116 немска тема> крокодили - вносни и наши!

  • 10 879
  • 301
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 244
Здравейте на вси4ки,
Нахалствам с вьпроси, с надежда за отговор  Blush
Сестра ми е в лека каша.с бебе на 40 дена от афганистански баща който мисля е сьс немско гражданство,той е в процес на развод но е записан като баща на бебето на сестра ми,вси4ки са в Германия.Сестра ми не работи и не учи.
Няма надежда нещата да потрьгнат добре между тях и сестра ми иска да се прибере с бебето в Бьлгария,оба4е идва вьпроса ми как ще стане без бащата да разбере???
Няма смисал да го пита,агресията и глупавите постьпки от негова страна ще са мигновенни, не ме разбирайте погрешно,той дори не се и радва на детето си и има леко лошо минало относно отношението му кьм женски  индивиди.
Трябва ли както аз предполагам тя да извади бележка 4е той дава сьгласието си тя да напусне страната с бебето, което е абурдно тя дори и да го попита???
Какво може тя да направи за да не може той да я нагади с права,и без това той ако го направи ще е само от злоба и ни най малко от мька за бебето или за сестра ми...
Благодаря предварително на вси4ки   bouquet

# 241
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Трябва да го накара, да се съгласи да извадят паспорт на детето. По-какъв начин и повод, само тя си знае.
При напускане на страната, след като детето е немски гражданин, не се изисква подпис и удостоверение от бащата ,че е съгласен.

Чакай, грешка!
Той има ли право да се грижи за детето?
Те нямат брак , значи няма да се изисква неговия подпис за паспорт.


Пепе, Наздраве!
Много здраве за Терминатерчето!   bouquet

# 242
  • Мнения: 244
Шежи благодаря ти за отговора,
Незнам какво имаш предвид с това дали той им право да се грижи за детето  newsm78
Но се надявам надеждата която ми даваш да се изпьлни   bouquet Praynig
Утре ще я разпитам повече,че е кьсно да и звьнна сега

# 243
  • Немция
  • Мнения: 6 919
Влизам набързо тук- Бубе, ДМ е верига за козметика и още един куп други стоки за домакинството, както и бебешки храни и какво ли още не. Друга такава верига са Schlecker.

Пепе, честито ти рождениче!
Да е здраво, игриво и щастливо дете! Tada

# 244
  • Мнения: 1 178
Пепе, да са ти zдрави и двамата, а на рожденника каквото си пожелае (стига да е одобрено от майка му  Wink) да му се сбъдне!
Наzдраве  bouquet

# 245
  • Мнения: 65
Здравейте мами от Германия.
Извинявайте че нахлувам в темата ви,но имам една молба.
Сигурно и при вас има майки които живеят в чужбина, без да имат възможноста да вземат децата си от България,защото бившите им отказват да дадът съгласие.Ние,няколко майки с този проблим,направихме петиция за да се промени този закон и децата ни свободно да могат да пътуват,баз да зависят от прищевките на някой егоист с ограничено мислене.Моля Ви да прочетете петицията и ако сте съгласни с нея да я подпишете.Предварително Ви благодаря.
http://bgpetition.com/petitsia_za_nashite_detsa/index.html
 

# 246
  • Мнения: X
От евтините билети до БГ има и от франкфурт, но единични места. Цялата банда не ни пуска с евтни билети. Дори 2 места евтини не дава накуп. Дали мога да очаквам по-натам да пуснат още евтини билети или едва ли?

Толерантност и симпатии са различни работи. Толерантна съм, да. Миткането ми из Европа последните години ме направи много толерантна. Пребиваването ни във Франция обаче изтри до корен симпатиите ми към една определена група. Да го разбира кой както иска.

# 247
  • Мнения: 558
MoLinKa, сестра ти може да отиде/ да звънне в ASTA-та на най-близкия университет и да се посъветва съвсем безплатно с адвокат.

Пепе,Iva_T здраво и щастливо детство за дечицата ви!

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 21:22 от Azalee

# 248
  • Мнения: 244
Благодаря ви много 4е ми помагате с информацич и сьвети   bouquet
сестра ми ще може да ми даде пове4е информация до няколко 4аса,само ония да излезе някьде ...
Тогава ще мога да дам пове4е информация какво е пуснала като документ да се извади и какво е подписала то4но относно 4е той е баща на детето.

# 249
  • Мнения: 7 605
Молинка,  аz пък бих посъветвала сестра ти да отиде до блиzък Фрауенхаус (това е дом zа жени, които бягат от мъжете си) и да се посъветва с хората там. Те не могат да не zнаят  Peace

Пепи, да е жив и zдрав Мартин  Hug Много да ви радва с белите си  Wink
Ние пък в4ера имахме годиШнина от сватбата.

Мате, съгласна съм с теб  Hug

Нали ви раzправих zа бебето, което бяха оставили само в колата пред супера. Утре Ще се обадя на югендамта, не мога да го zабравя това бебенце и това е....  Cry

# 250
  • Мнения: 1 049




Момичета, почерпете се!  Wink Дьщеричката ни става днес на 3 годинки!  Hug

# 251
  • Мнения: 1 690
Здравейте.
Честит Рожден Ден на юнака  Мартин.
Честит Рожден Ден на вече голямата госпожица на Iva_T
Здраве, щастие и щури детски игри.  newsm59   bigdance2   ura

# 252
  • Варна
  • Мнения: 153
Честит Рожден ден на Марти и принцеската на Ива.Да са здрави,весели и много щастливи деца Hug Hug

# 253
  • Мнения: 1 049
diangeli, viki_hrisа мерси и да ви се врьща  Wink Hug

# 254
  • Мнения: 1 190
Ива честита ти рожденничка  bouquet и да запечаташ празника, после и ние да ви се порадваме Grinning

Общи условия

Активация на акаунт