Хайд парк 2

  • 113 852
  • 2 602
  •   1
Отговори
# 2 520
  • Мнения: 4 138
имах куче. бони. острокосмест дакел. невероятно куче..........
на 3 годинки се парализира от кръста надолу. оперираха я, не помогна. гледах я още три години парализирана. навсякъде беше с мен..........след това самата аз я приспах.

# 2 521
# 2 522
  • София
  • Мнения: 9 519
Кудку, нашия куч дълго време стоя в банята - само чакаше да се отвори и муш там. Чак започна да мирише ужасно. Сега стои до входната врата, чака с нетърпение да си легнем, за да се гушне в нас, че в останалото време няма време за него.
Да ама ситното е решило да спи в хола на дивана с мама... докато стане на 3. Чудя се, дали на 7 януари да не й кажа, че е станала на 3  newsm78

# 2 523
  • Мнения: 3 246
Мата Cry Hug
Кудку, нашия кучо също в началото се чувстваше изоставен, докато не установи, че може да си играе с дребчо, сега се накачулват и двамата да ги глезундря, но каво ще се случи като се появи и четвъртият мъж.... сигурно на зверчето няма да му е лесно, като си помисля, колко му беше зле - преследван от паяка

# 2 524
  • София
  • Мнения: 215
И аз като ученичка имах куче, немска овчарка, невероятно животно беше. Отровиха я навън, докато я разхождах. Такава мъка беше, че си казахме с нашите "никога повече куче". Добре, ама оженихме се с мъж ми, нали вече сме семейство, бебето не идва и той ми казва "искам куче", аз му разправям "недей, много е тъжно като си отиде" той "не, та не, хайде да с ивземем". Взехме една мини дакелка, страхотна играчка, много преданна, тя е босът вкъщи... до вчера.
Вчера носим бебето у дома, кучето разбира се откачи, иска да го подуши, направо иска да го оближе по лицето. Дадохме й да подуши крачетата, дупето, изобщо телцето на детето, тя обаче иска по лицето. Голяма мъка настана от снощи. Само ни обикаля, търси ни, скимти, гуши се в нас, когато не сме в спалнята до детето. Надявам се да преболедува, както се казва. Тя си е част от семейството ни.

Тате Наци, съжалявам за загубата ви. Sad

# 2 525
  • Мнения: 4 138
ооооооооооооо, дакелът е голям човек. пък женският дакел още по Heart Eyes давайте и да души бебо, нека се чувства член на семейството, иначе рискувате много да я нараните. тя ще го вземе под крилото си и ще го пази. на бебето нищо няма да му стане, дори да го близне, при условие, че е обезпаразитена и ваксинирана.
и като сте в спалнята я взимайте, да не се чувства изолирана.
много ми се иска пак да си взема куче, защото е хубаво децата да растат с други животинчета Mr. Green обаче като знам каква отговорност е и малко се дърпам. за мен кучето е наистина като мое дете. където сме ние, трябва да е и то, а това невинаги е възможно.
а и не искам куче от развъдник, а от приют. а за да вземем оттам, трябва да представя договора за наем и там да пише, че домашни животни са разрешени, а при нас за жалост не са.........не че народа наоколо няма в изоблини количества кучета и котки де Wink

# 2 526
  • Мнения: 3 715
Писах вече в една друга тема и я разводних, без да искам, за което се извинявам на мамите, но в родилния тук от месец има едно изоставено бебе и никой нищо не прави, за да го настанят някъде. Полицията уж издирва майката, ама как пък цял месец нищо не се направи по съдебен път да настанят бебето някъде. Избягала, избягала, ама това дете не може да живее в отделението. То вече е доста контактно, търси да си играят с него, а е хубаво, здраво бебе, яко, едричко. Не можете да си представите как съм издържала цяла седмица да го слушам, защото бях точно до стаята на бебетата. Детските сестри го хранят, опитват се да се занимават с него, но имат и без друго още десетина бебета на главата и куп бумащина. А виковете му не са плач, а истерични викове някой да го вземе, за да не лежи непрекъснато. Някаква агония е направо.

# 2 527
  • Мнения: 4 138
кудку, няма да взимам много отношение по въпроса, за да не яхна метлата.
цял месец. мястото на детето е в приемно семейство. това няма нищо общо с търсенето на майката. ама социалните блеят. мястото на детето не е в болницата. добре че не съм била там, щото щях да задигна детето и да се барикадирам някъде, докато някой предприеме нещо.

аист,календарите не са от ванко, а от вики. ванко е с ДЦП, а вики с мускулна дистрофия на дюшен.
пак ще оставя мейл. а иначе се разбирате с него и цената е кой колкото даде. парите отиват за него, естествено за рехабилитацията му.
тя цели да запази ресурсите му колкото се може по-дълго и да помогне да бъде дълго време самостоятелен. прогнозата е, паралелно с развитието на болестта да отказват жизнено важни органи, като бели дробове, сърце......
болестта засега е нелечима.

при ванко нещата са различни. там с рехабилитация се постига голямо подобрение, детето може един ден да проходи.

мейла на виктор ще взема пак от майка му, мама раче, но и интересуващите се могат да и пишат на лични.
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=46812
за виктор евентуално може би ще има възможност за преглед в германия, сега го умуваме.........при всички положения там непрекъснато трябват пари, но тъй като нещата не опират до опреация или масивно влошаване на състоянието му, даренията са доста малко. виктор гасне по малко, всеки ден. редовната рехабилитация забавя този процес.
майката няма как да работи, защото вики има нужда от 24 часова грижа. бащата издържа семейството, което е четиричленно.

Последна редакция: сб, 05 дек 2009, 13:25 от matakosmata

# 2 528
  • Мнения: 2 172
 Embarassed срам , срам, хич ме няма с имената Hug


Добре де, кога ще настаните детето някъде, то не може да живее в родилния дом? Не ми казвай, че със съдебно решение не можете да го настаните никъде. Вие просто не работите с полицията, за да откриете майката. Никой от родилния дом няма интерес това дете да си седи там, защото струва пари на болницата, така че това, което ти казваш, са глупости.

Кудку  bouquet, те са като срамежливи пубери, чакат някой да им направи среща (моя скромен опит) Жалко, че страда друг, а не те.Всеки действа самосиндикално, а наистина са необходими един на друг в много случаи. Само, че никой не ги задължава (под задължава имам предвид наистина работещи механизмизми) да работят заедно. О, сигурна съм , че отчитат толкова много съвместна дейност.

Последна редакция: сб, 05 дек 2009, 15:36 от аистенок

# 2 529
  • Мнения: 3 715
Ами аз се опитвам да се свържа с някой, който да направи нещо, но се съмнявам. В този град цялата им работа е такава - никаква. Само показност и нищо друго. Въздух под налягане.

# 2 530
  • Мнения: 2 172
Уф, аман от форумски шизофрении( в другата тема), за канарчета ни взеха Sick

# 2 531
  • София
  • Мнения: 9 519
Кажи, коя тема, че нямам време да чета  Mr. Green


Айдеееееееееее, Коледа идва - ние украсихме елхата, вие сте наред   bouquet



Минаха 2 години от първата Коледа с дете... чудесно е с 2  /вече  Mr. Green/

# 2 532
  • Мнения: 2 172
Скоро, скоро, не стигам до нея, но е време.

# 2 533
  • Мнения: 4 138
ааааа, ние работим още по яслата. мъж ми лепи, та се къса......
 елхата-другата седмица, че сме на подово парно и сте стане на нищо до коледа.
аааааааааааа, искам къща с градина и в градината-жива елха. жал ми е да купувам отрязаните дръвчета, а пластмасовите не ги тача.
и слон искам. пък. и самолет. и 6 милиона от тотото.
фокси, елхата е хубава, ама ситните са още по-хубави. леле, дара колко прилича на теб......

# 2 534
  • Мнения: 2 172
А да си махараджа не искаш ли ooooh! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт