116 немска тема> крокодили - вносни и наши!

  • 10 877
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 7 605
Гейски, нервирам се.  Close  Но си права, какво ли се върzвам и аz на едно хлапе?  ooooh!

Молинка, ето виж, тук http://www.frauenhelfenfrauenmtkev.de/beratung.html  могат да помогнат на сестра ти, или тук http://www.frauenhaus-frankfurt.de/beratung.htm

# 271
  • Мнения: 1 817
Танче, писах ти лични!  Wink Обаче ти е запълнен лимита, сори!
ГеяHug . Няма повече, обещавам! Но само заради тебе и Мила! Да я нацелуваш от мен!  Heart Eyes
Баткото ревнува ли още?

# 272
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 778
Момичета, нервите не се възстановяват, пазете си ги Wink
Мир Wink
И да измислим как да помогнем на момичето Naughty

# 273
  • Мнения: 244
Пак съм аз  Blush  Mr. Green
Попитах сестра ми на смс с какво гражданство е афгана и защо тя мисли 4е може да изкара на бебето немски паспорт и полу4их кратък неудовлетворяващ отговор Той е с немско гражданство  Confused
Ще й пратя и линковете които ми написа Татяна
Страшно много ми помагате, аз и вие изглежда сме по заинтригувани от сестра ми,тя е страшен оптимист и е супер спокойна относно  Rolling Eyes ooooh!

# 274
  • Мнения: 4 138
зиме, аз помолих модератор да изтрие поста на госта. е, покрай него е изтрил и нашите..........тях ги намирах за ок, просто разменихме мисли.........
но татти така е решил, явно има защо.
мисля, че достатъчно леки скандалчета имаме принципно и си ги правим сами, и нямаме нужда от чужда помощ. не набеждавай татяна, тя нищо общо няма.
просто намерих за неуместно да влиза анонимен човек и да взима страна.
нямах и желание спорът да ескалира, защото няма смисъл. уважавам мнението на всеки тук. когато някой е регистриран, естествено е добре дошъл.
аз реагирах на изказването ти, мисля че с теб стигнахме до консенсус и отминахме историята  bouquet

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 22:53 от matakosmata

# 275
  • Мнения: 1 610
Молинкеее, привет!
Съжалявам, че ще се изкажа толкова крайно, но сестра ти очевидно не я интересува какво ще я съветваме. Тя няма ли компютър? Защо не седне сама да пише, афганистанец с немско гражданство едва ли ще чете на български. Аз нямам проблем да помогна на някого, но той трбява предварително да е заинтересуван. И още един въпрос. Бащата на детето няма ли информация къде са родителите ти в Бг? Всъщност те какво мислят по въпроса с бягството с Дете в Бг.
Как се бяга така от мъж, вече като си му родила дете.Между другото детето от какъв пол е? Тя не се е заинтересувала откъде да си вземе акта за раждане на детето.  ooooh! Преди да изчезне, ако иска да му извади акт за раждане в бг й трябва международен такъв от Франкфуртската община. Вече трябва да има такъв немски. Поправете ме , ако греша. Ако тя няма волята сама да се скрие, няма да успее. А в Бг няма кой да те спаси, ако дойде пича да си търси с право правата си на родител.. Или той там ще е по-малко избухлив?

# 276
  • Мнения: 1 049
Мерси на всички за поздравленията, много сте мили.  Hug

Татяна, да ти кажа цял ден вися малката над този лаптоп и не дава на никой друг да го пипне! Само повтаря отделните буквички, което и мен ме учуди... предполагах най-напред че ще започне с числата, защото знае да брои. Влюбила се е в Мечо Пух и каквото той каже и тя след него... голям майтап! Друг е вьпроса колко разбира още всичко, но с времето и това ще стане.  Wink

# 277
  • Мнения: 244
Риен  Привет  Simple Smile
Тя сестра ми все си  намира извинения за вси4ко ,така 4е аз на  нея съм и бясна ,но ми е сестра и си я оби4ам,за това тука се ровя кой къде да попитам ,4е да и помогна след като тя самата не осъзнава в какво се забъркала и в какво ще се забърка  ooooh!
Бащата на детето незнае никакви данни на сестра ми мисля,а майка ми само знае каква е работата, баща ми си няма и на представа.
Аз искам тя така да направи нещата , 4е ония да не може да си търси никакви права.
Моми4енце имат.
 Praynig

Лека нощ на вси4ки и динами4на седмица ви желая   bouquet

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 23:53 от MoLinKa

# 278
  • Мнения: 3 880
Хай,
да се включа и аz ан финала на уикенда....
Честито на рожденниците, да са ви живи и zдрави  bouquet

Молинка, а ти сигурна ли си, че сестра ти иска да промени неЩо newsm78 ЗаЩото като чета оставам с впечатлението, че не тя, а ти искаШ да се zадвижат неЩата....
Иначе и аz не раzбирам как така дете на 40 дни няма оЩе акт zа раждане, това се прави оЩе първата седмица. Щом баЩата е с немско гражданство zначи и детето е с такова и Ще трябва да иzвади немски паспорт (струва ми се по_лесно, отколкото да ходи до посолството zа пасаван). Ако той няма родителски права Ще е лесно, иначе Ще трябва да иzмисли неЩо zа да го накара да подпиШе. Трябва да опита по най_бърzия начин да уреди документите, zаЩото това е важно и да не си търси иzвинения, zаЩото вече носи отговорност и zа друг човек...
Успех

# 279
  • Мнения: X
Привет банда, kак е настроението понеделнишки?

А как е времето?
Тая сутрин при нас е страшна буря, разлетя ми се бебешкото пране в градината, тичах да го събирам по пижама, намокрих се до кости. Искам си пролетта вече.

# 280
  • Мнения: 4 138
времето е гадно. аз съм в минорно настроение, защото ще пращам лекарство за бг за едно детенце, което на 2 се е разболяло от тумор в мозъка и сега е на 5. та много съм се размислила нещо............

# 281
  • Немция
  • Мнения: 6 919
Добрутро !

Ива, честито ти рожденичка ! Да е здраво и усмихнато дете!


Стана ми интересно какво ли съм изпуснала от вашите дискусии тук, които модераторът е разчистил. Sunglasses

Сбъдваща, тук до вчера беше хубаво време, на мен слънцето добре ме напече и днес все още не ми липсва(навън е мрачно в момента). Не забравяй, че бурите са част от пролетта! Wink
Вчера видях цъфнал дрян и първи плахо покарали листенца.  Grinning

# 282
  • Мнения: 3 521
Алоха!

Пепи, наздраве! Да ви е жив и здрав юнакът. По-малко рани и повече глезотийки.

Иве, честито и на вашата къща - да ви е послушна и винаги усмихната госпожицата.

Пак нещата са се засрали, а? Mr. Green

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 11:09 от surfline

# 283
  • Мнения: 4 138
е, който не е фанАл края............ Mr. Green
мина и замина. да сте внимавали........ hahaha

# 284
  • Германия
  • Мнения: 8 103
Ива, на патерица- да ти е здрава и честита щерката! Heart Eyes


Да ви помрънкам, издъних се с ФаФлите, или по-точно ме издъниха, поръчах ги в четвъртък сутринта и досега ги няма. А досега всички поръчки са идвали на следващия ден Confused Добре, че у дома винаги имам достатъчно благинки, та Мартин замъкна кошничка с много захар и празни калории. Вафлите поне щяха да заситят децата..Аз нали все гледам, да не остане някой гладен Crazy

Общи условия

Активация на акаунт