ДЕКЕМВРИйското човече си иска ежедневните разходки вече.

  • 8 287
  • 246
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 468
Добро утро майчета!. Ние тази нощ папкахме само веднъж и се чувствам малко наспана!
Ние от самото начало сме с продуктите на Бюбхен и аз също съм доволна. Татко й е купил измиващ гел "от глава до пети" и я пием с него. Използваме и сапунчето и олоито. И крем имаме но сега почти не го използвам.
Аз гладя абсолютно всич1ко на Галка. Както казват хората "гладенето е половин пране". Не зная всеки сам решава, но аз искам да мине дрешката през парата и топлото.
Оххххххххххххххх гоялма съм овца   party023 заповядайте момичета нашия тати днес има рожден дени става на ЦЕЕЕЕЕЕЕли 28 години.

# 196
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 754
Добро утро и от нас!

Ние днес правиме 3месеца. Искам да пожелая и на другите бебчета честити месечинки - да ръстът здрави и щастливи!

Имахме една кошмарна нощ след ваксината. Ставахме през час и единственото, което го успокояваше беше висенето на цицата. Е сега гукаме и всичко е ОК.

Аз гладя всичко и на децата и наше, но не от съображения за дезинфекция - това по моему е отживелица и за бебетата не е нужно, а защото обичам и ми е приятно.  Wink

Ками честит да ви е рожденика. Много здраве, щастие и късмет! Да ви слуша с Галинка и много да ви обича и помага!

# 197
  • Мнения: 2 013
Санчес ние минахме през НАН,Милумил 1 и хипоалергенния Милумил,но само Милумил 1 одобри моята принцеса.От хипоалергенното повръщаше и го плюеше,по-късно разбрах защо...Опитах го-беше горчиво  Sick
От НАН също повръщаше.Вече 3 месеца сме на 1-та и много добре го приема!Аз препоръчвам него!  Peace
Little_Dreamer аз гладя всички дрешки на Биси-освен тях и лигавниците,хавлиите и чаршафите,всичко минава през ютията.И на мен ми става лошо като погледна камарата която ме чака,но...  33uu  Смятам да продължавам така поне до 7 месец!  Thinking

За козметиката аз също съм много доволна от Бюбхен!Ползваме само нея.
В началото почнахме с Мустела,но на беба не и понася,зачервява се и и излизат обриви от нея.Наскоро реших да и намажа гънчицата на вратлето с олиото на Мустела и веднага се изрина.Цялата стана в дребни пъпчици... ooooh!
Оправих положенитето с млякото на Бюбхен.Повече няма да се изкушавам да я мажа с тази козметика.Яд ме е че избързахме да купим всичко и "затворихме" над 100лв в мазила на Мустела,и сега... Confused
Казах на мъжа ми,че ние ще ги ползваме,няма да ги хвърлим,я!  Laughing
Данитка много се радвам за вас,бързо се развивате smile3501
Ние още не можем да се обръщаме,за сега сме на етап изправяне на главата от коремно положение  Grinning

Честити месечинки на всички празнуващи съкровища!  newsm59 Tada

# 198
  • София
  • Мнения: 308
Геви, малката е голяма сладуранка! А за очите й нямам думи Heart Eyes Прилича на теб!

Ради, аз с нашето забелване до никъде не съм стигнала. Педи предния път ми каза, че е добре, ама не знам. Ще го водя на лекар да го забели, че мен ме е страх, а и като дръпна кожичката почти не се отваря.

Санчес, за кожичката и сухите участъци вече бях писала на Светлето, ползвам Себамед лосион. Ексипиал-а също е мноооого хубав! Peace Аз съм го ползвала за мен, че съм с проблемна и алергична кожа. Омекотява страхотно!
За АМ - не мога да ти дам съвет, че сме на кърма засега. Но нали мисля и аз да дохранвам и днес лекарката ми препоръча Хип, че бил с бифидус и не запичал. Пък и някои мами тук го дават (Ради, ако не се лъжа).

# 199
  • Мнения: 386
Санчес, и аз като Орлинка ползвам козметиката на Себа Мед и съм много доволна, също така и от Судокрем- може да пробваш и с него за сухите очастъци. Hug


Данитка, и моя мъж много иска миниван, даже мисли да сменяме колата . А аз все си представям как от задната врата изсачат купчина деца и  Crazy и аз излизам с голям корем след тях  Joyи заради тази моя асоциация не искам такава кола Crossing Arms

Диди, Криско беше качи само 450гр. и нашата педи нищо не каза Thinking, но за сметка на това се е удължил с цели 5см #Crazy. И той не иска да яде повече от колкото сам си прецени.Аз вече спрях да го разревавам и да го мъча. Hug

Мамчета, имам и аз една питанка - продължавате ли да гладите дрешките на мъничетата и ако да, докога мислите да продължите? Гледам една купчинка дрешки и изглежда ме домързява да гладя  Embarassed  hahaha! Питам сериозно иначе!


Аз не гладя изобщо. Изгладих само веднъж всички дрешки - преди първото им обличане и повече не съм гладила 
И аз така!  1ironing

# 200
  • Мнения: 20
Момичета не съм вярвала че ще попитам такова нещо ,но се налага.Диди имаше преди пъпчици по лицето,почнах да го мажа с едно кремче алтермед и изчезнаха но на тяхно място останаха черни точки който не се махат  Shockedимали ли сте подобрен проблем и какво направихте?Много ме дразнят

# 201
  • Мнения: 19
Привет и от мен!
Предложение за заглавие от мен, че скоро ще ни трябва нова тема: ДЕКЕМВРИските бебчовци са родени щастливи имат си златни грижовни мами бъбриви.
За козметиката ние сме на Бюбхен. На Мустела взех да мажа личицето Стелатрията, която е за чувствителна кожа и имаше супер ефект и сега взехме за крустите, че нещо не минават. Иначе от Бюбхен ползваме гела за измиване и олиото със слънчоглед и лайка и малкия ги понася добре.

# 202
  • София
  • Мнения: 308
Ками, честит ти рожденник! Да е жив и здрав и много да ги глези!

Честит месечинки на бебоците!

Аз все още гладя, ама ще видим докога. Той вече лапа всичко и само като си помисля, колко боклуци е изял и ми става лошо. Уж пера и мия всичко, но има някои играчки, които не могат да се перат.

Илианка Joy Joy Joy И моите асоциации са такива, ама пък много ми харесват.  И Иви предния месец беше се издължил с 8см. #Crazy, а сега само с 1см. Ще пробвам всеки път да му давам добавка пък ще видим.

Той спи вече от 1 час, което е много нетипично за него! Явно е от ваксината, пък и тази нощ не спа много....

# 203
Добро утро и от мен мами! Simple Smile
Честита месечинка на всички бебенца newsm67

Ками,честито и на твоя рожденник,да ти е жив и здрав и много да ви слуша! nbirthday

Данитка,браво на твойта малка принцеса Hug
Днес май пак не става за разходка и ще трябва да се возиме,за да поспи Sad

А,забравих да кажа,че и ние хапваме Нан НА и съм доволна,преди давах Аптамил,но го запичаше и по 3-4 дни не можеше да се изходи Sad

Чао за сега от мен,мамчета! bye

# 204
  • Мнения: 46
Привет,

И аз съм съгласна за Судокрема, страхотен е. Аз го ползвам за дупе след баня. Също ползвам Себа мед и разни други, които са ми от чужбина и не знам дали ги има тук, но са страхотни.

За гладенето, въобще не съм си и мислила, че трябва да спра да гладя. Гладя всичко, за да е изгладено, а не намачкано. Нали това е основното предназначение на гладенето?

# 205
Еses,и ние имахме такива пъпки и после имаше тук таме такива черни точици за каквито говориш,но аз го мажех с на Mustela Stelatria кремчето и му действаше много добре!Веднага щом намажех и се махаха,а и черните сащо ,ама с малко по упорито мазане! Simple Smile

# 206
  • София
  • Мнения: 141
Здравейте, момичета  Simple Smile

Днес и нашият тати има рожден ден  newsm38 Утре ще излизаме да празнуваме и аз мнгоо се радвам, че тази седмица не съм си подала носа навън  Simple Smile
Ками, ЧРД на вашия татко, да е жив и здрав  newsm59

Честити месечинки на бебчетата   bouquet

Санчес, за АМ - когато Мартин беше на 1 месец, докато се научим да се кърмим, давах добавка млякото на Хип. Мисля, че го приемаше добре.
А относно грапавинките по крачетата - ние имаме такива от известно време, но аз мисля, че не е от козметиката, тъй като се появиха от скоро. Затова смятам да се посъветвам с педиатърката да видя какво ще каже. После ще пиша.

Little Dreamer, аз още гладя дрешките на бебо, смятам да го правя още известно време, пък да видим до кога ...
А, преди време бяхте обсъждали въпроса със стерилизатора. Погледнах си записките от у-щето за родители. Препоръчваха използването на стерилизатор до 6 м, но всеки си преценява сам, разбира се.

Данитка, браво на вас за обръщането. Мартин се обръща само от корем по гръб и то не всеки път. Обръща се на страни, обаче от гръб по корем самичък още не може. А и не иска много, много да хваща разни неща. От вчера обаче ми откри лицето. Бях се доближила до него. Хвана ме за устата и започна да дърпа и да се смее  Joy

Вчера режимът му беше такъв, че последното му хранене се падна в 21 ч. Заспа, обаче се събуди в 24.30  Shocked До 2 ч. периодично му давах бибата, а той само промрънкваше от време на време. Та така, снощи ядохме два пъти в 2 и в 5, ужас, днес съм като разбита. Значи установявам, че най-добре се чувства, като се храни в 22 ч.

Геви, голяма красавица, много изразителни очи  Heart Eyes

# 207
  • София
  • Мнения: 357
Добро утро и от мен, макар че то си е за добър ден вече Simple Smile

Честити месечинки на бебчовците днес! Да са много здравчки и много да слушкат и папкат и гукат!

Благодаря на всички за отговорите за увиването на ръчичките - ще пробвам още тази вечер да не го увивам вече, стискайте палци да спи добре. Ама той така добре си спинка по 7-8 часа увит, че не мога да си представя да се буди на половин час, но както казва брат ми трябва да спра да му потъпквам правата  Laughing

Ние сме с козметика на ХИП, не знам защо се спрях на нея, беше произволно, но съм много доволна.

За гладенето - първо гладих всичко, после почнах само долните дрешки - бодита и ританки да гладя и намачканите горни естествено, ама сега като ви чета може да спра да гладя за дезинфекция, то пък няма в парник да расте това дете я.

# 208
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Добъе ден и от нас!  bouquet
Честито на всички рожденници  newsm59

Честита месечинка на всички мъничета , да са живи и здрави ! Hug Hug
Ние  правим 3 месеца днес- почерпете се  smile3510.


За гладенето и аз гладя всичко  и смятам да продължа докато не ми  омръзне .

Спокоен ден!

# 209
  • Мнения: 3
                 bouquet                              Здравейте
   Честити месечинки на сладките бебоци, и честито на всички празнуващи мами и татковци smile3525
    Аз от два дни съм с хрема и Т, явно вирусчето не ме подмина. Пия панадол и чайчета, но как да предпазя бебчо? newsm78 Снощи му дадох профилактично панадол, после заспа спокойно, но .....в 3 часа юнака реши, че ще лудува, нахраних го и така до 8 часа- до следващото ядене. Някой слагал ли е правените капки с клеева тинктура и физ. р-р, че вече и хрема му се появи на Сашко и незнам какво да правя. Ако някоя мама е слагала- по колко капки се поставят?
           Много усмивки и пролетно настроение

Общи условия

Активация на акаунт