ДЕКЕМВРИйското човече си иска ежедневните разходки вече.

  • 8 283
  • 246
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 252
Момичета искам да ви питам някой мислил ли е за педагогическо захранване след шестия месец?

# 16
  • Мнения: 277
Ние сме на втория етаж и нали не спира асансьора там, пред вратата на асансьора съм си окупирала мястото.

# 17
  • Мнения: 399
Ние сме на втория етаж и нали не спира асансьора там, пред вратата на асансьора съм си окупирала мястото.
И ние сме на втория  Wink и асансьора не спира там,но комшиите си оставят помиярчето с часове пред вратата докато си го приберат,та не ми се ще да ми опикава количката!  Crazy А и съм чувала за случаи на откраднати колички,паркирани пред вратата на апартамента... Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 141
Инвизибъл, Карачевийска, страхотно заглавие, обаче лошото е, че според прогнозата времето тази седмица няма да става за разходки  Sad Жалко, дано вече другата седмица да се оправи  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 616
Днес с Рени такава разходка му дръпнахме с колата, водихме младежите в Романса на кафе  Joy Joy

ние сме на втория етаж и асансьора спира тук, държа я в антрето широко е и не пречи Simple Smile

Бубе ние ако бяхме на кърма 100% щях да захраня след 6-тия мес. Абелчето така ще захранва Ники до колкото знам  Peace

# 20
  • Мнения: 2 013
Момичета,днес бяхме на ДК.
Направиха ни поредната ваксина.Поплакахме,но бързо се успокои.
Педиатърката ни каза да започваме със соковете "бебто имало нужда"!  Shocked
Аз не искам толкова рано да започвам и и го казах,а тя "аа,не,започвайте,трябва!"  Naughty
Какво да правя?Дайте съвет?
Да я послушам ли или да изчакам за по-натам?  newsm12

# 21
# 22
  • Мнения: 616
аз лично не бих дала сок, какво значи трябва!!!  Shocked Rolling Eyes никой не може да те задължи да дадеш каквото и да било на детето ти!
сока съдържа много плодови киселини и да се даде на бебе чийто стомах до сега е примал само мляко..... самата храносмилателна система не е узряла достатъчно, това е моето мнение не бих се съобразила с педиатъра.

# 23
  • Мнения: 252
♣٠·˙♥Rbaby1♥˙·٠♣   детето си е твое-тя не може да те задължи. Naughty  Прочети по въпроса и сама си прецени.На мен лично много ми допадна коментара на Абел от вчера.
Invisible  мерси за инфото.Ще я чакам тогава да се включи.

# 24
  • Мнения: 9
Само се записвам утре ще пиша повече.

# 25
  • София
  • Мнения: 179
Хоп и аз да се запиша.

Инвизибъл   bouquet
Нашата количка я държим в коридора, който е малък, но пък я взехме сгъваема точно с тази цел.

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 21:56 от mira_georgieva

# 26
  • Мнения: 464
Invisible   bouquet
Да кажа лека нощ че толкова ми се спи вече, станахме в 6 часа и сега едва гледам. Стирилизирах нещата на Галка и сега   bath и след това  1countingsheep  smile3524

# 27
  • Мнения: 464
Еми страшна си  smile3501
Минах само да кажа  лека нощ, че съм страшно изморена. Днес станахме в 6 часа и съм гроги. Стерилизирах нещата на Галка и сега следва   bath   grinning012 и след това  smile3524
Д утре ммомичета. Пожелавам Ви приятни сънища

# 28
  • Мнения: 464
 Embarassed нещо направих, sorry помислих че не съм го публикувала

# 29
  • Мнения: 2 013
♣٠·˙♥Rbaby1♥˙·٠♣   детето си е твое-тя не може да те задължи. Naughty  Прочети по въпроса и сама си прецени.На мен лично много ми допадна коментара на Абел от вчера.
Invisible  мерси за инфото.Ще я чакам тогава да се включи.

Чела съм и именно,заради това не смятам да давам сокове и пюрета преди поне 5 навършени месеца! Naughty
Но педиатърката така ме изгледа сякаш казах нещо съдистично!
Най-лошото е че и мъжа ми настоява да я захранваме вече. Confused
До преди малко му четох статии за вредите от ранното захранване и май се съгласи с мен!
Въпреки всичко,аз няма да я захранвам толкова рано,нищо че педатърката настоява,че "бебто има нужда". Naughty

Общи условия

Активация на акаунт