Първи мензис след аборт

  • 46 086
  • 123
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 375
Здр,и на мен първия мензис след спонтанния аборт ми беше доста обилен,а също и доста болезнен не можех да си намеря място от болка чак на лекар ходих Rolling Eyes ама се оказа че вси4ко е наред.Минаха 5 месеца от тогава,сега ще започваме с бебеправенето.Горе главата изчакаите о6те някой друг месец и сте вие!Желая ви успех!!!!

# 46
  • Мнения: 311
Ирини,
тези изследвания аз ще си ги пусна поне така сме се разбрали с гинеколожката ми.Понеже аз бях с абонамент тя ми каза че немогат да ми върнат парите но до датата на термина ми т.е. 19.12. каквото искам като изследвания и прегледи ще ми прави безплатно  smile3521 .Обещавам ти да си помисля по-сериозно над тези неща  newsm12 толкова си убедителна.А темата за 6-тото чувство сам я разглеждала и сам на мнение че понякога е по-вярно от всичко друго /поне при мен е било така и никога не ме е лъгало/.Прегръщанте силно и ти желая по-бързо  fertilization този път.     love001 те

# 47
  • Мнения: 2 035
Момичета, аз само да Ви питам, макар че сте писали, но съм притеснена днес ми е втори ден на цикъла, а преди да тръгна за вкъщи на работа изведнъж толкова силно ми потече веднага бях в тоалетната, но пак късно....цялата бях мокра....успях да се оклепам....ужасно много ми вървя. Направо се радвам, че бях още там, а не се случи на улицата... като гледах как ми върви доста се ошашавих, че съм получила някакъв кравоизлив Sad Направо страхотия. До преди не съм виждала такова нещо, супер слабичко ми вървеше, дори и в най-силният ми втори ден, а сега....
Та да Ви питам при Вас как е?

# 48
  • Мнения: 502
val_stef, аз такива случки съм имала и преди бременността, с две думи - Спокойно! Най- вероятно е нещо еднократно и няма да се повтори.

# 49
  • Мнения: 2 123
val_stef, аз такива случки съм имала и преди бременността, с две думи - Спокойно! Най- вероятно е нещо еднократно и няма да се повтори.
АБСОЛЮТНО!
Ако не е придружено с някакви необичайни други симптоми, бъди съвсем спокойна! Flutter

# 50
  • Мнения: 2 035
Оххх момичета благодаря Ви,  всичко си е вече наред...определено е било нещо моментно, но аз доста се бях притеснила  Crazy

Последна редакция: сб, 15 окт 2005, 12:26 от val_stef

# 51
Здревейте! Аз  си изпатих с гадния Постинор. Изхлузи се презерватива, бях в овулация, пих постинор и накрая се оказа, че съм бременна. Както и да е направих аборта преди 1месец. Сега ме притеснява нещо друго-кога ще ми дойде. С приятеля ми правим секс с презерватив, дори той не свършва в мен. Но на два пъти презерватива се скъса. Въпроса ми е дали е могло от предсеменната течност да се измъкнатсперматозоиди от презерватива (тогава бях в овулация) . И въобще мога ли да забременея 2 седмици и половина след аборта при положение, че все още в организма ми има ЧХГ-хормона на бременността? Знам, че вече изпадам в параноя, но все пак....

# 52
  • Мнения: 1 029
Venus,не мога да ти отговоря..може би трябва да говориш с лекаря си.Иначе на мен и след двата аборта ми дойде до 35дни.Успех! Peace

# 53
  • Мнения: 2 035
 Venus послушай danidan и се консултирай с лекар.  И аз не мога да ти дам правилен съвет. Това което съм чувала, е че след аборт най-много трябва да се пазиш, защото най-лесно се хващало, но не знам в действителност дали е така.
Най-добре иди на лекар. Успех.

# 54
Вчера направих аборт, а кръвотечението спря още вчера вечерта. Това нормално ли е според вас?

# 55
  • Мнения: 3 591
не казваш как е станал аборта- спонтанен, с кюртаж, с вакуум?
Ако е с кюртаж е нормално дори и да не ти тече нищо след манипулацията.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 067
Вчера направих аборт, а кръвотечението спря още вчера вечерта. Това нормално ли е според вас?

И на мен в началото не ми тече първите дни, дори се бях притеснила да не би да задържам, защото при първия аборт задържах кръв, и ми я изпомпваха в болницата.
При втория, той беше след Мисед, лекаря ми обясни че е нормално защото шийката на матката ми била тясна и затова съм задържала. Чак на третия ден май запощна да се изчиства. И двата аборта бяха с вакуум. 

# 57
  • София
  • Мнения: 142
Здравейте:)
аз направих аборт миналата събота, с вакуум . Още на вечерта и при мен кървенето спря, но на 3-4 ден започнаха болки и от вчера пак имам слабо кървене. Така че Karmen , предполагам е нормално... newsm78
иначе моля някой ако може да даде повече информация по въпроса...какво да очаквам, колко време би трябвало да кървя и т.н. нека да го направи Praynig

# 58
  • Мнения: 1 029
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=47077.0
Ето ifa,една тема,където питах преди време.
В съседният форум"Проблемно забременяване"също има такава тема.
Успех! Peace

# 59
  • Мнения: 2 123
След кюртажа ми имах слабо кървене 1 ден. На втория ден кървенето спря и аз се зарадвах. Казах на "доктора" ми и отговори, че не бива д асе притеснявам. След ден получих нечовешки болки и контракции... Оказа се, че шийкат ами се е затворила и цялата кръв се е събирала и съсирвала в матката ми... не искам да повтарям още веднъж ужасната история след това, но ти препоръчвам незабавно да отидеш на преглед!

Общи условия

Активация на акаунт