ДА СПРЕМ ЦИГАРИТЕ заедно!

  • 105 671
  • 932
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен.
За пореден път ще правя опит да ги откажа.
Мисля, че вече "стигнах дъното" - толкова много никога не съм пушила.
Набелязала съм си дата 10.10.10 - оставям си два дни за психическа подготовка и намаляване.
Ще имам нужда от голяма подкрепа, вече бях почти сигурна, че аз не мога да ги откажа.

Страшно много се радвам на всички в тази тема.
Кураж и успех !!!

# 871
  • Мнения: 88
DANY   преди 5 месеца обяснявах на мъжа ми как съм в състояние да се откажа от всичко друго само не и от цигарите,аз пушех по кутия на ден той наполовина,както и да е,сега вече 4 месеца и половина благодарение на темата тук,на ината ми ,на желанието ми да изглеждам добре цигара не съм запалвала,и твърдо съм решила да не запаля повече,не че не ми се пропушва smile3555,но да ти кажа виждам резултата без цигари какъв е и когато пушех каква бях bashда миришеш на чистичко,да не се запъхтяваш,кожата ти да е грейнала и не на последно място парите които си давала за цигари да даваш за глезотийки ....е повярвай страхотно е,и най важното не се чувстваш зависим от тях,кафето има друг вкус,то и повечето неща разбираш че вкуса им е друг,не го вярвах ,но е така.Пожелавам ти да го изпиташ всичко това на собствен гръб,и след време да говориш така като мен и другите.....невероятно е,сутрин с кафето чета темата тук или съм се връщала на старите,сега още продължавам с тоя навик...пробвай и успех от мен! newsm51

# 872
  • Мнения: 608
Цитат
Хей момичетаааа къде сте???? да не пушите тайно някъде скрити 

Неее, не пуша скрита нейде там  hahaha Добре ми е, спокойно ми е, уханно ми е така.
Кураж на тези, които още се борят!  Hug

# 873
  • Мнения: 373
 Hug  Аз също не пуша тайно  Laughing
С мъжа ми скоро отбелязахме една свежа и бездимна "годишнина" - 6 месеца без цигари.
Чувстваме се страхотно, и удивителното- не ми се е допушвало от мноого дълго време, така че нищо не ме дразни и не ми липсва.

Кураж на всички новички в свежия клуб   bouquet  Hug

# 874
  • Мнения: 194
И аз вьв вашите редици!Бях ги спряла преди време за 2 години,после от глупост ли от кво,пак ги почнах и сега вече 2 години ги пуша,лятото ги спрях за 6 дена,но беше такьв ад,постоянно ми се пушеше,всичките ми познати пушат,всички ,които пушат ги забелязвах от километри и направо само дето не припадах,а най-трудно ми е вечер на мен.Сутрин и бяз друго не пуша,започвам кьм 1-2ч, и от там,до като легна заминава една кутия,а ако сме на маса и 2 отиват...срам...Снощи така пак прекалих има няма 1 кутия за 2 часа и днеска ми е злееее,гадноооо,решила сьм от днеска да ги спра и ви моля за подкрепа!Запалих една,ама само като уетих аромата и я загаих,може пьк днеска да е момента,дано не напьлнея,че тогава най-вероятно ще предпочета да пуша.... Mr. Green #Cussing out

# 875
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен!НЕ ПУША от една седмица,скромно като време,но огромна гордост за мен.Ами това е, нареждам се до вас,да извървим трудния път заедно, и да- много ми е трудно.Надявам се да успеем всички, без изключения.Успех на всички! И наистина и кафето, и други неща имат друг вкус,което е страхотно,но е и +три кг отгоре:(

# 876
  • Мнения: 194
Днес ми е втори ден,макар,че снощи бях на фризьор и те  там ме каниха каниха да пийнем едно и да пушнем цигарка,че накрая се поддадох и му дрьрнах една,ама след това си викам,чвно пак се вровалих,то се е видяла,че  и тоз пьт няма да е...да,ама след малко размислих и реших ,че една грешка не е причина да се откажа и така днеска пак сьм на линия,но май трябва да се избягват всякакви пушачи изкусители #2gunfire,което е трудна задача,защото те се под пьт и над пьт!

# 877
  • Мнения: 608



6месеца

# 878
  • Мнения: 294
Има ли желаещи да спрат цигарите от 1/11/2010 ?
Ей, сега го реших, спонтанно, четейки ви вече поне половин година!
 newsm78

# 879
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Честито! И след 60 години пак да се похвалиш-60 години и 6 месеца Laughing А пък ние да го прочетем  Laughing
Браво, помня първите ти дни, устоя геройски!  bouquet

# 880
  • Мнения: 601
Не пуша от 9 дни. Не е  много,но са си мои  Grinning. Затова  се престраших да си сложа линийка в подписа.

# 881
  • Мнения: 294
Lucky Plam,
знаеш ли как се облещих на твоята честитка!!! (Защото аз имам един плах, но стоически издържан опит от 1дно седмично не пушене)
Та, си помислих, че е за мен!
Ама, разбрах, де!
То си е за честитка за Елинор! Дай Боже и аз така!!!
Ох, момичета, помагайте!!!Този път ще съм НЕПОКЛАТИМА!

П.П. Изобщо нямам идея от къде ми щукна тая дата....ама като съм казала....(това го четете с малък шрифт-все едно)
 Simple Smile

# 882
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Хайде,новите, пожелавам ви да станете стари кримки с успешен опит и да давате съвети на другите как да преодолеят пристрастяването. Peace

# 883
  • Мнения: 294
Хе-хе!
За мене говориш, много ясно, че ще стана стара кримка...от 1-ви нататък....мно-о-о-ого по-нататък....
Божке-е-е, как ме е страх.... ( това пак с малък шрифт...оф, къде да натисна за да го смаля... )

# 884
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Еличка, Hug
Поздравления!   bouquet
Нямаш представа колко много ти се радвам! Heart Eyes   
На всички сега започващи - успех и много инат ви желая!

П.П. И да знаете, че хич не е лесно, каквото и да ви лъжат старите пушки тука!

Общи условия

Активация на акаунт