Първи мензис след аборт

  • 45 933
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Броят се,но при всички случаи първо лекарите трябва да ти дадат зелена светлина!Недей да се тормозиш,просто се успокой и след няколко месеца иди пак на преглед,доктора ще го прецени това!  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 591
здравейте момичета изминаха 64 дни от преждевременното раждане на близнаците ми 22 г.с. а цикъл никакъв newsm78.нямам търпение да ми дойде зада подновя опититеси с ин витро това ми беше 4 под рет. Незнам дали ще ми стигнат силите но нямам търпение надявам се че ме разбирате Казахами че трябва да минат 6 месеча за да се въстановя .Дали тези два месеца без цикъл се броят?някой знаели Praynig

Броят се миличка.

# 17
Благодаря ви много толкова се радвам че ви има Simple SmileНяма ской друг да споделя болката тревогата и мъката си .Дано да сте тук и да ми давате кораж като започна новото ин витро. Желая на всички много щастие късмет и усмивки Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning,но най вече здрави бебета  ylinfant

# 18
  • Мнения: 4 212
Зези, да броят се, но не е ли добре да отидеш все пак на 1 контролен преглед, профилакти4но?
Съжалявам за загубата която си преживяла. Сега след този слу4ай, при следващо инвитро, и сполу4ливо забременяване си мисля 4е е добре да стоиш в болница на определени периоди. Моя позната така направи, лекаря всъщност и препоръ4а и износи близнаците до край.
Желая ти успех и наистина е добре да се из4ака 6 месеца поне броено от датата на раждането на бебетата.

Благодаря за пожеланието   bouquet да ти се връща  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 177
здравейте момичета изминаха 64 дни от преждевременното раждане на близнаците ми 22 г.с. а цикъл никакъв .Дали тези два месеца без цикъл се броят?някой знаели Praynig
Те че се броят броят се но мисля че 64 дни не е нормално да не ти идва по добре се консултирай с лекар

# 20
И аз искам много следващия ми положителен опит да бъде проследен в болница но дали щеме вземат незнам.Аз пет месеца искарах на легло ставах само да пишкам.Последните 15 дни бях в болница в софия но такъв ми бил касмета.Там ми казаха че трябва да ми дойде от 40 до 60 дни но от раждането или от спиране на кървенето след неголи не разбрах.Кървями около 30 дни Shocked

# 21
  • Мнения: 2 123
Със сигурност знам, че трябва да са изминали минимум 20 дни от спирането на кървенето. изчакай още седмица и ако не ти дойде, задължително отиди н алекар, зези!

# 22
така и ще направя взе даме хваща шобето newsm39

# 23
 newsm44 Днес ми  дойде момичета пфуууу74 ден. Дано с този цикъл се излее всичката мъка болка и тъга и да даде началото на еднна нова надежда очакване и копнеж.И сега какво на къде newsm78кога трябва да направя контролен преглед на мен нищо неми казаха?

# 24
  • Мнения: 2 123
newsm44 Днес ми  дойде момичета пфуууу74 ден. Дано с този цикъл се излее всичката мъка болка и тъга и да даде началото на еднна нова надежда очакване и копнеж.И сега какво на къде newsm78кога трябва да направя контролен преглед на мен нищо неми казаха?
добре е да те прегледат 3-4 дни след като приключи кървенето от цикъла ти.Ще започваш ли противозачатъчни?

# 25
Привет и от мен Simple Smile
Не съм влизала много отдавна и тая вечер реших да прегледам на бързо как сте.
И аз съм в трепетно очакване на първия ми нормален цикъл. Лекарят ми изписа след аборта моментално противозачатъчни (два блистера) но вече съм готова с тях... изпих ги  Wink  последното хапче го глътнах на 03 август и сега чакам  Crossing Arms дано ми дойде по-скоро за да се успокоя и аз.

# 26
Момичета аз защо незнам нищо за тези противозачатачни?  newsm78Редовна практика ли е това ?Данеби дасами казали а аз от големия шок да не съм чула или разбрала. Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 3 591
Момичета аз защо незнам нищо за тези противозачатачни?  newsm78Редовна практика ли е това ?Данеби дасами казали а аз от големия шок да не съм чула или разбрала. Rolling Eyes

Не, не е редовна практика. Моя доктор примерно препоръчва да не се пият докато цикъла не се възстанови и не проследи,че пак настъпва спонтанна овулация. Според мен това което той съветва е правилно, според други пък хормоните били правилното...

# 28
Да и според мен не е редовна практика.  Просто моят лекар ми ги е предписал и е обяснил на слънцето в деня на аборта, защото и аз не бях в час тогава, че с приемането им по-бързо ще се възтановят хормоните ми и след три месеца можело спокойно да започнем нови опити. Та затова започнах приемането им веднага, но ми се вижда ранко за опити смятам да поизчакаме още.

# 29
  • Мнения: 2 123
vj,
как така си ги започнала веднага?веднага след кюртажа или веднага щом ти дойде за първи път?
на мен ми дойде към 45ия ден. Беше си съвсем нормален цикъл. Тогава ги започнах... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт