116 немска тема> крокодили - вносни и наши!

  • 10 863
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 7 605
А така, който не 4ете, иzпуска скандалите  Mr. Green

И тук времето е ужасно, няма да можем да иzлеzем с колелото  Sad

Ива, 4удесно, 4е малката така се zабавлява с лаптопа. Ние сноЩи пуснахме поръ4ка и накрая се спряхме на тоzи http://ecx.images-amazon.com/images/I/51kuj1WXw1L._SL500_.jpg   Thinking  Гледахме го в събота в магаzина и уж ни хареса, да видим.

# 286
  • Мнения: X
Татянка, и този го имаме, подарък ни е. Почти не го поглеждат. Предпочитат онзи с Мечо Пух и приятели.

# 287
  • Мнения: 7 605
 ooooh!  Поне не беШе скъп  Whistling

Обадих се в югендамта. Жената ми каzа 4е съм реагирала адекватно и 4е Ще видят кой е. Но като ми каzа "Е, поне не е оставила детето само вкъЩи zа да напаzарува" останах беz думи  Shocked

# 288
  • Мнения: 558
дадохте ми супер идея за подарък... обаче само в амазон ли могат да се намерят на английски? уж моя племеник учи в детската английски  Rolling Eyes набелязвам си значи тоя Winnie the Pooh , видях и този с възможност за 3 езика и над 100 дейности.. но има малко безинтересен вид.. какво ви е мнението?

Гледам, че доставката от амазон.ком е проблемна  Whistling

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 12:44 от Azalee

# 289
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Татянка искам да ти пратя ЛС, може ли да си освободиш малко местенце в пощата?

# 290
  • Мнения: 3 880
Брей, на тая наш'та Татяна кутията й е все пълна Wink не й е чиста нещо работата Simple Smile
Татянка, тия от югендамта нищо няма да направят, даже няма и да я проверят, след като нагласата им е такава, че добре, че не го оставила у дома ooooh!

Азалее, защо да му е безинтересен вида  newsm78 все пак става дума за "училищен" лаптоп (6-10г), а не е за 2-3 годишни хлапета, които се впечатляват от шаренийките по кутията. Ако племенникът ти е на тази възраст, за която го препоръчват, е добре да вземеш "безинтересния", че да не объркаш нещата съвсем с този МечоПух Simple Smile

# 291
  • Мнения: 7 605
 Laughing иz4истих  Wink Много търсена жена съм, кво да правя  Joy

Бибс, не zнам....аz си иzпълних дълга, от тук нататък ниЩо не мога да направя, не мога да ги проверявам дали си върШат работата  Crazy

Аzалия, а тоzи от ам. Амаzон дали го доставят до тук?  newsm78

# 292
  • Мнения: 558
племеникът ми е на 5,5г, но живее в БГ и за това си мислех, че като игра4ката е на чужд език (за предпочитане английски, че сестра ми да помага) и модел за по-малките ще му е от полза.

Видях, че не искат да доставят извън УС...

А къде могат да се намерят такива играчки на английски?
Друг вариант е, да го доставят до УС и от там да ми го препратят, ама ще стане дълга и широка.

# 293
  • Мнения: 7 605
Виж в английския ибей, хем Паунда в момента не е скъп, хем доставката няма да е толкова скъпа. И Щом като е на 5.5год, мисля 4е Ме4о Пух Ще е малко бебеШки zа него  Wink

# 294
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Здравейте, тук времето пак се разваля, няма ли да идва пролет...вече започвам да се съмнявам много, че тази година ще откараме до края все зима...но аз имам решение на проблема май месец отпътувам за БГ и там ще се стоплим със сигурност  Peace

Татянка, как е Миленка свикна ли с градината?



# 295
  • Мнения: 558
то тук сега е по-топло отколкото в България  Wink при нас имало 50-60 см сняг  Shocked

тоя модел явно само из УСА се намира... все нещо ще измисля...

# 296
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тук в момента е отвратително времето, два дни не спря да вали сняг, разтапя се и пак вали, но като цяло е студено.

Сестра ми довечера пътува за София, а утре - за Франция. Завиждам й, и на мен ми се ходи нанякъде. Не във Франция, не харесвам Франция, ами някъде. Simple Smile

# 297
  • Немция
  • Мнения: 6 884
Хей, момичета-кокичета, имате големи претенции към пролетта! Wink Тя е непостоянен сезон- както има слънце, така и застудява и става неютно.
Май месец съм имала 1 седмица студено и гадно време именно на бг почва, което после се смени с по-хубаво. Е, в Бг си е по-слънчево, спор няма!

Дезитке, ти кога заминаваш за Бг-то? Защото на 9-ти може би ще отскоча до Дюселдорф.

# 298
  • Germany
  • Мнения: 1 262
ооо на 9-ти съм на линия все още  Wink Wink

# 299
  • Немция
  • Мнения: 6 884
ооо на 9-ти съм на линия все още  Wink Wink
Оптимално! Grinning Очаквай нашествие от моя страна на тази дата! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт