Как тренирах-8

  • 17 770
  • 438
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 4 678
Стеф..по някога така става...аз преди си пиех големи бутилки с вода..в тях карнитин..и бяха на цвят сини......ама минах и на вода Laughing..и така Peace

# 406
  • Мнения: 3 463
Така ме тренираха персонално и "професионално", че гърбът ме боли ужасно, какво да правя. Sad Боли ме по протежение на гръбначния стълб, отстрани на него, по-нагоре, по-надолу, навсякъде. Не съм имала някаква травма, нито ме е болял по време на тренировката днес, но не знам даже кои упражнения и машини бяха за гръб и да не ме е претоварила. Какво може да се случи? Не е непоносима болка чак, но постоянна и влудяваща. Embarassed

# 407
  • Мнения: 4 678
Така ме тренираха персонално и "професионално", че гърбът ме боли ужасно, какво да правя. Sad Боли ме по протежение на гръбначния стълб, отстрани на него, по-нагоре, по-надолу, навсякъде. Не съм имала някаква травма, нито ме е болял по време на тренировката днес, но не знам даже кои упражнения и машини бяха за гръб и да не ме е претоварила. Какво може да се случи? Не е непоносима болка чак, но постоянна и влудяваща. Embarassed
..супер  bouquet

# 408
  • Мнения: 3 463
Така ме тренираха персонално и "професионално", че гърбът ме боли ужасно, какво да правя. Sad Боли ме по протежение на гръбначния стълб, отстрани на него, по-нагоре, по-надолу, навсякъде. Не съм имала някаква травма, нито ме е болял по време на тренировката днес, но не знам даже кои упражнения и машини бяха за гръб и да не ме е претоварила. Какво може да се случи? Не е непоносима болка чак, но постоянна и влудяваща. Embarassed
..супер  bouquet

кое е супер, че не разбрах, това че ме боли или характера на болката? Както и да е, успя да ме усмихнеш. Grinning

# 409
  • Мнения: 4 678
Така ме тренираха персонално и "професионално", че гърбът ме боли ужасно, какво да правя. Sad Боли ме по протежение на гръбначния стълб, отстрани на него, по-нагоре, по-надолу, навсякъде. Не съм имала някаква травма, нито ме е болял по време на тренировката днес, но не знам даже кои упражнения и машини бяха за гръб и да не ме е претоварила. Какво може да се случи? Не е непоносима болка чак, но постоянна и влудяваща. Embarassed
..супер  bouquet

кое е супер, че не разбрах, това че ме боли или характера на болката? Както и да е, успя да ме усмихнеш. Grinning
..така ...трябва Peace

# 410
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Поци, лепете си шарени етикети по бутилките  Mr. Green. На сина ми съм залепила на шишето в детската градина, действа без грешка  Mr. Green. Разсмя ме, но и аз съм го правила този номер  Hug.

# 411
  • Мнения: 1 616
Привет!
Днес се съсредоточих върху краката, за пръв път ползвах и лег-пресата... Малко зор, че съм ниска и късокрака, та трудно достигам, ама се справих... Чувствам се добре, не ме болят - явно съм успяла някак си да дозирам точно натовареността, че да не ме болят мускулите. Но от предишната тренировка още си нося последствията - изсилих се и сложих на пек-дека тежест (най-малката), но явно ми е дошло много, защото сега зверски ме боли над гърдите.
Коремни преси не съм правила - искам да си попочина след онази срязваща болка, че наистина се поизплаших...
А, забравих спомена и по 10 минути крос тренажор преди и след тренировката.

# 412
  • Мнения: 33
Да се отчета за днес - 5 мин. пътека за загрявка, след това по програма имах крака и корем и накрая 15 мин. кростренажор и 10 пътека. Излязох от залата мокра и с още по-силна мускулна треска. Утре сигурно ще е по-зле.  Навсякъде по форумите казват, че това показва добро натоварване на мускула, значи ще стискам зъби Grinning

# 413
  • Мнения: 20
Аз днес още не съм тренирала, но ми предстой... 40-50мин кардио на велото  Mr. Green

Решила съм тези дни да се кача на колелото и да карам до един язовир в Кайлъка и обратно - събират се 24-25км като има и наклон Simple Smile

Доста по-приятно ще е, но не съм сигурна дали ще е по-ефективно Simple Smile

Тези дни се чудя нещо и реших да споделя с вас да ви чуя мнението Simple Smile Понеже живея в София, но съм от Плевен, и сега сме ваканция, та се прибрах. Тук нямам карта за фитнеса, но имам чудесни възможности за кардио ( у нас вело), та се чудя да правя ли само кардио тези 10 дниии или да си взема една карта и да си правя и тренировките  Rolling Eyes

Да се похваля - вчера бях на масаж и ми казаха, че гърбът ми е прекрасно оформен  Sunglasses

# 414
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Днес... крака и дупе  Peace
55 мин. потене на LEG TRAINING с бодибар (силова, ниско интензивна тренировка натоварваща мускулите на бедра, седалище и корем...използва се и различно обурудване-bodybar, dumbbells, resistance)
Този път наблегнаха на вътрешна повърхност на бедрата и дупе и сега охкам на всяко сядане и ставане Laughing
 ... после 20 мин. парна баня и ааайде Grinning...

# 415
  • Мнения: 4 678
...аз ..почивам....и утре почвам с гърди Hug

# 416
  • Мнения: 677
nin4eee, "30мин на 17км/ч и 10мин на 14км/ч този път обаче май съм поддържала темпото по- стриктно защото миналия път изгорих 150 кал. а този път 230!"  -
Може ли като на бавноразвиващ да ми обясните, какво точно значи това.
Да разбирам ли, че изминатото разстояние в първият случай е 8.5км за 30 мин, защото ако това е така, то изразходваните калории са доста повече.

# 417
  • Мнения: 164
Здравейте  Simple Smile
Ще ми се отвори възможност в събота и неделя да ходя на фитнес (винаги съм искала, но нямам възможност покрай децата  Crazy)
Тъй като само тогава ще успявам да ходя как ще ме посъветвате да тренирам?
По принцип искам да сваля 4-5 кг и да оправя корема най-вече, трябва да смъкна около 7-8 см от талията  Whistling, от ханша също около 2-3 см. Сега тренирам всеки ден с разни домашни програмки.

# 418
  • Мнения: 20
nin4eee, "30мин на 17км/ч и 10мин на 14км/ч този път обаче май съм поддържала темпото по- стриктно защото миналия път изгорих 150 кал. а този път 230!"  -
Може ли като на бавноразвиващ да ми обясните, какво точно значи това.
Да разбирам ли, че изминатото разстояние в първият случай е 8.5км за 30 мин, защото ако това е така, то изразходваните калории са доста повече.

Ами как да го обясня....Поддържах темпо от 17-17,5 в някои моменти, но не съм падала под 16, а миналия път на няколко пъти паднах до 14 ама като видя и веднага почвам да въртя за да се поддържа 17. От там идва разликата според мен. Изминато разстояние не съм гледала, гледах калориите Rolling Eyes

Снощи:
загрявка 7 мин на колелото и
 * гръб: гребане с дъмбел 1 загравяща серия с 4кг - 20 повторения с всяка ръка и 3 серии с 10кг - 8 повторения(намалих тежестта защото се чувствам много мускулеста Sad ); придърпване на вертикален скрипец с широк хват пред гърди 3х9 с 30 кг , зад врат 3х9 със същата тежест и придърпване с тесен супиниран хват 2х9; хиперекстензии 2х15
 * рамо: раменни преси с дъмбели 1х20 с 2х4кг и 3х8 с 2х6 кг.; (и тук намалих кг.) ; повдигане на ръцете встрани с дъмбели 3х9 на ръка със 6кг.
 * корем: преси 3х40 на "римско столче" и повдигане на краката от хоризонтален лег с наклон и главата горе 2х20;
 * кардио: 30 мин. колело със скорост 17 км/ч и 10мин. с 14  - 210калории !!!
Аз за преживяванията си в залата няма да говоря щото ме е срам! Simple Smile

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 11:30 от nin4eee

# 419
  • Мнения: 677
nin4eee, "30мин на 17км/ч и 10мин на 14км/ч този път обаче май съм поддържала темпото по- стриктно защото миналия път изгорих 150 кал. а този път 230!"  -
Може ли като на бавноразвиващ да ми обясните, какво точно значи това.
Да разбирам ли, че изминатото разстояние в първият случай е 8.5км за 30 мин, защото ако това е така, то изразходваните калории са доста повече.

Ами как да го обясня....Поддържах темпо от 17-17,5 в някои моменти, но не съм падала под 16, а миналия път на няколко пъти паднах до 14 ама като видя и веднага почвам да въртя за да се поддържа 17. От там идва разликата според мен. Изминато разстояние не съм гледала, гледах калориите Rolling Eyes

Снощи:
загрявка 7 мин на колелото и
 * гръб: гребане с дъмбел 1 загравяща серия с 4кг - 20 повторения с всяка ръка и 3 серии с 10кг - 8 повторения(намалих тежестта защото се чувствам много мускулеста Sad ); придърпване на вертикален скрипец с широк хват пред гърди 3х9 с 30 кг , зад врат 3х9 със същата тежест и придърпване с тесен супиниран хват 2х9; хиперекстензии 2х15
 * рамо: раменни преси с дъмбели 1х20 с 2х4кг и 3х8 с 2х6 кг.; (и тук намалих кг.) ; повдигане на ръцете встрани с дъмбели 3х9 на ръка със 6кг.
 * корем: преси 3х40 на "римско столче" и повдигане на краката от хоризонтален лег с наклон и главата горе 2х20;
 * кардио: 30 мин. колело със скорост 17 км/ч и 10мин. с 14  - 210калории !!!
Аз за преживяванията си в залата няма да говоря щото ме е срам! Simple Smile

Аз мислех че предното е за тичане, но като те чета май и там за колело става въпрос, значи кал. са си в ред тогава Simple Smile), защото ако тичаше с това темпо трябваше да си изгорила 2.5 (средно) повече.

Общи условия

Активация на акаунт