Намаления и разпродажби Пролет-Лято 2009!

  • 55 339
  • 447
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9
Аз ще се вмъкна да попитам дали сте мернали някъде по детските магазини(Фокс Кидс, Бенетон, Окаиди) памучни долнища/клинчета/анцузи за 3-4 год. младеж? Обърнах сума и магазини и не мога да намеря?
А, евентуално в Адидас някакво намаление на детските или въобще по-летни детски кмплекти/екипи?
Сори,че само питам Embarassed
офф то само това да нямаше, днес обикалях мола и такава жалка история не бях виждала, то бива бива ама хич нищо да няма дори и магазините без намаления пьлна трагедия ooooh! в бенетон някькви намаления на супер смешни фанелки сьс селски надпис от пред и само в по 2-3 цвята, в манго квото преди два месеца пак сьщото вьв фокса на щендерите отпред намаления на парцали за бьрсане на прах и все така. Да искаш да си дадеш парите и да няма кьде Tired

# 46
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
охоооо пропуснала съм новата тема

# 47
  • София
  • Мнения: 3 524
в celio-то в мола имаше намаление на мъжки ризи и тениски, 2 ризи за 74 лева, много хубави бяха. имайте предвид че са тип "слим" някои, да не се подведете по размера на етикета Simple Smile

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Има ли намаление някакво в Полароид?

# 49
  • Мнения: 342
Момичета имате ли представа за някакво намаление в Кенвело че това май 200 за 100 беше до 15 април пък аз сега съм се сетила да си взема нещо спортно за майските празници че ще съм планинарка.

# 50
  • Мнения: 575
Има ли намаление някакво в Полароид?

Намалени са някои модели.

# 51
  • София
  • Мнения: 11 658
Има ли намаление някакво в Полароид?

През целия април има 10%.Поне такава брошура ми бяха дали миналия месец.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 524
Момичета имате ли представа за някакво намаление в Кенвело че това май 200 за 100 беше до 15 април пък аз сега съм се сетила да си взема нещо спортно за майските празници че ще съм планинарка.
в мола на стамболийски е до 30 април. освен това има 50% намаление на някои неща.

има разпордажба в sergio tacchini в мола на стамболийски, някои неща са доста намалени- имаше тениски мъжки по 18, 25, 26 лева.

в в celio-то също все още има намаление на някои стоки.

във фокс кидс има не тотално намаление, но намалени дрешки или к-тчета за лятото Peace

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 556
И в Пловдив има намаление във Фокс кидс на някои блузки и комплекти за лятото(Фокса в МОЛ-а).

# 54
  • София
  • Мнения: 9 395
Има нов Z-Outlet в МОЛа в Младост 1А- Булевард-а.  Laughing
Отворили са го на 25.04. Аз бях там вчера и беше пълно с народ.
Неудобството е че имат само 2 неугледни пробни за такава площ магазин.
Намира се на вторият етаж и има секции от 5 до 15 лв. и има доста добри попадения.
Трябва да се види.
Аз видях обаче повече неща за момиченца и техните майки. Мъжки неща, като че ли, не видях много.
Струва си да се посети. Peace

# 55
  • Мнения: 2 132
В Пловдив в Есприт има хубави намаления Peace

# 56
  • Мнения: 95
Има нов Z-Outlet в МОЛа в Младост 1А- Булевард-а.  Laughing
Отворили са го на 25.04. Аз бях там вчера и беше пълно с народ.
Неудобството е че имат само 2 неугледни пробни за такава площ магазин.
Намира се на вторият етаж и има секции от 5 до 15 лв. и има доста добри попадения.
Трябва да се види.
Аз видях обаче повече неща за момиченца и техните майки. Мъжки неща, като че ли, не видях много.
Струва си да се посети. Peace

Аутлетите на Зара са 2-единия е там от много време и си е с нормалните цени като по другите.Вторият е с цени от 5 до 19 лв.Мъжките дрехи са 5 ризи на кръст(които също не са лоши между другото).Дамските и детски момичешки дрешки са доста.Избор има,ама и много хора има.Попаднах на изключително хубава рокля Бершка за 12 лв  Peace

# 57
  • Мнения: 800
Има нов Z-Outlet в МОЛа в Младост 1А- Булевард-а.  Laughing
Отворили са го на 25.04. Аз бях там вчера и беше пълно с народ.
Неудобството е че имат само 2 неугледни пробни за такава площ магазин.
Намира се на вторият етаж и има секции от 5 до 15 лв. и има доста добри попадения.
Трябва да се види.
Аз видях обаче повече неща за момиченца и техните майки. Мъжки неща, като че ли, не видях много.
Струва си да се посети. Peace

Аутлетите на Зара са 2-единия е там от много време и си е с нормалните цени като по другите.Вторият е с цени от 5 до 19 лв.Мъжките дрехи са 5 ризи на кръст(които също не са лоши между другото).Дамските и детски момичешки дрешки са доста.Избор има,ама и много хора има.Попаднах на изключително хубава рокля Бершка за 12 лв  Peace

къде е тоя МОЛ с евтината Зара ?   да не е близо до Биллата ?

# 58
  • Мнения: 1 650
Трябва да го посетя и аз.

# 59
  • Мнения: 95
Има нов Z-Outlet в МОЛа в Младост 1А- Булевард-а.  Laughing
Отворили са го на 25.04. Аз бях там вчера и беше пълно с народ.
Неудобството е че имат само 2 неугледни пробни за такава площ магазин.
Намира се на вторият етаж и има секции от 5 до 15 лв. и има доста добри попадения.
Трябва да се види.
Аз видях обаче повече неща за момиченца и техните майки. Мъжки неща, като че ли, не видях много.
Струва си да се посети. Peace

Аутлетите на Зара са 2-единия е там от много време и си е с нормалните цени като по другите.Вторият е с цени от 5 до 19 лв.Мъжките дрехи са 5 ризи на кръст(които също не са лоши между другото).Дамските и детски момичешки дрешки са доста.Избор има,ама и много хора има.Попаднах на изключително хубава рокля Бершка за 12 лв  Peace

къде е тоя МОЛ с евтината Зара ?   да не е близо до Биллата ?


Този е МОЛ "Булеварда"..не този,който е на самите пътеки,а този който се пада в дясно от тях след като подминеш бензиностанцията  Peace

Общи условия

Активация на акаунт