ДЕКЕМВРИйското човече си иска ежедневните разходки вече.

  • 8 295
  • 246
  •   1
Отговори
# 225
Момичета, половината сме тук, а останалите - в новата тема ... Какво правим? newsm78

# 226
  • София
  • Мнения: 318
Момичета,
Информацията за развитие на бебето я имам на файл. За съжаление не е от нета. С удоволствие ще ви изпратя mail ако ми оставите адрес.
Мога да опитам да публикувам в bgmamma, но не знам дали ще се полу4и  Blush 

# 227
  • Мнения: 1 152
Момичета, половината сме тук, а останалите - в новата тема ... Какво правим? newsm78
Е, нали първо трябва да се изпише тази?! newsm78

zina77 направи каквото можеш.   bouquet

# 228
Момичета, половината сме тук, а останалите - в новата тема ... Какво правим? newsm78
Е, нали първо трябва да се изпише тази?! newsm78


Не оспорвам, желанието ми е да направим ред някакъв  Joy ... Май ще си пишем паралелно и в двете теми ...  Wink

# 229
  • Мнения: 277
http://baby.shop.ebay.co.uk/items/_W0QQLHQ5fAvailToZ3?_nkw=.fish … &_osacat=2984
ето тук ги има тази серия на фишер прайс и може без проблем да си ги поръчате в БГ

# 230
  • София
  • Мнения: 438
Привет Simple Smile

Честито на всички мъници, които като нас днес се окръглят  Hug
Направо се изумявам с каква скорост се нижат месеците... Като гледам снимките от началото и сега какъв голям е станал... Ей, голямо щастие е това да си мама Grinning

Сасано няма си детето чорапогащник още  Embarassed Таткото не сколасва да мине след работа, но събота-неделя ще пазаруваме натам и ще му купя Wink Но поне в този ветрилник не го извеждам и не е проблем за момента.
А мамин Николчо днес понеже реших да го наглася за празника - единия тоалет го наака, а другия оповръща   Crazy Laughing
Имахме урок с Александра и сега вече омаломощен спи до мене на активната гимнастика Wink

wondergirl я кажи и на мен за стола как става работата - не е ли и той в категорията на по-тежките артикули?
Иначе на Weleda крема за лице е вълшебен  Peace Peace Ще ти хареса много. Аз го ползвам от около месец, че от толкова плюнчене и лапане на ръцете и на бузките много се изсуши кожата... Сега се мажем с него и е екстра.
Аз като цяло от Weleda-та съм супер доволна  Peace

# 231
  • Мнения: 42
Абел, Честита месечинка!!!
Честито и на останалите бебоци, които порастват днес!
И на мен много ми хареса тази колекция Зен на Фишър Прайс!!!

Зина
, статията беше много полезна
Диди, да аз давам Хип и не бих го сменила, преди акахме веднъж на 5-6 дена, а сега всеки ден Laughing
Отивам в другата тема, че Илиянка си е направила труда, да я уважим  bouquet

# 232
  • Мнения: 53
Здравейте момичета
Аз само да се запиша и се връщам да чета,че много сте писали бе...личи си,че времето не е за разходки много-много Grinning
Честита месечинка на бебоците.ДАса здравички и да слушкат много.








# 233
  • София
  • Мнения: 318
Еххххххх, момичета, не съм била чак такъв голям индианец -   newsm47  Wink Wink Wink
Дано ви бъде полезна!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381493.new#new



# 234
  • Мнения: 1 152
zina77 , благодаря ти!  Grinning А кой е източника?

# 235
  • Мнения: 472
Аз съвсем се ибърках  Shocked Shocked Shocked

# 236
zina77, супер си! Страхотна информация - хем важна, хем синтезирана! newsm10  friendship  smile3525

# 237
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Зина   bouquet Hug Благодаря ти !
Много е хубав стола Писана , а и цената му е муцка  Heart Eyes!

# 238
  • Мнения: 329
Точно както Sun е отбелязала, столът може да се купи от ebay. Но аз намерих само един продавач, който е навит да го достави до България.
Ето линк http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350169118 … DME:X:RTQ:US:1123
Доставката до България ще струва 114, 75 долара.
Абел, мисля, че различните продавачи в ebay имат различни виждания за максимална тежест, защото намерих такива, които могат да доставят до тук и бънджито, което ти харесваш.

# 239
  • Мнения: 277
Мисля че ако пазарувате от английския ибей изобщо няма да ви излесе толкова много доставката.

Общи условия

Активация на акаунт