Кажете, ама честно какво мислите за тази кухня?

  • 4 457
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 011
Червените стени ми идват в повечко и не ми се връзват с кафявото.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 48
Перфектно, особено предвид стойността и!!!  Цвета на стените е въпрос на вкус, пък и винаги може да се смени.

# 17
без разбира се да се заяждам дизайна на кухнята не ми допада.няма никаква симетрия на шкафовете.изглаждат малко разхвърляни. и този шкаф на долния ред в ъгъла просто така направен е неудобен за ползване.трудно би се използвало пространството в него.шкафовете,които са над пералня -така преполадам или судомиялна ни се пасват с другите като стил.(имам впредвит тези които са дълги и са два един върху друг ).има и други забележки.
извинявам се пак за мнението си Simple Smile

# 18
  • Мнения: 90
Хубавичка е, само дето мивката е на неудобно място според мен...ще ти е неудобно да си миеш чиниите...съдомиялна също е идея  Peace

# 19
  • Варна
  • Мнения: 975
Ако очакваш наистина честен отговор,според мен кухнята е ужасна и то най вече поради цветовото несъответствие(стени,шкафове,работен плот),гърба в дясно на мивката с каква цел е и защо е заоблен?Но ако вземем под внимание цената,доста от недостатъците биха могли да бъдат преглътнати.А щом не е твоя,защо сондираш мнения а и пишеш че си я платила ти?Надявам се че не съм засегнала някой,просто изказвам своето мнение.

# 20
  • Мнения: 3 770
На мен не ми харесва кухнята.На пръв поглед беше добре , на втори - не.Червеното и кафявото не ми се връзват , няма симетрия в шкафовете , онази изрязана и стърчаща плоскост , имаща за цел да предпази стената от мивката , дразни , шкафчето с поличката ми напомня на едновремешните бели скш-та , които слагаха в панелките.

Това е честното ми мнение.Не разбрах , защо след като не е твоя , в началото говориш в 1 лице , ед.ч. - да се вместя ? Да не си дизайнер или изпълнител на въпросната кухня ?

# 21
  • Мнения: 2 168
И на мен не ми харесва-нито съчетанието на цветове, нито мивката, нито гърба от плоскост  Thinking

# 22
  • Мнения: 282
не съм нито дизайнер, нито изпълнител, просто търся повече мнения

относно заобленото, то е грешка на изпълнителя, на който не му стигнал гърба и там сложил плот, изрязал го така да се вързва със заоблените полици. Може би ще се сменя този плот там до мивката.

казвате че червено и кафяво не си отиват, но напоследък виждам доста студиа, например на Здравей България, както и интериора от Забранена любов точно в такива цветове...

# 23
  • Мнения: 2 168

казвате че червено и кафяво не си отиват, но напоследък виждам доста студиа, например на Здравей България, както и интериора от Забранена любов точно в такива цветове...

Което не е критерий за моя вкус  Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 975
А не ти ли прави впечатление разликата в нюансите на червеното и кафявото?В "Забранена любов" "кафявото"се казва ВЕНГЕ.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
На мен комбинацията от точно това червено и кафяво не ми допада особено и другото, което си мисля е, че ако цветовете на самата кухня бяха обърнати (шкафовете да са в кафяво, аплота и гърба в по - светлия цвят) би ми допаднало повече. Но всичко е въпрос на вкус.
А ако това е реалната цена - като за 1500 лв. изглежда много добре .

# 26
  • Мнения: 950
Абе супер си е кухнята  Peace  и аз не харесвам червеното ,но тази комбинация ми допада . Wink
Хора относно косурите на разположените шкафове все пак е споменато че корпуса е стар и в случая не може да се променя много след като и цена са гонили хората  Peace 

# 27
  • Мнения: 3 830
За тази цена и предвид как изглеждат кухните на повечето българи, да, харесва ми. Най-важното е на теб да ти харесва. Peace

# 28
  • Мнения: 703
Не е по моя вкус.Малките помещения изискват светли тонове.В тоя случай експеримента е бил неуспешен. Rolling Eyes

# 29
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Харесва ми.

Общи условия

Активация на акаунт