ОКТОМВРИйчета гушливи,ще люшкат мамите щастливи!

  • 10 538
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 23 441
Феталната морфология се прави на 2д ехограф по принцип.Не е задължително да е 3 или 4д.

# 256
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте пак,
за затъпяване незнам, но аз много забравям. Все пак има разлика  Simple Smile. Така, че не сме затъпели, а по-скоро разсеяни.
Нинче,ами хайде честити ви 2 приятелчета за твоите дечица. Това е много хубаво, близнаци момче и момиче, свършила си е работата наведнъж кумата ти. Като се заговорихме за кумове, нашите пък вече повече от 3 години опитват за бебче и не става. Уж са били по изследвания нищо им няма, ама ей на, няма още бебе. Та аз затова сега ми е свито сърцето как ще им кажем новината. Те още нямат ни едно, а ние второ чакаме вече. Скоро ще се видим с тях и няма начин трябва да им кажем. Ще съм благодарна за всякакви идеи как да го направим по-безболезнено за тях.

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 419
sofy, както и да го направите, винаги ще е болезнено за тях. Въпроса е те как ще реагират - дали ще се оставят тази новина да ги депресира, или ще се радват на вашите. При нас ситуацията беше сходна. Никога обаче не сме допускали новините за бебенцата около нас да ни наранят - винаги им се радваме страшно много, обикновено ние сме тези с големите подаръци и т.н. Дочакахме и ние момента за бебе (след 3 години опити и 1 мисед) - сега те ще се радват с нас.

# 258
  • Мнения: 23 441
софи,няма безболезнен начин,от тях зависи как ще реагират.Разбирам ги,защото и едни от нашите кумци са така.По принцип не сме много близки с кумичката,запознахме се преди сватбата,но знам,че тя много се разстройва на новини за други бременни.Чуваме се,но не сме се виждали,откакто казахме,че съм бременна.Знам,че й е тежко ,но няма как да помогна,за съжаление.та не се тревожи толкова,просто им кажете.Не можете да намерите по-тактичен начин,зависи от хората насреща.

# 259
  • Мнения: 71
sofy  Praynig искренно се надявам и тя да те зарадва със същата новина, знаеш ли може и те да чакат момента да се видите да ви кажат!! Дано да е така! А само да ти кажа, че кумата ми има син на 8 годинки и сега тези още две.

# 260
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Sofy,наистина много зависи от тях самите как ще го приемат,аз съм била на мястото на кумовете ти доста време/7 години/,за  това време нашите кумове  си родиха 3 деца,да са им живи и здрави.Предполагам ,как се чувства кумата ти, през тези 7 години ,всички около мен бяха бременни и аз благородно им завиждах и всеки месец се надявах,но уви...бях го превърнала във фикс идея ,знаете,че в такива моменти всеки дава акъл,на мен ми писна,казах майната ви на всички,няма да изпадам в подробности,колко са ме тормозили психически и т.н.,разведох се,срещнах друг мъж и се случи след 2 месеца бебеправене...
Sorry,ако звуча малко объркано,но знам за какво става дума и се развълнувах малко повече.
Стискам им палци и те да дочакат своите бебковци...и всички останали ,които все още си нямат!!!

# 261
  • Мнения: 15
Sofi няма как да им го спестите ще им стане тъжно,но и на тяхната улица ще изгрее слънце стискам им палци

# 262
  • Мнения: 203
Sofy- и аз съм била от другата страна при това 10 години и през този период моите кумци си имаха 2 дечица,но никога не съм им завиждала-напротив много им се радвах и децата много ме обичат и си играят с мен!А за подаръците винаги съм се отчитала подобаващо-все пак съм им кръстница. А пък и племенница си имам на 1 и половина така ,че веселбата е пълна Wink
Все някой ден птичето идва и на другото рамо нали така Wink ако ме разбирате на къде бия   stork-girl

# 263
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета,   bouquet
привет от още една новачка, желаеща да се включи във вашите редици и да споделя радостите и неволите на това чудо което ни предстои

# 264
  • Мнения: 23 441
Рони,добре дошла!!! Simple Smile

# 265
  • Мнения: 0
Благодаря Деси , добре заварила  Simple Smile
толкова се вълнувам , че ще има с кого да си споделям

# 266
  • София
  • Мнения: 969
Добре дошла на Рони  Hug
надявам се, че ще се чувставаш добре сред нас.
Благодаря ви момичета за подкрепата. Съжалявам, ако съм върнала някой назад във времето с тъжни спомени. Важното че сега вече е дошъл и вашият ред. И аз винаги, когато се сетя се моля за тях скоро и те да ни зарадват. Дано наистина скоро се получи  Praynig

# 267
  • Мнения: 71
Roni добре дошла при нас! Тук ще научиш много неща, разкажи ни за себе си и по- скоро кога очакваш слънчицето!

# 268
  • Мнения: 5
Roni, привет в нашата весела групичка, пожелавам ти приятно, щастливо, мн мн усмихнато и леко бременеене, с краен резултат-сладко, здраво, широко усмихнато бебче! Simple Smile

# 269
  • Мнения: 0
Благодаря ви , много сте мили всички  Simple Smile
Какжо да ви разкажа , аз съм Вероника , на 33 г. от София и малкото съкровище би трябвало да се появи на бял свят на 08.10.2009 г. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт