Колко ви е рекорда ?

  • 7 092
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 175
8-10 пъти за денонощие..
Направо спрях да ги броя.. Embarassed

И за 1 път броя неговите свършвания, не моите.. Sunglasses

# 31
  • Мнения: 360
5-6 пъти,но часовете са много,ние правим една така наречена от нас мастика вечер и тогава са тези резултати. Twisted Evilеееххх мечти защото сега сме сбебе на 20дни

# 32
  • Мнения: 7 723
А автора спомена ли някъде колко е неговият рекорд?
Само с една партньорка ли? Whistling

# 33
11 пъти -  8 часов маратон Twisted Evil с един партньор

# 34
  • Мнения: 1 862
 #Cussing out а бяхме млади... малиииииии   Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 070
оф,7 мастиката и младоста вършат чудеса Joy

# 36
  • Мнения: 4 068
Ми 7 пъти мисля е рекорда. С един партньо. Га бях млада ми се случи веднъж само за 24 часа 5 пъти с двама партньори/не в група разбира се/. Ех младост, младоооост! Сега по-кротко я караме, но оплаквания нямам.

# 37
  • Мнения: 4 678
12 часа секс в хотелска..стая..затворен с жена ..пиене и ядене..почивахме за да си налеем и да хапнем...ама тва беше скоро...на младени не помня..ако знаех ,че някой ще пита..щях и чикиите да си броя Joy

# 38
  • Мнения: 2 448
Май масово жените броят пътите според свършването не мъжа?!  newsm78 Колко самоотвержено, като се има предвид, че мъжете също броят собственото си удоволствие.
 Joy
Да видим някой мъж дали ще каже колко пъти е правил секс и да визира оргазмите на жената.  Thinking  Laughing

А секс без оргазъм брои ли се изобщо?  Thinking

# 39
  • Мнения: X
5 мои и 5 негови свършвания. С един партнъор. Съпруга ми:)

# 40
  • Мнения: 281
3 пъти,само с един Mr. Green,егати рекорда Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 370
    Ауу,колко сте сексуални Joy 
 Аз съм много скромна пред вас,вещите в занаята.Стигала съм до 4 Peace

# 42
  • Мнения: 5 468
То сега е цял късмет, ако му стане... ти питаш за колко пъти. Срамота Crazy

# 43
  • Мнения: 100
Е,ако не бройм и нощите то ще съм на сух режим. Crossing Arms
А ръцете ми броят ли се за партньор newsm78

# 44
  • България
  • Мнения: 224
Разбира се че непременно трябва да се броят(за един път) и оргазмите на жената-то дори е по-важно според мен.На мен лично не ми доставя голямо удоволствие аз да съм свършил,а партньорката ми не-ега ти и клатенето само "голема работа" няма що.То тогава излиза един вид "започната че недовършена"-хубава работа амаа половина.А по темата-8 пъти за ден ама преди 12год. а наскоро 4 за денонощие.А каго ви чета вас моите постижения се нареждат сред скромните.   

Общи условия

Активация на акаунт