Отговори
# 795
  • Мнения: 65
здравейте моми4ета аз много се  Embarassed ама някоя от вас дали е правила инвитро при Д-р Владимиров питам защото на мен ми каза да отида между 2и4ден на МЦ аз съм на работа и незнам дали издават болни4ни доката трае самата процедура не знам какво да правя ако по4ваме още същия месец мога да си взема и от другаде болни4ен лис но знам ли дали щте остана а съм на 300километра от София Hug Hug и ви благодаря предварително

# 796
  • Мнения: 7 233
Болничен при инвитро процедурите издават от деня на пункцията - обикновено до 30 дни. За преди това трябва или отпуск да пуснеш, или ако си намериш от друг лекар болничен.

# 797
  • Мнения: 180
M@lena стискам палци всичко да е наред  с preggo и дай боже да приключи с  newsm30 или  newsm30 newsm30 ,това е моето пожелание към теб и всички които са минали или ще минат по този път. Успех  newsm10

# 798
  • Мнения: 1 167
Хайде m@lena чакаме да ни кажеш ,че ЧХГ-то се е покачило и да има  EFP-дай боже. Hug и да те поздравим с едно голямо честито.

# 799
  • Мнения: 39
Понеделник съм на конултация за инвитро.ФСХ съм го правила миналата година в края.Някой знае ли дали важи?Приемам всякакво мнения за доц.цветков от Олимед Варна

# 800
  • София
  • Мнения: 866
Не съм съвсем сигурна,но мисля че не важи!Минали са повече от 6 месеца,а хормоните и без това не стоят много на едно място Simple Smile.Но ти и без това до понеделник нямаш много време,освен ако днес не ти е 3ти ден от цикъла,тъй че няма какво да направиш.Успех Simple Smile

# 801
  • Мнения: 191
Ами момичета да се отчета за днес ЧХГ ми е по високо 7.80.Доки каза че съм бременна но чхг ми било малко ниско.Да се надявам след 10 дни като правя пак кръвен да е вече всичко наред.Желая ви много успехи момичета. Hug
baby_babyy аз съм при Д-р Владимиров и мен тогава ме извика и това значи че сигурно ще почвате стимулация.Да ти кажа аз за болнични незнам дали дават,но питай като отидеш там.Взимала съм си болнични от личната лекарка.Успех Hug Praynig

# 802
  • Мнения: 1 167
 smile3501.Браво радвам се дано всичко е наред и след 10дни.Хайде вече след 10 дни да си имаме една от първите (или първата)бременост от фонда и форума, споделена с нас другите чакащи момичета от фонда.Дай Боже всеки му!Успех и на останалите!

# 803
  • Мнения: 12
здравейте моми4ета аз много се  Embarassed ама някоя от вас дали е правила инвитро при Д-р Владимиров питам защото на мен ми каза да отида между 2и4ден на МЦ аз съм на работа и незнам дали издават болни4ни доката трае самата процедура не знам какво да правя ако по4ваме още същия месец мога да си взема и от другаде болни4ен лис но знам ли дали щте остана а съм на 300километра от София Hug Hug и ви благодаря предварително
baby_babyy, аз също съм при д-р Владимиров и сега на 20.07. като си взех заповедта отидох веднага при него, уточнихме се за началото на процедурата. Попитах го дали дава болнични. Той ми каза че дава до 1 седмица - от деня, в който си при него нататук. Успех, мила и дано съм била полезна.

# 804
  • Мнения: 133
здравейте,момичета-кокичета,аз трябва да ходя в понеделник на кръвен и каквото сабя покаже,само се надявам да не се стига до второ подаване на документи newsm17

# 805
  • София
  • Мнения: 311
здравейте,момичета-кокичета,аз трябва да ходя в понеделник на кръвен и каквото сабя покаже,само се надявам да не се стига до второ подаване на документи newsm17

Бенджаминче, имаш нашите стиснати палци  Praynig Praynig Praynig

# 806
  • Мнения: 133
Мерси,Малечка,ама напрежението е голямо-това ми е трети опит,все пак ще гледам по философски на нещата-от четири върнати ембриончета,нека се хване поне едно smile3511 smile3521

# 807
  • Мнения: 705
Скоро никой не се е похвалил с одобрение и Заповед от Фонда ... newsm78

# 808
  • Мнения: 491
Вчера звънях до фонда момичета и ми казаха че са разгледали молбите до номер 1200 :flutter:

# 809
  • Мнения: 191
Вчера звънях до фонда момичета и ми казаха че са разгледали молбите до номер 1200 :flutter:

Браво, напредват бързо, скоро всички ще си вземем заветните заповеди...

Успех момичета!

Общи условия

Активация на акаунт