Намаления и разпродажби Пролет-Лято 2009!

  • 55 365
  • 447
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 650
В Cassidi има 50% намаление, а в Telly Weijl има още на 75% страхотни жилетки, пуловери с къс ръкав и потничета.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 345
В  Овиес и Геокса в Скайсити имаше добро намаление днес. Като процент не запомних, но блузки по 8,90 панталонки и анцузи долнища п о 13лв а в Геокса маратонки за 39 детски дамските сандали са към 80-90лв и обувки имаше на същата цена

# 32
  • София
  • Мнения: 2 181
В Скай Сити или в Сити център,защото в Скай няма такива магазини?

# 33
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Геокс има ли в
Сити-то

# 34
  • София
  • Мнения: 11 708
Геокс има ли в
Сити-то


И Овиесе и Геокс са в Сити Центъра.

# 35
  • around the world
  • Мнения: 651
Здравейте,
знаете ли дали все още има намаление на бебешки дрехи в Fox kids , в мола на Стамболийски?
Имаше и едни много хубави пелени намалени на 20 лв., та ако някой случайно е забелязал дали все още ги има ще съм много благодарня да сподели  Simple Smile
Аз минах в началото на седмицата специално през Fox kids и Fox baby, но все още нямаше намаление.


Но в детската Зара на Ангел Кънчев все още има летни дрешки от старата колекция на -50%. Купих 2 къси панталони за малкия по 12.50 лв и за подарък поличка и ризка за 25 лв.

# 36
  • Мнения: 14 489
Bueno, къде на А. Кънчев има детска Зара?

# 37
  • around the world
  • Мнения: 651
Bueno, къде на А. Кънчев има детска Зара?
Пада се почти на ъгъла на Неофит Рилски и Ангел Кънчев. На самия ъгъл има магазин за кафе и веднага след него е детската Зара. Ще го видиш, пише Z kids или нещо подобно.
От бебешките дрешки не е останало нищо намалено, но за по-големите имаше.

# 38
  • around the world
  • Мнения: 651

И дали е за всички стоки newsm78
Не, не е за всички стоки. На някои щендери са сложили табели с -30%, на други не. Не знам дали за всички магазини става въпрос, аз писах за МОЛ-а на Стамболийски, в Сисли също пише -30%, но там не съм влизала. Peace
Днес минах покрай Бенетон на Витошка, но много бързах и не съм влизала. Поне на витрината не беше обявено никакво намаление. Мярнах, точно срещу вратата на един щендер надпис промоция, но до там  Thinking.

# 39
  • Мнения: 59
В София има същото намаление в Кенвело, предполагам е едно и също за всичките им магазини. Peace

Къде се намира този магазин?

# 40
  • Мнения: 718
МОЛ Стамболийски

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 277

[/quote]
Не, не е за всички стоки. На някои щендери са сложили табели с -30%, на други не. Не знам дали за всички магазини става въпрос, аз писах за МОЛ-а на Стамболийски, в Сисли също пише -30%, но там не съм влизала. Peace
[/quote]
Днес минах покрай Бенетон на Витошка, но много бързах и не съм влизала. Поне на витрината не беше обявено никакво намаление. Мярнах, точно срещу вратата на един щендер надпис промоция, но до там  Thinking.
[/quote]

Аз бях на мола на Стамболийски и в бенетон и в Сисли-явно кризата ги е ударила, защото аз намелания други години в началото на сезона не бях виждала, а сега и в двата магазина има- има дрехи, сложени на определени маси, които са намалени- блузки, дънки, шалчета- пише, че всички стоки са до 29 лв или 59лв и така  bouquet

# 42
  • around the world
  • Мнения: 651
Не, не е за всички стоки. На някои щендери са сложили табели с -30%, на други не. Не знам дали за всички магазини става въпрос, аз писах за МОЛ-а на Стамболийски, в Сисли също пише -30%, но там не съм влизала. Peace
[/quote]
Днес минах покрай Бенетон на Витошка, но много бързах и не съм влизала. Поне на витрината не беше обявено никакво намаление. Мярнах, точно срещу вратата на един щендер надпис промоция, но до там  Thinking.

Аз бях на мола на Стамболийски и в бенетон и в Сисли-явно кризата ги е ударила, защото аз намелания други години в началото на сезона не бях виждала, а сега и в двата магазина има- има дрехи, сложени на определени маси, които са намалени- блузки, дънки, шалчета- пише, че всички стоки са до 29 лв или 59лв и така  bouquet
[/quote]

Явно наистина кризата ги е ударила. В мола на Стамболийски и вчера имаше щендери с някои намалени неща,но не са много.Намалението е до 10.04.
Имаше  щендери със стоки от 19лв. до 59лв. ,но не се подвеждайте това не са намалени неща, а просто по 19лв. са пуснали едни супер обикновени потничета, има и някои тениски по 29лв., но нищо от тези неща не е продавано преди на по-висока цена.

В Манго също има частично намаление -20%-30%!

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 18:50 от Bueno

# 43
  • around the world
  • Мнения: 651
Здравейте,
знаете ли дали все още има намаление на бебешки дрехи в Fox kids , в мола на Стамболийски?
Имаше и едни много хубави пелени намалени на 20 лв., та ако някой случайно е забелязал дали все още ги има ще съм много благодарня да сподели  Simple Smile
вече има частично намаление  Fox kids , в мола на Стамболийски. Имаше няколко щендера на кото беше написано 69=99лв. и имаше недин два щендера с някакви други нямалени неща, но за съжаление ние си търсим чке,но нямаше никакви.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз ще се вмъкна да попитам дали сте мернали някъде по детските магазини(Фокс Кидс, Бенетон, Окаиди) памучни долнища/клинчета/анцузи за 3-4 год. младеж? Обърнах сума и магазини и не мога да намеря?
А, евентуално в Адидас някакво намаление на детските или въобще по-летни детски кмплекти/екипи?
Сори,че само питам Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт