С Майско бебе във тумбака, само топ-късмет ни чака! N 28

  • 13 924
  • 300
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 83
Добро утро мамчета  Hug
Ставам и какво да видя #Crazy, пак сняг в нашата София  Close
И аз като повечето от вас така съм се запасила с дрешки,като че ли няма да произвеждат повече  Joy Не съм качила снимки,понеже не мога да си намеря кабела за компа  Rolling Eyes
Вече се заговорихте за след раждане  Stuck Out Tongue  И пак мамите с опит, добре че ви има   bouquet
Коланите за след раждане ,споделете повече за тези като мен- неопитните  Rolling Eyes
minolta добре дошла  Hug
bebZz нищо не каза, кога пак ще ходиш при Дяволов?
 Е това за сега  Peace
Сняг не сняг аз излизам да си разходя  pregnant
Лек  ден на всички  Heart Eyes

# 241
  • Мнения: 626
Добро утро и от мен . Искам хубаво време  smile3511 вече  ми писна да излизам за малко и пак в къщи

Сиска това е много готино  newsm68 ще го покажа на милото като си дойде да се посмее и той.

# 242
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 551

Сиска това е много готино  newsm68 ще го покажа на милото като си дойде да се посмее и той.

Кое е готино? Rolling Eyes

# 243
  • Мнения: 626
Божее каква съм блейка не си била ти  Embarassed а Mirayes извинявам се   bouquet

# 244
  • София
  • Мнения: 86
Добро утро, мадами!!! kaffeetrmker_2  food010Черпя ви  по едно кафенце.
Добре дошла на новата  мама - минолта  bouquet.
Фелинка, ама много  малко  дрешки  са ти подарили, срам  и  резил hahaha Joy.Е  ,  това е супер -  бебчето ти  ще  го  преобличаш доста, като  модел  ще бъде Heart Eyes tongue tongue.
Мила Росита , благодаря много  за  успокоението,  ще систискаме  палци и  на  краката Hug  и всичко ще бъде   bouquetнаред. А ти  Роси  да папкаш  повечко, чу ли!  food002 cook cook Hug Hug Hug Grinning.
bebZz мерси за успокоението.
Днес ще разходим  бебчетата  пак,въпреки снежко Crazy Laughing Grinning.Хайде навън, дано се покаже  слънчице. Тази баба  марта доста лудичка и  опака женица се оказа. Crazy

# 245
  • София
  • Мнения: 2
Фелинка,
абе къде прочете тия 90% памук - навсякъде пише 85% полиамид и остатъка еластан. На едните в Данет направо пише "модерни влакна", като протипоставяне на "естествените".  Представям си лятото, на 40 градуса, с клинчето от полиамид... дано да не съм права...

Иначе снощи съм се смяла с глас на картината за раздърпания анцуг и неприбралия се корем - като те чете човек, ще рече, че първия път си била първа тьотя в квартала... А ти беше най-засуканото майче. Оня ден разказвам да мъжа ми, че сме се засекли във форума с мама, която познавам от първото майчинство в квартала, а той ми вика: която и да е, не ми обяснявай, аз освен Бистра друга от майките не помня" хи-хи-хи. Толкоз за корема и развлечения анцуг... Жалко, че не пазя снимки, да покажа на другите мами за какво става въпрос Heart Eyes Ако ти си пазиш, можем да ги ползваме за мотивация за след-родилно възстановяване  Mr. Green
 Mr. Green

Аз пазя леглото... много тъпо..., че ми е и лошо, а от офиса ми звънят с куп проблеми... Нищо, де, поне имам топло легло, компи и т.н. и това не е малко. Поздрави от мен и бебка.

# 246
  • Мнения: 9
Привет на всички майчета!  Simple Smile Може ли някой да ми отговори на така застаналия пред мен казус.
Ще си сменям наблюдаващия лекар и МЦ, тази седмица излизам в майчинство, което ще се издаде от по- горе посочения. Той трябва да ми даде обменната карта , а хоспитализацията се издава от ново избрания от мен лекар, нали така? Преди да се преместя ми е ясно , че личният ми лекар трябва да ми издаде направление за промяна на лечение ( или нещо такова беше).
Моля ви , ако някои е имал подобен случай да ми каже каква е точно процедурата.
Много много благодаря ...

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Добро утро и от мен маменцаааааа ,хайде на    food010 ,4е нещо не се разсънвам тази сутрин.Радвам се ,4е има само добри новини  и много нови покупки  Hug Hug Hugда са ви 4естити на вси4ки.Felina със здраве да си ги ползвате(за съжаление аз нямам такива усложливи приятелки и вси4ко ще копуваме)  Joy Joy Joy и мисля,4е имаш грешка,4е ще излизаш от  1.04 в май4инство пада се 45 дни преди термин,а на теб ти е 21.05 нали  smile3521 зна4и ще излезеш от 6.04 сметни го пак  newsm10(извини ме за забележката)....Роси много съм щастлива за теб мили4ка,вси4ко ще е наред ще видиш само си по4ивай,4е МАЙ двете ще си разхождаме бебоците  нямам търпение  Hug Hug Hug Много целувки на вси4ки мами и усмихнат ден  lovekiss lovekiss lovekiss

# 248
  • Мнения: 87
Добро утро. Много съм гладна ама не мога да ям защото ще ходя на изследвания чакам мъжа ми да се върне от работа да ходим заедно.Тук в Бургас няма сланце ама и не е много студено но пак не става за дълги разходки. Колко работа ме чака днеска 1. трябва да купя билети за софия 2. да направя изследвания 3. да платя телефоните 4. да се срешна с акушерката която ще ме изражда .Оф ужас много мразя да ходя по задачи .
    Искам да попитам колко пъти са ви гледали на ултразвук без да сте си плащали много ми е спешен въпроса много ви моля да се отзовете а и какво точно ви правят като отидете на лекар

# 249
  • Мнения: 66
Добро утро. Много съм гладна ама не мога да ям защото ще ходя на изследвания чакам мъжа ми да се върне от работа да ходим заедно.Тук в Бургас няма сланце ама и не е много студено но пак не става за дълги разходки. Колко работа ме чака днеска 1. трябва да купя билети за софия 2. да направя изследвания 3. да платя телефоните 4. да се срешна с акушерката която ще ме изражда .Оф ужас много мразя да ходя по задачи .
    Искам да попитам колко пъти са ви гледали на ултразвук без да сте си плащали много ми е спешен въпроса много ви моля да се отзовете а и какво точно ви правят като отидете на лекар


ВСЕКИ ПЪТ МЕ ГЛЕДАТ, НА ВСЯКА КОНСУЛТАЦИЯ! мерят ми кръвното, разпитват ме как съм, в общи линии това е. А с голямото , ме и мериха , но тук нито ме теглят, нито ме мерят..  странно ми е, ама лекарката е добра, доверява и се!

# 250
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 551
   Искам да попитам колко пъти са ви гледали на ултразвук без да сте си плащали много ми е спешен въпроса много ви моля да се отзовете а и какво точно ви правят като отидете на лекар

Едва ли има голямо значение колко пъти са ни гледали без да плащаме.ЗК поема 2 УЗ,а при проблемнна бременност 3.Всичко останало е въпрос на добра воля.

# 251
  • Мнения: 87
Мен през цялата бременност ми е дала 1 снимка гледала ме е 2 пъти и 1 път си платих и сега се налага да ме види за да ми отпредели точен термин защото моя терми не се определа според месечния цикъл а по големината на бебето защото не ми е редовен цикъла по цикъл трябва да раждам на 17 април за сега е 17 май и трябва да си платя изобщо не съм доволна

# 252
  • Мнения: 16
Дааа, на сайта на Нои нищо му няма. Повредата е някъде в моя телевизор  ooooh!


Ели ако ползваш Firefox има голяма вероятност да не работи. Ползвай с обикновен IE, също така ако имаш допълнителни защити на компютъра...възможно е да блокират сайта.

# 253
  • София
  • Мнения: 86
dave86 , защо не трябва   да  ядеш, като си на  изследване. Все пак  си  бременна , няма да припадаш там.За  бременни  това не важи да не   си  хапвала.
Бременна ли  си ,трябва да  се следиш много често,така че  за  добро  ,а парите нямат  значение. Ако  трябва ходи на  честен лекар,  но  два ултразвука  за   цялата  бременност  до  сега ми  се струват твърде ама твърде малко.

# 254
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 551
Мен през цялата бременност ми е дала 1 снимка гледала ме е 2 пъти и 1 път си платих и сега се налага да ме види за да ми отпредели точен термин и трябва да си платя изобщо не съм доволна

Я дай пак,че нещо не схващам Crazy
Пък нали знаеш,че понятие като точен термин не съществува Peace
Ако те е гледала 2 пъти на УЗ значи е ок.Ти като искаш може да ходиш през ден,но трябва да си платиш.

Общи условия

Активация на акаунт