ПЛЕВЕН - 89

  • 15 079
  • 304
  •   1
Отговори
# 285
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Ася, четеш ли ни? Честит рожден ден!  smile3525

# 286
  • Мнения: 50
Честит рожден ден Ася .
Аз бегам в комшийката за по кафе с Боби .

# 287
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Момичета,навън пече слънце,за какъв сняг говорите..... newsm78

Честит Рожден Ден на мама Ася!!!!  bouquet

# 288
  • плевен
  • Мнения: 644
Добро утро или добър ден и от мен.Днес спахме до 10,15ч и сме изпуснали и снега и всичко ставащо навън.Сега ще закусва и ще ходим за храната  Peace

# 289
  • Мнения: 0
Е да сега пече, но сутринта какво време беше.... ужас. И ние ще ходим за храната и после може и по центъра. Ще излизате ли днес с бебетата, може да се видим с някой. Ако видите една побесняла майка да вика по едно бягащо дете ,а другото да пищи в количката......... ние сме  Joy

# 290
  • Мнения: 189
Ако спре и да духа,перфектно ще стане.
Поръчах Ариата....сега ще чакаме. Peace
Отивам да гладя,че имам един голям кош. ooooh!

# 291
  • Плевен
  • Мнения: 239
Покрай разговорите за колички и аз изгледах ужасно много колички и аз цяла нощ колички сънувам.
Май се отказах  от Ариата,заради висящите крака. Константина, ще чакам отзиви от теб. Аз искам да има табличка отпред,отзад, да е лека,ще умувам още. Ааа, и задължително да се събира в малка кола,че сегашното Чиополино изобщо не влиза в багажника. Sad
Black cherry, каква е твоята?

# 292
  • Мнения: 189
Ей,ще се изям от яд.Ми те нямали такъв цвят,имат само "ice'  от миналогодишните.А моделите 2009 са 345лв.Ще ям бой накрая с тия колички....Ами иде да се гръмна,такъв съм карък значи.

# 293
  • Мнения: 22 473
Константина, не се ядосвай, този цвят също не е лош. ))))

Аз искам да ви попитам, някой ходил ли е вече в новият детски магазин, който направиха отзад на барата, малко след първата пресечка на старата главна, където също има търговии. Сградата е една оранжево боядисана. )) (ама едно обяснение му дръпнах, дано някой разбра). ))

# 294
  • плевен
  • Мнения: 644
Аз искам да ви попитам, някой ходил ли е вече в новият детски магазин, който направиха отзад на барата, малко след първата пресечка на старата главна, където също има търговии. Сградата е една оранжево боядисана. )) (ама едно обяснение му дръпнах, дано някой разбра). ))

Аз се сещам за магазина но не съм влизала все още-дали цените са добри???

# 295
  • Мнения: 189
Ей,полудях.Намерих прословутото Бу в друг сайт,звъннах,имат наличност и поръчах.Сега ако пак стане нещо ще полудея тотално.Дано наистина е хубава,че....няма такъв филм,повярвайте ми.
Понеже все забравям-Ерота,благодаря ти мноооого.  bouquet
Номадка,и на теб за линкчето Peace

# 296
  • Мнения: 2 111
Май още не е отворен този магазин на барата,зареждат го сега.
Константина,дано всичко е наред и да си я получиш скоро   Wink

# 297
  • Мнения: 50
Plamsi  http://www.-spam283-/rw/items/ChiKo09Ines-chipolino-lqtna-kolich … ge=1&cat=2100  ,това е моята ,супер ми е ,че е лека ,но незнам как ще бъдем с висящите крака ,не се бях замисляла. ooooh!  Оф ,дано да нямаме чак този проблем .Вчера Боби спа в нея ама сякаш на криво ,беше се изтърбушил ,нещо не ми хареса.Засега не му висят ,но е малук още. Ще видим след някой друг месец.АМа от къде да знам.Гледах я на картинка и я поръчах . Ще си я бутам. Макар ,че не е нещо особено.АМа се свърши вече.
Аз пак да понахалствам ,някой да пуска поръчка от Редута скоро ? С едно артикулче да се втъркам !!!  Whistling

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 13:18 от black_cherry

# 298
  • Мнения: 814
Момичета, нося ви една блага вест:

ДНЕС МАМА АСЯ РОДИ ДЪЩЕРИЧКАТА СИ! ДА Й Е ЖИВА И ЗДРАВА, С МНОГО РАДОСТ, КЪСМЕТ, ЩАСТИЕ И ОБИЧ ДА ПРЕМИНЕ ЖИВОТЪТ Й! ДА РАСТЕ УМНА И ОБИЧЛИВА, ЗА ДА ИЗПЪЛВА ЖИВОТА НА МАМА, ТАТИ И БАТКО ТЕДИ С БЕЗКРАЙНО ЩАСТИЕ И ГОРДОСТ!

# 299
  • Мнения: 189
Е,как може?Звъня,питам дали имат наличност-"да" за цвета и модела който ме интересува.След като правя поръчка,получавам майл-......"хвани се за палците"/не пише това,ама така съм се ядосала,че приличам на Тасманийския дявол/-нямали я били...Ами като нямате,що викате че има....Ей тва е каръщина.За едната му детска количка днес нищо не свърших-да я търся в нета.И накрая.....ядец.
Ще поръчвам май от 2009,но през носа ще ми излезе тая количка.Дано поне си заслужава.

П.П. Да е жива и здрава бебка.Всичко по-по-най на нея,мама и цялото семейство.Много щастие,здраве и любов желая.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт