Щъркели долитат, зюмбюли цъфтят, приказна БУРГАСка пролет благовестят

  • 17 890
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 723
Защо говорите глупости извинявайте  newsm78
 Да не би българин да е открил топлата вода. Все пак тези магазини не са Бг за да говорите какви сме ние... На всякъде го има това дори още по- зле. Да не говоря за цените, че тези които дават са си съвсем нормални както и промоциите... Ама ние нали сме свикнали да сме все набутани и когато някой ни покаже, че може да има по- хубаво взимаме да търсим проблема в нас си  ooooh!
е да, но кауфланд няма да свърши,че да се изпада в чак такива истерии за презареждане Peace

# 286
  • Мнения: 18
що се отнася за качеството не мисля бананите от 0,99 са по различни от тези от 2,99

# 287
  • Мнения: 1 280
     
що се отнася за качеството не мисля бананите от 0,99 са по различни от тези от 2,99


    Аз го видях обаче снощи. Малкото банани, които бяха останали в Кауфланд за 99ст бяха изгнили  Peace А за качество на мляко от 14ст изобщо не мога да говоря, НО магазина беше претъпкан, кошмар някакъв и 90% от количките на хората бяха пълни с по н-брой млека  newsm78
    Карфур не смятам да го посещавам докато не мине всичката тази истерия, но пък разбрах че е имало отворени магазини в Мола  Peace

# 288
  • Мнения: 593
Моето мнение пък е, че на който не му харесва да пазарува в т.нар "дискаунтъри" да не пазарува. Кварталния магазин ще му предложи същите стоки, но на по-високи цени.
В момента се сещам един коментар на Линет от "Отаяни съпруги" че хората посещават супермаркета, който и тя посещава не заради паркинга или други удобства, а защото тоалетната хартия струвала 4 цента. Същата работа е.
Защо ние българите не умеем да ценим парите си? В Англия са ме гонили да ми връщат жълти пенсове, а тук се счита за дребнавост, ако си поискаш остатъка от рестото в магазина?! Е, аз пък си ги искам, защото всяка една стотинка е изкарана с труд от мен и мъжа ми.  Crossing Arms

# 289
  • Мнения: 45
момичета, извинявайте, че така ви нахлувам в темата, но спешно ми трябват координатите на Маргарита Димитрова. не мога да ги намеря, а бебка цял ден кашля и киха, хъркоти, а нашето пеги го определи като зъбоникнене. Предписа й сироп, след който буквално повърна цялото си стомашно съдържание и съм мн притеснена  Cry

Не знам - може и да е права, но й нямам мн доверие и ми се иска да я види някой друг.

мн благодаря   bouquet

# 290
  • Мнения: 275
Да ви кажа и ние сме с придобивка от Карфур. Не са банани и мляко обаче! Те с тези промоции въобще не мислят за бургазлии. Да бяха промоцирали поне и тоалетната хартия, че с толкова банани и мляко... Wink

А пък за LA REDOUT-а да се похваля, че го дочаках. Само детски дрешки съм поръчала, но съм много доволна от повечето неща. Направо не очаквах, че за тези пари ще са наистина хубави.

Лека вечер и дано утре вече да е по-пролетно времето!

# 291
  • Бургас
  • Мнения: 675
mai_mai, тези координати намерих: д-р Димитрова - 0888 650 145 и 832883, ул."Поп Георги" №7. Бързо да се оправи детенце. Hug

Цял ден ви чета за отзиви за Карфур-а. Май е по-добре да се изчака няколко седмици и тогава да се отиде. Обчае не знам дали ще изтрая толкова време.  Mr. Green 

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 21:07 от bissera

# 292
  • Мнения: 45
mai_mai, тези координати намерих: д-р Димитрова - 0888 650 145 и 832883, ул."Поп Георги" №7. Бързо да се оправи детенце. Hug

/quote]

bissera, мн ти благодаря   bouquet

# 293
  • Мнения: 995

Цял ден ви чета за отзиви за Карфур-а. Май е по-добре да се изчака няколко седмици и тогава да се отиде. Обчае не знам дали ще изтрая толкова време.  Mr. Green 
Може да направим форумско посещение като отворят МОЛа, щото нали трябва да го одобрим  Whistling

# 294
  • Мнения: 723
за мола току що ме светнаха, че няма все още цени иначе интересното май ще е манго, парфюмерията ,немските обущенца и кенвело детско имало newsm78

# 295
  • Мнения: 2 577
хайде

НОВА ТЕМА

не давате идея за заглавие ей.... а аз го измислих едно  Mr. Green....  Joy  Joy  Joy
да сменя???, ама не ми идва сега

Общи условия

Активация на акаунт