ДЕКЕМВРИйското човече си иска ежедневните разходки вече.

  • 8 296
  • 246
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 65
Здравейте мамчета .
Честито на всички рожденници  nbirthday.
Аз от началото ползвам козметиката на Себа мед и съм много доволна.

# 211
  • Мнения: 15
Здравейте мами,
Честито на месечинките!
Жени не съм слагала такива капки.
За гладенето-все още гладя всичко, но гащеризоните много ме изнервят...много трудно се гладят!
За козметиката-ние също сме на Бюбхен олио и гел за душ.Нещо не ми харесва как мирише. В родилният дом с какво ги къпеха, не знам, но като ни ги носеха си умирах от кеф от аромата на главичката. Сега ми свършват продуктите и си мисля да пробвам нещо друго.Дано не сгреша, защото за сега ги понасяме добре.
Момичета имам проблем с рязането на нокти на краченцата.Как се справяте? Когато заспи не става, защото като го съсбличам ще го разбудя.А когато е гол, много рита...
Весел ден на всички!

# 212
  • Мнения: 16
Велизара, това с ноктите на крачетата и на мен ми е голяма чуденка - ще следя с теб отговорите и опита на другите мами.
Нашата портативна кошара е на CAM и е по-скъпичка, та за това не я препоръчвам, иначе е перфектния вариант дори и за основно легло на детето до 3 год. възраст - http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_69&products_id=4239
някой питаше и за кенгуруто - ние все пак си взехме слинга на Premaxx (, който е нещо средно между слинг и кенгуру според мен, но поне е за деца до 13 кг.) и няма сила, която да ни задържи в легнало положение в него. Както и другите мами казват - не им се нрави на бебоците нито легнали, нито с гръб към света, нито ограничени по този начин. Дано на по-късен етап ги излъжем.
За столчетата за хранене - откакто се влюбих в продуктите от Zen collection на Fisher Price, нищо друго не мога да си харесам. http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=zen-landing Те са ми на сърцето и само те подхождат на интериора в къщи, който е изцяло от естествени материали. Направих невъзможното да намеря вносител, но уви няма внос за Европа, освен с контейнерен превоз, който излиза 3-4 пъти стойността им. В Касида имат само шезлонга, но не и столчето. Така че сега и аз ще трябва да избирам нещо прилично, което да стои добре в дома ми поне 3 години и рабира се да е функционално и сигурно.
Ние сме изцяло с козметиката на Seba med и нямам никакви забележки, защото до сега не сме имали и най-малък кожен проблем.Пу-пу.
Дърпането и протестите при кърмене на моя "стачник", както бяха писали и други мами тук, ги преборвам като го лъжа със силиконовите зърна и с безкрайноооо много търпение.
Дохранваме се с Аптамил и като чета отзивите тук май сме единствените, нак оито добе ни понася това АМ, че си го и харесваме много.
rrhh, на едно мнение сме по всички въпроси от последните ти постове, просто в 2 през нощта не се изразявам много добре и за това така се получава. За останалите въпроси ще се разберем с теб лятото като се видим там, където си се снимала до палмите - да не мислиш, че не познах родния си град  Heart Eyes

# 213
  • Мнения: 616
Zen collection на Fisher Price, нищо друго не мога да си харесам. http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2002&e=zen-landing Те са ми на сърцето и само те подхождат на интериора в къщи, който е изцяло от естествени материали.

леле уникален е Heart Eyes вкъщи също е само дърво и кожа и то точно в тези цветове...леле как ще ни отива. А дали ще стане с пратка по куриер. Ако го поръчам на някой да ми го прати?

# 214
# 215
  • Мнения: 56
Честити рожденици на Камелия и maigto да са ви живи и здрави и много да ви обичат и слушкат! newsm59 newsm67/И Ками много поздрави на Котел/
за козметиката аз също използвам Бюбхен.
за гладенето аз също гладя всичко и на бебетата и на нас.Е,не винаги имам време но главно гладя.Особено имайки предвид,че веднъж дрехите на Алек бяха простряни навън.И една оса се беше мушнала в едни ританки.Добре,че гладя,за да я опаря и смачкам с ютията.А иначе какво можеше да стане не ми се помисля. #CrazyИ от тогава особено дрехи които са били навън задължително гладя.А и наистина е по-хигиенично.
А за АМ да ви попитам някой има ли мнение за Нутрилон? newsm78

# 216
  • Мнения: 386
МОмичета, направих НОВА ТЕМА
Знам, че е рано още, но си нямах работа и реших да пробвам дали ще стане и то взе че стана!

# 217
  • Мнения: 2 013
Момичета на 17-ти бяхме на ваксина!
Общо взето Биси не плака много,поне не пищя така както предишния път!  Confused
Един час след това като се прибрахме започна един рев,едни писъци...  ooooh!
С нищо не се успокояваше и така 3 часа.В 21ч я нахранихме и приспахме с 300 зора.
Но преди това вдигна температура и и поставяхме свещичка.
Педи каза,ако е неспокойна и плаче да намажа мястото на инжекцията с мед и сода.Направих го и като че ли се успокои.Поне спа цяла нощ,въпреки че си мрънкаше нещо.
Преди малко докато я храних забелязах,че мястото където и биха инжекцията се е подуло и е твърдо.Прилича на голяма цицина  Shocked
Какво може да е това,на вас случвало ли ви се е подобно нещо?  #Crazy

# 218
  • Мнения: 468

Преди малко докато я храних забелязах,че мястото където и биха инжекцията се е подуло и е твърдо.Прилича на голяма цицина  Shocked
Какво може да е това,на вас случвало ли ви се е подобно нещо?  #Crazy
и ние бяхме така ще мине прави компрес със риванол

# 219
  • Мнения: 22
Честито на рожденниците днес! Да са живи и здрави и да се грижат добре за мама и бебе Simple Smile

Честити месечинки на всички бебочета!  bouquet

И аз гладя всичко наред - и наше, и на бебе, но на мен от домакинските задължения  това най-ми харесва. Действа ми успокоително Simple Smile

Днес пак няма вода! Направо ми писна! Все едно режим има!

Зина77, много ми хареса това, което си написала за развитието на бебето! От някой сайт ли го чете? Ако може да ми пратиш на лични. Hug

БибиСЗ, и аз попивах но не стегнато. Четох че до 3 месец може да се повива и през деня, а до 7 месец само през нощта. Така бебета спят по-леко и могат да се събудят, ако има "опасност" (например се задавят). Това намалява риска от внезапна смърт при бебетата. Така четох в интернет, но сега не мога да намеря статията. Ако по-късно я намеря ще пиша пак.

# 220
  • Мнения: 329
писаНа,  Еми, аз мога да ви кажа как да си купите от Щатите столчето за хранене от Zen колекцията на Fisher Price Simple Smile
Аз си купих шезлонга оттам. Дълго време страдах, че няма как да транспортирам стола, защото е по-тежък. Накрая дори си купих от Италия друго столче за хранене на Peg Perego, което още не е пристигнало.
В същия ден открих място откъдето ще ми доставят до България стола от Zen колекцията на Fisher Price и ужасно съжалих.
Сега още съм в чуденка дали да останем с този, който вече съм поръчала или да го занесем него на вилата и да си вземем все пак този прекрасен Zen  Rolling Eyes
Ако искате пишете ми на лични за да ви обясня как става работата  Joy

# 221
# 222
  • Мнения: 14
Много благодаря на всички за съветите, купих на себа мед олио и измиващ гел.... И една кутия НАН...

Много ми е объркано това с кърменето, не спира да търси папкане, а заспива на гърдата, явно нещата вече приключват при мен, лошото е че никога не можах да изцедя като хората с помпата на Авент, а и тя хич и не ще да помирише шише и ако изцедя и малкото което има, ще остане съвсем гладна.... Cry Sad

# 223
  • Мнения: 329
Аз мажа цялото телце след баня с преварен зехтин. Все не ми се ще да включвам много козметика от толкова рано. Иначе за дупето и за банята вечер ползвам Мустела. Много ми харесва как мирише. Днес купих едно кремче за лице и тяло с невен и лайка на Веледа. Малко ни е по-суха едната бузка и реших да пробвам. Незнам защо този ми се видя най-близо до естествените продукти пък да видим ефекта...
Санчес, предполагам колко е кофти. Аз нямах особен успех с кърменето и не бих могала да кажа много по въпроса, но щом досега си имала мляко може би трябва да се кърмите по-често и ще се оправят нещата. Иначе за АМ ние също както много бебета тук сме на НАН ХА. Още в родилния дом даваха НАН и не съм го сменяла, защото Макси го харесва.

# 224
  • Мнения: 1 152
Честити рожденици на Камелия и maigto! Да са живи и здрави и многооо послушни!  Grinning

Честити месечинки на бебочетата! Много усмивки да има на личицата им! Hug

abel малък сладък Никола обухте ли го с чорапогащник? Joy Че той днес започва 5ти месец...леле кога минава това време... Party

Зина77
и на мен много ми хареса. Може ли сайта?

Аз все още гладя, но ме домързява вече...И ние ползваме козметика на Себа мед и съм доволна. Олио не съм ползвала, на мен самата не ми е приятно да се мажа с мазнотии и за това сме за сега с млякото, я лятото минаваме на лосион.

На вън така хубаво пече слънчицето, но с този вятър май не става за разходка?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт