съм яко задръстена едва дишам  Embarassed .знам всичко ,че говори да ги спра ,но защо още ги мандахерцам из джоба си незнам

# 485
  • Мнения: 2 099
liliqn, ще ги спреш, ами как няма! Я се вижте какви сте готини Hug Искаш да посивееш и да се сбабичосаш ли?
Най-добрият момент за спиране е при пътуване - смяна на обстановката и табиетити. Както и след препушване и препиване - най-внезапно. Идва от само себе си. И почва борбата с часовете и дните БЕЗ. Тя трае в най-лютата си фаза 3 дни.
Ако ги икономисваш - по 2-3-4-5-6 - само си дразниш апетита и ламята в теб зейва със страшна сила  Rage

# 486
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
.......Я каква хубава дата за нова тема - 05.06.!  Two Hearts


Привет! Много хубава дата за нова темичка, да, аз навъртях на нея 7 бездимни месеца newsm10
Аз преди да откажа цигарите чегох Пол Маккена и слушах диска му с хипноза,помогна ми.Сега съм си взела пак неговата книга за отслабването,пак със диск за програмиране на съзнанието.Ще докладвам ако помага Wink,че килцата не искат да се стапят и това си е, а лято идва Confused

# 487
  • Мнения: 371
Момичета трябват ми силно стиснати палчета днес  Praynig
Ще се побъркам вече, свекър ми е в операционна в момента, а на децата им откриха току-що пневмония и ме карат да влизаме в болница  Cry  Дано всичко се нареди по най-добрия начин Praynig Praynig Praynig

# 488
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Vasenceto, стискам палци всичко да се оправи Hug

# 489
  • Габрово
  • Мнения: 36
Мале, колко много сте изписали newsm12.
Честита ни нова темичка,успех на всички решили и успяващи,пък и все още не решили се да се разделят с гадната ламя.
краси2 браво,наистина при теб най-трудното е зад гърбата ти newsm74.
Vasencetto много неприятно мила Weary,стискам палци.
За мен 25 бездимен ден
 

# 490
  • Мнения: 56
Веси те бяха ли ти болнички и защо така ги изтърваха децата че до пневмония да стигнат.а то вярно и че бързо се развива при децата болеста. моля се всичко да мине при децата ,и да мине операцията на свекър ти добре.а ти душа не пали цигара .с теб съм  Flowers Four Leaf Clover за късмет

# 491
  • Мнения: 2 099
Васенце, добър е Господ! Всичко ще се нареди. И понеже са ме учили и в най-голямата беда да търся доброто /не че го мога, но тренирам/ - да кажа какво е доброто в цялата работа:
- ако влезете в болница изобщо ще забравиш за фаските волю-неволю
- пневмонията не е кой знае колко страшна болест днес. Обаче това боледуване автоматически обрича дечицата да не могат до закон да помислят за цигара
/Това ми е било ужас - детето ми да пропуши и да мине през моите адови кръгове.../
- и друго знам като докторска щерка: кажат ли докторите "В болница!" - подвиваш опашка и отиваш без да се дърпаш. Много са доводите "За", знаем ги. Коя болница евентуално?
- свекърът ще се оправи, дано не е нещо тежко.
Хайде, дръж се, мъжко момиче!  Hug Praynig Hug

# 492
  • Мнения: 371
Привет, тук съм вече. Ходихме и до болницата, да си сверя часовника - значи събужда се сутринта Кристиян и плаче, че го болят ушите. Леко покашлят и двамата, но тъй като преди 5 дни спряхме лечението на бронхит, решавам, че просто им се чистят дробовете (а те са с астма и правят бронхоспазъм понякога). Така, отиваме с болки в ушите, преглеждат ни и ни заявяват, че сме за снимка. След снимката - ами вие сте с бронхопневмония, за болница. на Криско правихме снимка, на Гошо не, защото е правена преди 10 дни на него. Но на "слушалка" Гошо бил по-зле.
Отивам в болницата при педиатър на частен преглед, защото не искам да се набутам с направление право в отделението. Тя пък ми казва : давай му само единия антибиотик (т.е. инжекциите да не ги купувам), детето е със силен спазъм, но има бронхит, не пневмония. А, и Гошо бил "много по-добре" от Криси  Shocked  Rolling Eyes
Уф, ще се лекуваме, но така се изнервих, че не е истина (между другото за цигара не съм се и сетила на всичкия зор  Crazy).
Мъжът ми пък се върна на обед от Пловдив, бяха ходили да дарят кръв за свекър ми. Операцията не е безобидна- животоспасяваща смяна на аортна клапа, но слава Богу вече е минала, и той е добре за сега - в реанимация е  Praynig
Извинете ме, че съм толкова обстойна, просто си търся дружка да се оплача малко.
 Hug

# 493
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
О,миличка, как пък си съвпадат във времето тези неприятности TiredРазбирам колко ти е напрегнато,  стисвам силно палци и за дечицата, и за свекър ти Hug

# 494
  • Мнения: 2 099
Кофти, Васенце! хеле пък Обърката с дечицата... Вярно, че тия работи трудно се диагностицират - като имат спазъмчета по правило... Е, поне отглеждаш непушачи гарантирано /черен хумор Wink.
То и аортната протеза хич не е шега работа. Но в Пловдив са добри - нали Генчо Начев беше там...

Общи условия

Активация на акаунт