ДЕКЕМВРИйското човече си иска ежедневните разходки вече.

  • 8 282
  • 246
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 329
А аз мисля, че не е лошо да провериш преди да го твърдиш.
В Европа тази колекция я няма и така или иначе те препраща на американския ebay.
А цената е висока, защото столът е тежък.

# 241
  • Мнения: 277
Може не споря а и не съм токлова в час. Аз попринцип съм гледала за колички от там но доставките бяха доста по ниски и затова се учудих. Thinking

# 242
  • Мнения: 329
А аз го оспорвам само, защото много дълго се опитвах да го докарам този стол до България. И всички други отказаха освен тези.
В Англия още я няма тази колекция и за съжаление само Щатите са вариант.

# 243
  • София
  • Мнения: 318
Сасано, за съж.ление не мога да ти отговоря. Както ве4е писах, изпратиха ми информацията във файл, а изто4ник не е посо4ен  newsm78

# 244
  • Мнения: 551
Сасано, за съж.ление не мога да ти отговоря. Както ве4е писах, изпратиха ми информацията във файл, а изто4ник не е посо4ен  newsm78
Информацията е от едно книжле подарък към списание " Моето бебе", а заглавието на книжката е "Първата година на моето бебе". Аз я имам  Peace

# 245
  • Мнения: 16
Sun, Wondergirl ,
наистина до този момент не намерих доставчик, който да го докара до България от Amazon. Столът е около 8,5 кг (без опаковката) и според фирмите "превишава позволените лимити от куриерските фирми за стандартна презокеанска пратка".
В ebay има доставка само до отделни държави в Европа, България не фигурира като възможност и наистина цената е около $114.
Ще проверя този линк. Hug

# 246
  • Мнения: 53
Добро утро мами!
Честита месечинка на Бебе Владимир,бебе Станимир и на двете Хрисита.Да са здравички да да слушкат много!!!
url=http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2652/1055291391890384407.JPG] [/url]
 





Общи условия

Активация на акаунт