Първи мензис след аборт

  • 46 078
  • 123
  •   1
Отговори
# 60
Pri men sled aborta mi se poiavi zikal to4no sle 28 dena..no pri vseki e razli4no...Lakarite me posavetvaha da izchakam samo edin zikal i moje da probvame pak ina 2ia mesez se polu4i....pojelava go na vsi4ki ot sarze

# 61
  • Мнения: 622
А колко време след аборта трябва да се изчака и да не се прави секс? В смисъл, едва ли в скоро време ще ми се прииска да го правя, но все пак да знам дали има някаква опасност да си "повредя" вътрешностите? Съжалявам ако звуча като някоя глупава тийнейджърка.... Embarassed Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 2 849
А колко време след аборта трябва да се изчака и да не се прави секс? В смисъл, едва ли в скоро време ще ми се прииска да го правя, но все пак да знам дали има някаква опасност да си "повредя" вътрешностите? Съжалявам ако звуча като някоя глупава тийнейджърка.... Embarassed Rolling Eyes
Според повечето доктори около 30-дена .

# 63
  • Мнения: 357
Аз започнах със секса около седмица след аборта, тогава горе-долу ми спря кръвотечението, при мен се получи от само себе си, не са ми правили кюртаж, много съм благодарна на моя приятел Heart Eyes, че успя да ми върне желанието за секс, че ми припомни, за насладата, която мога да изпитвам, защото болката и мъката бяха заличила всички приятни изживявания, вкл. свързани със секса. Използвахме презервативи, докато ми дойде за първи път след това, а после след контролен преглед възстановихме опитите, от три месеца вече опитваме, още не се е получило, но не губим надежда

Желая ти колкото е въzможно по-бърzо да се въzстановиШ и да се сбъдне мечтата ти, моят съвет е след месец, два пак да отидеШ на лекар, успех

# 64
  • Мнения: 622
Аз още в понеделник ще отида на лекар. Така се разбрахме с моята гинеколожка. И предполагам като се мине месец- два сигурно пак трябва да отида, за да види дали всичко ми е наред... Благодаря ти Marliece за пожеланията!
А аз ти желая една наистина приказна сватба!!!!   bouquet

# 65
  • Мнения: 1 029
И аз да кажа,че знам,че чак след първият цикъл,трябва да се поднови секса.Мисля,че това е така,защото все пак матката е разранена след кюртажът и е по-добре да се изчака първият цикъл.Успех! Hug

Последна редакция: пт, 09 дек 2005, 16:04 от danidan

# 66
ако желаеш бьрзо да забременееш наи лесно става след аборта,но все пак изчакаи един цикьл да мине...пожелавам ти в наи скоро време да ни зарадваш с хубава новина...а сьщо успех на вси4ки които искат да си имат бебоци..
надявам се да сьм била полезна

# 67
  • Мнения: 622
Днес бях на преглед. Лекарката каза, че всичко ми е ОК. И с лека тъга в гласа, че махнала доста материал...., че било оформено... Cry Cry Обаче твърдо си е наумила, че ще ми помогне отново да забременея. Каза да изчакам три менструации и пак да отида при нея, "да мерим температура и да правим секс за ново бебе"  Wink Laughing Честно казано, завидях й за ентусиазма, защото мен бая ще ме е страх да пробвам отново... И на всичкото отгоре ми се е втълпила една мисъл в главата, че първо трябва да се омъжа и тогава чак да пробвам отново да имам бебе... Знам, че е глупаво, но си мисля, че една от причините да направя спонтанен аборт е, че твърдо бях решила да не се омъжвам... newsm78 #2gunfire

# 68
  • Мнения: 4 212
избий си от главата , 4е ако си омъжена или не, ще бъде едното или другото. Семейното състояние няма нищо общо със здравият плод. Ако вси4ко между вас е ОК, зна4и ще успеете да се сдобиете с рожба. Рдавам се 4е имаш такава напориста лекарка и ти дава надежди, психи4еската нагласа е много важна. Желая ти успех скоро да се похвалиш.

# 69
  • Мнения: 2 257
Знам, че е глупаво, но си мисля, че една от причините да направя спонтанен аборт е, че твърдо бях решила да не се омъжвам... newsm78 #2gunfire
Недей си въобразява велики глупости. Аз като направих един преди и един след като се омъжих, и то един след друг, какво да си мисля сега, сигурно, че ми трябва друг мъж, да ми направи правилното бебе ли? Не търси причини в такива абстракции, моля те и не обвинявай себе си или някого въобще....Стискам ти палци с тази докторка да "направите" заедно бебето. И си обичай човека до теб. Прегръдки!  bouquet

# 70
ЗДРАВЕЙТЕ на всички!
От доста време чета  форумите, но досега все не се престрашавах да пиша! И аз като всички които сме тук преживях спонтанен аборт. Първа бременност, желана, и то с лош край! При мен плода сам падна, но ми направиха кюртаж. Мензисът ми дойде на 33 ден, за което се радвам. Бях на лекар, успокоиха ме, че всичко е нормално и гинеколожката ми каза, че след две-три редовни менструации може да пробваме пак.
Радвам се, че Ви има, и от сърще желая на всички Ви УСПЕХ!
Поздрави от мен! Simple Smile

# 71
  • Мнения: 357
Успех и на теб Деси, дано много скоро станеШ мама на сладко и zдравичко бебче  Hug

# 72
  • Мнения: 2 035
Успех и на теб Деси, дано много скоро станеШ мама на сладко и zдравичко бебче Hug

И аз искрено ти го желая Деси   bouquet

# 73
  • Мнения: 622
Момичета, за пореден път ще кажа, че изобщо не съм очаквала да намеря толкова човечно и искрено отношение тук... Няма злоба, завист или заяждане, както в някои други форуми... Така присърце приемате съдбата на всички жени тук, стремите се да помогнете със съвет, добра дума, "виртуална прегръдка". В този раздел на форума са събрани толкова мъка и болка, че така ми се иска всички да сме щастливи и да забременеем и да си родим здрави и хубави бебенца... Желая го искрено на всички вас... По Коледа стават чудеса. Аз се молих да стане чудо и да запазя бебето си. Не се получи. Но се моля всички жени, които до болка мечтаят и искат да се сдобият с дечица, да се сбъдне мечтата им! Защото всички вие го заслужавате. И на следващата Коледа да обсъждаме вече бебчетата, които ще са на път!!!!
Мисля, че започвам да се привързвам към вас, въпреки че се бях зарекла да не пиша повече... Благодаря ви!!!!! Hug Heart Eyes Blush

# 74
  • Мнения: 708
zdravejte momicheta,
az do skoro biah vyv foruma za ulskite mami ,a eto me sega sred vas.V sybota napravih abort,ne uspiaha da chujat tonovete na syrchizeto i se naloji da izvadiat bebcheto.Vpreki che biah v 12 sedmiza bebcheto beshe sprialo da se razviva oshte v 9 g.s.Ne moga da poviarvam che zeli 3 sedmizi sym jiviala s iluziata che vsichko e ok i che bebcho raste,dori biah shastliva che ne mi se gadi veche i ne povryshtam.Minaha samo 5 dena ot sluchiloto se,prodyljavam da placha,no se chuvstvam po-silna ot tova che vi ima i che i vie ste prejiviali bolkata.Dano skoro vsichki nie bydem otnovo shastlivi.
Iskam da vi popitam dali e normalno 2-3 dena da niamash gram techenie a na 4 den sled aborta da se pojai lekichko.
Mojat lekar mi kaza sled 1 mesez d ida na pregled i ako vsichko e OK che sled 1 menstruazia mojem da zapochnem s opitite.Ohhh kak se nadiavam.Vypreki che umiram ot strah pak da ne se povtori.....ujasa ot aborta.
Celuvam vi i vi blagodaria na vsichki zatova che ste vinagi taka mili!!!!

Общи условия

Активация на акаунт