Savo премахващо мухъла, дали действа?

  • 17 097
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Аз съм доволна. По-миналото лято открих мухъл в спалнята зад една ракла. Напръскахме и вече година и половина нямаме проблем. Обаче май мъжа ми намаза стената с нещо, трябва да го питам. А за детето - тогава беше при баба си, а ние спахме една нощ в хола и никой от нас не е имал проблеми.

# 16
  • Мнения: 4 916
Тъкмо тия дни се чудех откъде да го купя това Саво и сега като прочетох първите постове си казах "край с мухъла покрай паравана в банята", ама след последния пост - НЕ бих рискувала здравето на малчо   Crossing Arms

Имай предвид, че същите симптоми може да са резултат от продължително излагане на детето на въздух с мухъл  Rolling Eyes  Всичко е въпрос на добро проветрение според мен.

# 17
  • Мнения: 8 242
Мдам.. по-евтин вариант - Натриев хипохлорид.. или обикновена нелина също Simple Smile
Слагате го в пръскало от стъкла за прозорци .. и си пръскайте Simple Smile

# 18
  • Smallville
  • Мнения: 994
Тъкмо тия дни се чудех откъде да го купя това Саво и сега като прочетох първите постове си казах "край с мухъла покрай паравана в банята", ама след последния пост - НЕ бих рискувала здравето на малчо   Crossing Arms

Имай предвид, че същите симптоми може да са резултат от продължително излагане на детето на въздух с мухъл  Rolling Eyes  Всичко е въпрос на добро проветрение според мен.
Това е и моето мнение.Мисля,че мухълът е по опасен от белината.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Последният път не ми се купуваше Саво, щото е скъпо, взехме си белина и с един парцал натърках мухлясалите места. Светнаха, а сякаш не мирише толкова гадно. В смисъл пак мирише, но се отмирисва по-бързо, може би защото не го пръскам и не се разнася във въздуха. Та като цяло Саво наистина действа както в рекламата, но и обикновена белина действа по същия начин.

# 20
  • Мнения: 566
Последният път не ми се купуваше Саво, щото е скъпо, взехме си белина и с един парцал натърках мухлясалите места. Светнаха, а сякаш не мирише толкова гадно. В смисъл пак мирише, но се отмирисва по-бързо, може би защото не го пръскам и не се разнася във въздуха. Та като цяло Саво наистина действа както в рекламата, но и обикновена белина действа по същия начин.
да така е пробвала съм и двете. Peace

# 21
  • Мнения: 2 803
Аз съм доволна. Но съм го ползвала  два-три пъти, за по-сигурно и после разтварям за половин ден да се отмирисва.

# 22
  • Мнения: 511
Уникален препарат,изключително доволна съм от действието му.

# 23
  • Мнения: 138
Последният път не ми се купуваше Саво, щото е скъпо, взехме си белина и с един парцал натърках мухлясалите места...
Ако се разтърква стената засегната от плесените е много вероятно да се разпространят спорите на по-голямо пространство. А гъбите само това чакат. Затова е предвидено да се пръска от разстояние, а не да се бърше с кърпа/парцал. Аз също съм ползвала Саво-отстрани мухала за кратко.
Не е зле да ползвате маска докато пръскате и покривайте добре наоколо, че ако попадне върху мебели и дрехи ги избелва.
А иначе като трайно решение вариант е боядисване с термопокритията от типа Термошилд и Термомакс, но си е скъпо.
Успех в борбата с упоритите гъби!

# 24
  • Мнения: 4
да,и аз сьм доволна.А относно алергиите-те всички препарати могат да доведат до проблеми.Аз сьм си докарвала бронхит от препарат за прозорци.А, Savo наистина прави това за което го купуваме Wink

# 25
  • Мнения: 292
Момичета,и обикновената белина върши същата работа.Пръсках със Саво година и половина подред,но миналия ден,когато видях че отново трябва да се боря с мухъла,видях,че е свършило и сме забравили да купим.Е,пробвах и напръсках само с белина,разтворена с малко вода,в едно празно шише от препарат за прозорци-постигнах същия резултат,който постигам и със Саво!(Като че ли на мен обаче белината по-малко ме "души"-от Саво не мога да дишам и само кашлям и се давя...)
Така че мисля,че може да пробвате и вие-само пръскате-мухълът се топи пред очите ви...

# 26
  • Мнения: 459
Аз съм доволна. Но съм го ползвала  два-три пъти, за по-сигурно и после разтварям за половин ден да се отмирисва.

Копирам, защото бих написала същото. Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ами то от мухъла отърване няма, ако е влажно мястото. И със Саво да се пръска без въобще да се търка, след седмица-две положението е същото. Тъй че не виждам защо да не търкам с белина. Разпространявали се спорите, може и тъй да е, но в момента в който стената изсъхне трайно, с мухъла е свършено, дотогава и с търкане и без търкане пак ще излиза. Пък в крайна сметка и белината може да се пръска. При нас обаче от това пръскане се стичаха струйки надолу по стената и стана на по-светли и по-тъмни ивички боята, стоеше грозно. А като разтъркам равномерно няма такова нещо, става си равно и чисто.

# 28
  • Мнения: 4 916
Ами то от мухъла отърване няма, ако е влажно мястото. ...

Абсолютно подкрепям  Peace
С препарат антимухъл може да се премахве мухъла, но не и източника на влагата, т.е. ако не се ликвидира трайно влагата, той пак ще се появи.

# 29
  • Мнения: 385
Мдам.. по-евтин вариант - Натриев хипохлорид.. или обикновена нелина също Simple Smile
Слагате го в пръскало от стъкла за прозорци .. и си пръскайте Simple Smile
Така си е! Като ще се тровим, поне да не даваме много пари за това  Peace А пък белината наистина действа thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт