С Майско бебе във тумбака, само топ-късмет ни чака! N 28

  • 13 932
  • 300
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 849
хехе, Фелинка, и на мен трябва от 1 април да ми тръгне болничния, та и аз се чудех дали няма да ме избъзикат нещо  Laughing

# 226
  • Мнения: 367
Зайче то ще е кофти ако счетоводителя се избъзика, ама да не му утеснее Варна след това  Joy Joy Joy
Айде боцнах 2 снимки в албума с покупките.  Hug

# 227
  • Мнения: 488
Искам да си купя от онез гащи за родилки дето ти прибират тумбака.
Като се роди щерката и се видях какъв шкембак ми е хартисал направо полудях. Аз си мислех че ще ми се прибере след бебето а то...
Поносих си го едно 5-6 месеца още.
Този път ще си купя такъв колан за след раждане да сме мацки бееееее с количката, барната, намазана а не с провлачения анцук  newsm10 

Фелинка като стана въпрос за  тези колани, аз ги разгледах в един от българските сайтове и ми направи впечатление, че имало вече и клинове, които са с дълбока талия.
Дали не е по добре да си вземем направо такива, та да се изваеме както трябва.  newsm78
Трябва май да се поразстърсиме вече.
Много хубаво ме подсети за такова нещо. Аз се рових ама отдавна, а сега вече си идва времето на коланчетат за след раждане  Rolling Eyes

http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1812
http://www.storebg.eu/product_info.php?products_id=43

Това успях да намера сега. Утре повече.
Лягам си. ЛЕка нощ и сладки сънища на всикчи

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 23:45 от rali44ка

# 228
  • Мнения: 61
Момичета искам да ви питам, случва ли ви се по-лесно да се разстройвате от преди бременността.
Да ви кажа в началото на бременносттта и сега към края съм такава ревла, че направо се плаша от себе си, ужасно е. За най-малкото нещо и пускам фонтаните... newsm78
Надявам се да е от хормоните, защото от време  на време не мога да го контролирам, дано да не вреди на бебка Sad
Айде аз ще се опитам да поспя.
Лека на всички и спокойни сънища Simple Smile

# 229
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
Добро утро!Днес съм в много хубаво настроение,въпреки ужасното време и току що научената неприятна  новина.

Надявам се да е от хормоните, защото от време  на време не мога да го контролирам, дано да не вреди на бебка Sad

90% на 100% от бебета щяха да бъдат увредени по тази логика Crazy

Желая на всички хубав ден с много покупки и разходки,а на работещите да им е лека работата!Може да погледнете сайта на next аз снощи скромно заръчах Crazy

# 230
  • Мнения: 66
Благодаря за приветствията момичета. И аз днес станах в добро настроение... въпреки липсата на слънчице. Вече се разходихме в морската и сега се чудя на къде да хукна днес, изобщо не ме свърта на едно място Simple Smile)

Мислите ли, че трябва да се притеснявам от това, че докторката се учуди от това, че баткото се е родил 3 500... Аз съм качила точно 10 кг. с първото до края качих 12 - и не можех нищичко да ям, карах го само на шоколади, а сега си хапвам нормално, но корема ми е може да се каже е малък.. дали бебо е мъничък ??!?!!?!?!  newsm78 newsm78 Иначе се чувствам прекрасно.

# 231
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Pepe, надявам се твойта мадама бързо да мине в горните граници.  Praynig Не забравяй все пак че е дама и трябва да е фина и елегантна  Heart Eyes

Минолта, добре дошла  Hug

Момичета, вие като изкупувате бебешките дрешки, смятате ли че ще успеете да ги облечете на бебешорите. Малко личен опит: от баткото останаха толкова много дрехи, 80% необличани, останалите по един път, че за нероден Георги не се налага да купувам почти нищо. Как се изхвърлят или подаряват подобни красоти. Ама пуста краста..... ooooh! И аз вчера се изкуших и купих една шапка, ама е толкова сладка  Heart Eyes. Ей сега ще я снимам и ще я кача.

И скапаният сайт на НОИ продължава да ми отказва справка  #Cussing out

Лек и спокоен ден   Hug

# 232
  • Мнения: 488
Добро утро!   food010

Добр дошла на новата мама.   bouquet

Ели пробвай да заредиш с друг Браузер. Аз имам интернет експлорер и мозила, ако не става нещо с единия пробвам с другия.  Peace

В Дупница вали сняг на парцали, такъв сняг тук не е валял цяла зима.
Дъщеря ми ме пита: "Мамо нали е пролет, защо вали сняг" . Какво да й отговоря. рано рано ме хвърли в размисли..  Crazy

# 233
  • Мнения: 66
"Минолта, добре дошла  Hug

Момичета, вие като изкупувате бебешките дрешки, смятате ли че ще успеете да ги облечете на бебешорите. Малко личен опит: от баткото останаха толкова много дрехи, 80% необличани, останалите по един път, че за нероден Георги не се налага да купувам почти нищо. Как се изхвърлят или подаряват подобни красоти. Ама пуста краста..... ooooh!......"

Добре заварила Simple Smile)   bouquet  bouquet  bouquet
Ох и аз така хем имам много неща от баткото, хем все нещо се намира да ме изкуши... Вече всикчо съм накупила на Боританчо,... ама като минавам покрай бебешки магазин вече мижам.... че се напълних със сумати дрешки дето незнам дали изобщо ще влязат в употреба...

# 234
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
Ели,не,че нещо ама едва ли сайта на НОИ е толкова скапан.Аз до сега проблеми с него съм нямала.
За дрехите въпрос на личен избор-аз обичам детето ми да е хубаво облечено и от личния ми опит съдя,че не умаляват чак толкова бързо дрехите.Дрехите от Божидара още не съм ги вадила да ги гледам,но вероятно ще отидат по домовете или ако случайно се излъже някоя приятелка да вземе да забраменее ще подарявам.

# 235
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Дааа, на сайта на Нои нищо му няма. Повредата е някъде в моя телевизор  ooooh!
Раличка,    bouquet за идеята с другия браузер. Няма кой да се сети да го смени  Banghead

Сиска, естествено че всяка има право да купува колкото дрешки иска, но после си е за яд като останат необлечени  Sad .
А за домовете за изоставени имам малко особено мнение.

# 236
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
Ако,обличаш по два пъти на ден с различни дрехи ще се износят.
За домовете има директорки и директорки,ама и аз не искам да дълбая.
Всеки прави каквото и както сметни за правилно Hug

# 237
  • Мнения: 857
Добро утро Simple Smile
И тук в Благоевград вали сняг.
За коланите за след раждане, според мен не са особено ефикасни, главното си е спорт и диета. Аз си бях взела този http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_220&products_id=1813 първо,че ми запаряваше прекалено много, на места който след раждане не е добре Simple Smile, второ се скъса на 3тата седмица.
За дрешките половината не можахме да ги обле4ем наистина,но после им се зарадваха много мой приятелки,който нямаха възможност да купуват по много, така,че съм доволна,че са оползотворени . Simple Smile

# 238
  • Мнения: 367
Добро утро сладуранки,
Аз нямам проблем с даването в домове . Тия деца имат страшна нужда.
Трябва обаче да се поопознаеш с хората дето работят там. То си личи дали са читави или не.
Моя мъж се свърза с един дом във Варна и им помагаме когато с каквото можем.
Не е много ,но от всеки по малко и така.
Раличка и аз ги гледам тия дълбочките в ДАНЕТ. Дали е удобно не знам ама ще пробвам.
Ти и ти като си втора бременност как знаеш  Joy
Все едно бях 5ти месец след раждането.Аз в ей този се загледах


Just_VANIA верно ли спарват ? Пише че е 90 % памук  newsm78 не би трябвало да спарва.

Що няма слънчице днес да му се не види .... вчера кво беше хубавко навън ...искам ощееееее...

 Hug Hug Hugна всички.
  

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 09:44 от Felina

# 239
  • Мнения: 128
Deska,nikakva te nqma v skaipa!!!!!!!!!!!Az sam online,dano te hvana otnqkade,no uvi. Poqvi se,kogato mojesh!

Общи условия

Активация на акаунт