Щъркели долитат, зюмбюли цъфтят, приказна БУРГАСка пролет благовестят

  • 17 928
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 813
Ехоо, къде сте се изпокрили всички? Едва ли сте навън,не става за разходка...  Thinking Майка ми не иска да ходи да се бие за банани в Кауфланд, мисля,че не ме обича достатъчно и се чудя дали да не си пусна тема в Дом и семейство  Mr. Green

# 271
  • Мнения: 1 701
Винаги съм подозирала, че си недостатъчно обичано дете!  Mr. Green

# 272
# 273
  • Мнения: 1 813
Винаги съм подозирала, че си недостатъчно обичано дете!  Mr. Green

Дълбока трамва ще ми останат тези банани ..

 Mr. Green

# 274
  • Мнения: 1 111
Ахче, ти пък ще кажеш, че банан не си опитвала.Тя майка ти нали от три лева ти купува, кво ревеш? Mr. Green
 Мен пък ще ме срам да застана там да се боря за някакви тъпи банани, сякаш не мога да си купя от кварталния магазин.Тва е за бабите и социално слабите, мое мнение.
 

# 275
  • Мнения: 2 577
оф, голям майтап е с тез банани  Joy
аз през обедната почивка ходих до фурната за милинка и "какво се случва с бананите" беше основна тема в региона - навсякъде това се говореше

сигурно и аз не съм добра майка  Mr. Green ако пуснеш тема да идвам да я защитавам жената   Mr. Green

# 276
  • Мнения: 139
Да ви успокоя банани поне снощи в Кауфланд нямаше, бяха изграбени. Изобщо нямаше и да обърна внимание, ако баща ми не ми се беше обадил да купя 5 кила банани, ама уви - нямаше.

# 277
  • Мнения: 100
Абе вие няматели квартални магазини за бабани. В Германия тези магазини Кауфланд биби за бедни и социално слаби, не че в България не сме. Но чак за бабани да се биете. Макар че съм виждала бой и блъсканица в магазин за втора употреба на дрехи. Направо съм възмутена.
А според диетата на Дюкан бананите са строго забранени.

# 278
  • Мнения: 1 701
Абе вие няматели квартални магазини за бабани. В Германия тези магазини Кауфланд биби за бедни и социално слаби, не че в България не сме. Но чак за бабани да се биете. Макар че съм виждала бой и блъсканица в магазин за втора употреба на дрехи. Направо съм възмутена.
А според диетата на Дюкан бананите са строго забранени.

Бабаните са особено полезни!  bowuu

# 279
  • Мнения: 723
еееееееееееееееееееееееееей тва българина и расата ще си смени само ,и само да е надалавера Shocked

# 280
  • Мнения: 86
Здравейте на всички.Една моя приятелка работи в Карфур и мисля по късно да й звънна ,за да я попитам как е минало  Rolling Eyes,че беше силно притеснена от ниските цени и от тоя народ дето се е натътрил в магазина Simple Smile ама така сме си ние българите-да не говорим за по-възрасното поколение-прекарвайки половин ден в Калфланд и Карфур,за да чакат почасовото правене на промоции..Малко е смешно,но с тия заплати какво да правят хората..нямат избор.
Аз от доста време ви чета и забелязах,че има мами от темата,които работят там..Блазе ви-как ми се работи и на мене...

# 281
  • Мнения: 1 701
Че какво ще му е...
Хем на топличко, хем сред хора, хем нещо евтинко може да забършат ...
Клуб "Трета възраст" са тези магазини!

# 282
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Защо говорите глупости извинявайте  newsm78
 Да не би българин да е открил топлата вода. Все пак тези магазини не са Бг за да говорите какви сме ние... На всякъде го има това дори още по- зле. Да не говоря за цените, че тези които дават са си съвсем нормални както и промоциите... Ама ние нали сме свикнали да сме все набутани и когато някой ни покаже, че може да има по- хубаво взимаме да търсим проблема в нас си  ooooh!

# 283
  • Мнения: 668
Чак по новините даваха репортаж за Бургас и ниските цени  Joy Joy Joy

# 284
  • Мнения: 139
Защо говорите глупости извинявайте  newsm78
 Да не би българин да е открил топлата вода. Все пак тези магазини не са Бг за да говорите какви сме ние... На всякъде го има това дори още по- зле. Да не говоря за цените, че тези които дават са си съвсем нормални както и промоциите... Ама ние нали сме свикнали да сме все набутани и когато някой ни покаже, че може да има по- хубаво взимаме да търсим проблема в нас си  ooooh!

Нямам нищо против ниските цени, имам против качеството, а също и правописа понякога  Crossing Arms

Или трябваше да го напиша по някога  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт