Бойкот на Music Idol

  • 15 401
  • 342
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 106
Аз пък определено смятам, че в този формат децата са много талантливи. Почти всички.
Следя немския формат, не претендирам, че съм много музикална, но нашите деца ги слагат в малкия си джоб. Мое мнение. Peace


абсолютно съм съгласна с теб. много труден избор ще имат. всичките, стигнали до малките концерти пеят много хубаво.
ама тази година и немският формат е готин. не мислиш ли? напомня малко първия формат

# 181
  • Мнения: 830
Как върви бойкота, барикади ще има ли?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Дуо М пишат във форума. Tired
Ммм не, ще те разочаровам, най-малкото едва ли ще го напишат толкова грамотно, ако въобще могат да пишат Laughing Иначе искренно се забавлявам на историята с бойкота, останалите ми постове в които ме питаше на каква се правя, можеш да прочетеш към 7стр. някъде Peace

# 182
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз пък определено смятам, че в този формат децата са много талантливи. Почти всички.
Следя немския формат, не претендирам, че съм много музикална, но нашите деца ги слагат в малкия си джоб. Мое мнение. Peace


абсолютно съм съгласна с теб. много труден избор ще имат. всичките, стигнали до малките концерти пеят много хубаво.
ама тази година и немският формат е готин. не мислиш ли? напомня малко първия формат
О, немският формат винаги ми е харесвал. Винаги е бил готин за мен. Аз сравнявах певческите способности на нашите деца... че много май ги подценяват.
Сори за спама!

# 183
  • Мнения: 4 559
Аз пък ще продължа спама.  Simple Smile
Никога не съм гледала чужди формати и затова ми е любопитно да споделите - там има ли го момента със сеира и ако да- в какъв вид? То е ясно, че цигани няма да има, но дали залагат на пошлите коментари и откровени гнусотии във визитките на участниците или пък в коментарите на водещите?

# 184
  • Мнения: X
Как върви бойкота, барикади ще има ли?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Обикновено за бойкота не се използват барикади.
А в този случай бойкотът дори не е самоцел. Той се налага от самосебе си.
На всички ни се гледа хубаво шоу, голяма сцена, слушат ни се известни песни и талантливи млади хора. Ама какво да направя като на петата минута вече съм бясна, червена от гняв, срам и възмущение? Да се измъчвам ли? Че да не съм луда! То пръстчето само си цъква копчето на дистанционното...

# 185
  • Мнения: 502
   В този дух,да изкажа приятната си изненада от новия Вип брадър. Много е добро шоуто този път! Току що гледах сестричките близначки как готвят. Много свежо,смях се от сърце и останах с много приятно чувство. Не бива да търсим винаги негативите,нали? Ето,казвам ви,този път продуцентите на Биг брадър ме изненадаха приятно. Всяка вечер се кефя,като гледам предаването,а това не ми се е случвало мнооого отдавна,гледайки телевизия.

# 186
  • Мнения: 2 868
Аз пък ще продължа спама.  Simple Smile
Никога не съм гледала чужди формати и затова ми е любопитно да споделите - там има ли го момента със сеира и ако да- в какъв вид? То е ясно, че цигани няма да има, но дали залагат на пошлите коментари и откровени гнусотии във визитките на участниците или пък в коментарите на водещите?
В епизодите от кастингите излъчват и доста от комичните или трагичните кандидати. Но до там с тяхното участие. Откровени гнусотии няма как да има. Все пак тези там (виж журито от предния ми пост по темата) са продуценти от световна величина и не биха излагали себе си и шоуто по този начин.
Песните на финала са чисто нови - продуцирани и написани специално за целта и за съответните финалисти.

# 187
  • Мнения: 2
Хм, това толкова голямо "възмущение" ми прилича повече на обикновено злобеене към кадърни хора, каквито са Иван, Андрей, Фънки и Дони.
Били лаици, алкохолици, не разбирали от музика. Я, слезте на земята малко. В качеството си на какви капацитети ги правите тези изводи?
Формата и воденето се определят от таргета. Това е бизнес.
И като сте толкова критични, защо никой не споменава за инициативата им против насилието срещу жени?

# 188
  • Мнения: 431

И като сте толкова критични, защо никой не споменава за инициативата им против насилието срещу жени?

О, професионалистите И & А участваха и в една друга инициатива, "Не карай пил", после всички видяхме какво стана.

# 189
  • Мнения: 227

И като сте толкова критични, защо никой не споменава за инициативата им против насилието срещу жени?

О, професионалистите И & А участваха и в една друга инициатива, "Не карай пил", после всички видяхме какво стана.
В този смисъл да споменем и инициативата им-гавра с хора със забавено развитие.Чудно!

# 190
  • Мнения: 410
Аз пък ще продължа спама.  Simple Smile
Никога не съм гледала чужди формати и затова ми е любопитно да споделите - там има ли го момента със сеира и ако да- в какъв вид? То е ясно, че цигани няма да има, но дали залагат на пошлите коментари и откровени гнусотии във визитките на участниците или пък в коментарите на водещите?
В немския формат липсва всякаква пошлост, това е 100% Балкански синдром.
Иначе Дийтер Болен си пада кукичка отвсякъде, нещо като Слави, но без простащината. От Болен лъха класа.
Факт е обаче, че тазгодишната им изцепка на Тенерифе с тези питони (караха момичетата да пеят съблечени по бански с увит питон около врата, а момчетата висящи с главата надолу от една рампа около 30м) за мен беше тъпня.

# 191
  • Мнения: 4 555
Понеже до сега не бях видяла нито един положителен коментар за шоуто, водещите и сценаристите, въпреки, че хората го гледат, бях останала с впечатлението, че Иван и Андрей страшно ни подценяват и обиждат с дебилния фарс, в който са превърнали предаването. Но четейки тази тема забелязвам, че това предаване в точно този му вид, си има своята аудитория и може би то нарочно изглежда по този начин, целейки да се хареса именно на тези хора. Може би просто това е българската действителност, която до сега съм пропускала да забележа, поради една или друга причина.

Не разбирам язвителността на феновете на Иван и Андрей. За някои от нас те са самозабравили се шутове, неспособни да разберат кога да спрат и искаме да споделим съжалението си, че този интересен формат е превърнат в помия. Аз не искам да гледам германския, американския, азербайджанския или бушменския Мюзик Айдъл. Искам да гледам бълкарския. Искам да гледам нашите си таланти. И тук искам да изкажа съжалението си, че той изглежда по този безумен и просташки начин. Явно и други хора изпитват същото, защото има и други, желаещи да споделят разочарованието си.

Та не разбирам феновете, след като са ви забавни, защо просто не ги гледате и не им се радвате? Защо идвате да се заяждате и да ни обяснявате, че не сме прави да не ги харесваме или че прекаляваме или да подмятате 'остроумни'забележки от нивото на двата опосума? На вас какво ви пука ние дали ще гледаме и дали няма, дали ще слушаме в захлас дует М и дали ще се смеем до сълзи на просташки майтапи за педофили? Гледайте си го, радвайте му се, пращайте смс-и, направете ги още по-богати и ги накарайте да си мислят, че колкото по-просташки и долнопробно изглежда едно предаване, толкова по-голяма аудитория и полулярност ще има.
Нека следващата година на кастингите да се явят само кандидати за славата на дует М, нека големите концерти да са надпревара кой ще направи по-гнусно и просташно нещо на сцената, а публиката да реве в екстаз. Разочарованието си остава само за нас, за вас е кефа. Бъдете щастливи.

# 192
  • Мнения: 830
Обикновено за бойкота не се използват барикади.
А в този случай бойкотът дори не е самоцел. Той се налага от само-себе си.
На всички ни се гледа хубаво шоу, голяма сцена, слушат ни се известни песни и талантливи млади хора. Ама какво да направя като на петата минута вече съм бясна, червена от гняв, срам и възмущение? Да се измъчвам ли? Че да не съм луда! То пръстчето само си цъква копчето на дистанционното...
Истината е, че вчера питах ще има ли революция и тем подобни... та в този ред на мисли е това с барикадите, но очевидно чувството ви за хумор е приравнено към нула. Иначе всеки има право на избор, вие сте направили вашия чудесно, но има хора на които им харесва как пеят айдълите така, че цялата тази работа с бойкота ми се струва смешна. Изчерпателна ли бях?

# 193
  • Мнения: 660
Иван и Андрей са олигофрени и скрити п......ли,За циганята,те не са виновни,то е кристално ясно,че хората не са добре  с главата,ама не мога да разбера продуцентите-водещи с какъв акъл ни ги бутат постоянно в очите и ушите,да им кажа на висок глас"НЕ МИ СА СМЕШНИ МАНГОВЦИТЕ,НАПРОТИВ ИЗПИТВАМ ОТВРАТА И ТЪГА,ЧЕ НЯКОЙ СЕ ГАВРИ С БОЛНИ ХОРА!!!    #2gunfire   #Cussing out
А защо мълчат институциите,които се занимават с такива неща,тази гавра е слабо казано силно просташка и нелицеприятна....
Иначе има страхотни деца,които пеят убийствено   bouquet  Peace

# 194
  • Мнения: 25 910
Ама какво да направя като на петата минута вече съм бясна, червена от гняв, срам и възмущение? Да се измъчвам ли? Че да не съм луда! То пръстчето само си цъква копчето на дистанционното...

Прави като мен. Слушам и гледам избирателно - умение, развито добре от нуждата да се избягват тъпите и досадни рекламни блокове. Щом някой започне да пее, се паркирам пред телевизора и гледам. В промеждутъците между песните се вършат сто неща - разцъкване из нета, посещение на тоалентна, разговор с домочадието, домакинска работа, даже и четене на книга.
Организация му е майката.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт