Септември'09 - 13

  • 11 054
  • 293
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1
Пропуснах и друго - гледахме очичките, нослето, горна и долна челюст, устната кухина... но сърцето не! #Crazy

# 211
  • София
  • Мнения: 54
Ianita28, като гледам и при нас беше същото на първата ФМ, същите неща ги гледахме, за сърцето гледахме малко някакви валви  newsm78 , и слушахме как му бие сърчицето (което беше невероятно, аз се разплаках направо). Сега се чудя за нещо друго, прочетох че трябва още едно БХС, след втората ФМ  newsm78 Май мисля да не го правя, след първото ми казаха, че моят риск е много малък. А и видях, че сега единственото нещо различно спрямо първия е изследването за спина бифида...сега аз не разбирам много, ама това нещо не може ли да се види и на ехограф?  newsm78
При всички положения чакам с голямо нетърпение следващата среща с доктор Цолова  Flutter

# 212
  • Мнения: 19
Хах за мъжете да ви се оплача моя какво направи снощи искам да го убия направо. Първо ми забави работата та аз трябваше да стоя до почти 2 часа да работя.
Освен това вечерта правих руска салата ама маьонезата не ми беше прясна ( пак в срок си беше, ама престояла няколко дни в хладилника ) и му викам не давай на детето да опитва и заминах в банята. И нашия през тва време го нахранил със салатка и кебапче + почти една паница сутляш ( и тва преди сън ).
И Адриян като ми се събуди в 5 часа и като взе да ми хвърля едни фонтани, така до 9 изкарахме през 20 мин ( няма да ви казвам колко пране събрах ).
А сега и в памперса като видях какво е положението и лошо ми стана. Та така чудя си се как да не бльокна докато го сменям ( наистина е страшно положението ).
И сега съм бясна направо чакам да свърши работа и да ми донесе нещо от аптеката да го пооправим дребния и да си изпере нещата, щото аз само при вида им търча до банята.
Уффф оплаках ви се извинявам се за описанията, ама наистина съм много ядосана...

# 213
  • Sofia
  • Мнения: 99
Миринда, така като слушам моя мъж и той нещо такова. По сто пъти казвам какво трябва да направи и отговора всеки път е :"Добре,утре." #2gunfireКато говоря не ме слуша много и след две секунди пак ме пита за същото нещо, а на другия ден е много възможно пак да ме попита, аве изкарва ме извън релси понякога. Иначе и моя е домошар, както и аз де.Винаги излизаме заедно, приятелите са ни общи. За професията аз съм строителен инженер и в момента това и работя.
 Днес правих БХС, гледахме бебка, всичко си и е на мястото, добре е. Може вече да ми сложите розово щъркелче Heart Eyes. За феталната съм при Марков другата седмица на 1.04. Скъпичка е вярно, но за бебето си струва според мен.
 Аз също съм за за срещата, ако не изникне нещо спешно. И аз като електра- работя в изток, живея в дианабад, но където и да решите за мен не е проблем мястото, само да имам възможност ще дойда.

# 214
  • Мнения: 56
Здравейте момичета!
Ей сега идвам от БХС. Абе това Майчин дом е голям кошмар! Добре че бях чела тук какво се прави, че иначе щях да се лутам цяла вечност! Едните асансьори ходят до 14 ама другите не! Страшна работа! Накрая така се залутах, че едвам намерих изхода  Embarassed почуствах се като пълен идиот!
Леле момичета, няма да повярвате какво измисли моя вчера! Прибирам се аз и той започва: "ами ти сега няма ли да можеш да си вземеш отпуска 2-3 дни другата седмица?". Питам аз защо."Ами да ходим на гости на едни приятели в Австрия". Аз много се изненадах защото от много време ми се ходи на гости при тях, но сега пък точно не е най-подходящия момент. Питам аз дали всъщност има някаква работа, та иска да ходим, а то какво се оказва: след като му ревнах вчера и се бях притеснила, нашият човек си говорил с приятелите ни и им казал, че българските доктори са идиоти и жена та му казала, че в Австрия докторите са супер и той моля ти се решил, че трябва да ходим до Виена за да ми направят изследванията там! Shocked Направо изтрещях! #Crazy
Аз не мога да го накарам да дойде с мен на преглед, ама сега като се шашна и реши, че трябва да ходим до Виена за изследвания  Mr. Green Хе хе хе странна работа са това мъжете, ей! Rolling Eyes

# 215
  • Мнения: 141
аууу клара, щом мъжа ти го е нахранил така, той да му сменя памперса... Горкото детенце... направо ми е жал.

Моя пък ми писа преди около час и кусур, явно го е глождило отвътре. Снощи докато му приказвах и той мигаше в недоумение; просто аз се чудех дали изобщо приема нещо от това, което му говоря... Явно докато е спал снощи, нещата са отлежали в мозъка му и се е поразмислил за нещата, които му наговорих.
Най- култовото нещо, което ми каза преди сън беше : " Знаеш ли защо спя добре вечер?!- Защото си лягам с чиста съвест"  Rolling Eyes И аз афектирана му отговорих " Ми спиш добре, защото не си чувствителен и не се тормозиш от нищо, освен това съвестта ти не е чиста, а прегоряла " Mr. Green Както и да е...

Поне сега се чувствам по- добре... И аз си обичам съпруга, ама сме толкова различни като темперамент, че понякога ме изкарва извън равновесие... Може би защото съм прекалено властна ли, може би защото съм прекалено организирана ли.. незнам... Много ме дразни понякога, но и без него не мога.. Просто си го обичам.

Ianita, ех че хубаво да видиш бебчо как е Simple Smile Страхотно е усещането... Аз чакам с нетърпение да стане 9 Април и да ходя да си видя моето ангелче как е.

Миринда, аз също смятам, че 2 Април е много добре за среща. Трябва да проверя времето в sinoptik.bg Simple Smile
За мен района на ЦУМ и изобщо Център са много удобни, така че ако сте съгласни може да се съсредоточим в тези райони. Ако ли не- чакаме и други идеи или предложения. Може дори отсега да измислим къде точно ще ходим и да направим резервация, защото ако сме повече от 4 човека ще ни е малко трудно да си намерим места.

Криската, голям сладур е съпруга ти Simple Smile Виж колко е загрижен милия Simple Smile как да му откажеш такова нещо... Дори само заради неговата заинтересованост и инициатива може да склониш да отидете.. Simple Smile


# 216
  • Мнения: 90
криската, твоя наистина много се е загрижил, милия!  Laughing не мога да ги разбера тез животни мъжете и това си е...

какво ли става с Бу, не е писала скоро?  newsm78

# 217
  • Мнения: 56
Ох забравих да напиша, че и аз съм "ЗА" среща. В 18 ми е малко рано защото свършвам работа по-късно, но може би ще мога да се измъкна Simple Smile

# 218
  • Мнения: 183
kriskata Simple Smile  ама твоя мъж е велик просто.  Joy Да не си казала, че не се притеснява за теб.  Mr. Green Виж, до Австрия ще те заведе. Шегата настрана, все пак наистина е мило от негова страна. А за Майчин дом, знам как си се почувствала. Добре, че на мен ми беше за втори път да ходя там, все помнех горе-долу как се стига до 14-тия етаж от преди 4 години, иначе със сигурност щях да се изгубя вътре.  Embarassed

tami1111, честита ти девойка.  Laughing Много се радвам за теб.

*clara* ама той е направо за убиване. Горкото дете, дано бързо се съвземе. А на теб не завиждам, сигурно аз щях да повръщам повече и от детето, много зле ми става като ми замирише.  Sick Сега за наказание накарай мъжът ти да изпере всичко.  Naughty

Момичета, да ви питам. Вие като се обаждахте да си записвате час за ФМ, казвахте ли при кого искате да бъдете или ви дават час за когото има. Защото аз май трябва вече да се обаждам, а нямам представа за кого да искам да ме запишат. Има ли значение? И друго, вие по желание ли ще си правите ФМ или ви е препоръчана от наблюдаващия гинеколог. Защото моята още дума не е обелила за ФМ, а аз искам този път да отида. Та затова. И сега какво - трябва да се обадя в началото на април, за да ми дадат час за май, така ли се получава? За април няма ли да мога да се вредя?

# 219
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Цвета, при моята първа ФМ миналата седмица /13 г.с./ гледа само това, за което писах преди това. Каза, че на този етап това се вижда! Не го записа в никакъв протокол, може би автоматично са му се е запаметили изследванията от 3Д-то в моята папка, знам ли пък какво е правил докато аз съм лежала и ме е гледал, мереше там, де да знам, аз не съм много компетентна, все пак ми е първа бременност. Ами ако не е измерил нещо, което е трябвало? Thinking
Аз говоря за втората, на първата се гледат други неща Simple Smile
Клара, ти ще не го остави твоя да сменя пампите Rolling Eyes Ако бях аз да съм го зарязала да се оправя. То и наакан памперс не съм сменяла от 2 месеца и ми е много кеф Mr. Green

# 220
  • Мнения: 212
Момичета, вижте каква агитка се заформя:

Среща - 2 април (четвъртък), 18ч., място - неуточнено още

1. Миринда
2. Еден
3. Електра
4. Гингерина
5. Чопър
6. Тами 1111
7. Горска Китка
8. Криската
9. ...


Часът не е фиксиран, който не може толкова рано ако дойде по-касно няма да го върнем я  Wink Криската, когато успееш, ще те чакаме. По принцип и аз си мислех да е някъде по центъра, предполагам че на повечето ще ни е удобно там, т.е. където и да живеем все от/за работа предполагам, че минаваме през центъра.
Има една пицария зад Банята точно, зад ЦУМ - казва се Класик - http://www.pizzabg.com/
Там е страхотно, не е много скъпо, просторно и вентилацията е много добра. Казвам го от опит - там си правим срещите с майките от другата ни отчетна  Embarassed Масите да големи, има за по 10 човека, може при резервация и да ни съберат няколко маси. Чакам мнение  Laughing

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 14:31 от Mirinda

# 221
  • Мнения: 141
kiarra, ако си решила при кой искаш да ходиш си казваш, че искаш да ти запишат час при еди кой си лекар Simple Smile хъмз... ти знаеш ли, че ако ще ходиш във Фемина, може да се паднем по едно и също време с теб Simple Smile

Миринда, аз никога не съм ходила в тази пицария и изцяло се доверявам на твоите добри впечатления Simple Smile така че съм ЗА Simple Smile

# 222
  • Мнения: 67
Здравейте момичета,аз май съм една от най -несериозните в темата,но нямам никакво време в сесия съм,малкия беше при баба и дядо,аз на лекции.Сега сме си  тук и двамата но ми предстоят изпити,та е още по-напрегнато.Иначе сме добре растем и двамата  докторите за сега казват че ще е мома,но нашия татко все се надява че ще му порасне пишка ,но живи и здрави каквото дойде.Добре дошли на новите мами.
Аз ходих на ранния БХС,всичко е наред.За Фетална морфология ще ходя при ДИмитрова...Вчера бях на консултация,бебо е добре расте.Аз не съм качила нито грам,в началото свалих 5кг.и сега така си и стоя,важното е че мъничето е добре даже върви със няколко дни по-напред.Оставям виза сега,за да се върна назад да чета! Simple Smile

# 223
  • Мнения: 19
Ами Цвета тои е на работа до 4 няма как да го оставя тои да сменя, но прането го чака на терасата  #2gunfire...

# 224
  • Мнения: 141
я, ДЕСКАТА, ние с тебе да не се окажем съседки:) В коя част на Люлин си?Simple Smile

И аз искам да се записвам при Димитрова на ФМ, ама ми казаха след 1-ви Април да се обадя  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт