Пролетните ви парфюми 6

  • 20 128
  • 391
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 202
Офф, ами аз гледам парфюми, а не тестери - с капачка ли е тестера Peace

# 346
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
labella, сподели нещо повече за Bvlgari - Green Jade . Траен ли е? Двуумя се между него и Омниа Кристалин  newsm78

# 347
  • Мнения: 2 331
Поръчах класическия.Няма никаква разлика в миризмата.Върнах се в най-хубавите ми години...Сега ще видим и с трайността как е.Мисля, че всичко с парфюма е наред.А, това дали е баркод-не знам.Залепено кръгче на опаковъчната кутия, на което пише "Poison,  eau de toilette,F286304009q tester, not for sale".Същото пише и на стъклото на парфюма.С капачка е тестерът.

# 348
  • Мнения: 2 590
Офф, ами аз гледам парфюми, а не тестери - с капачка ли е тестера Peace
Ако е с капачка още по добре. Между другото аз имам тестер на The One от продавалника- 75 мл. и е с капачка. Други тестери освен него и една Омния Кристалин(която по принцип няма капачка) нямам. Просто ми е интересно дали сайта е наистина надежден. Но доколкото си спомням от кутията на Омнията, една такава от обикновен картон, май нямаше баркод. The One беше без кутия и не мога да кажа за него.

ООО супер щом е с капачка. Били честито. Иначе това, което е на кутията не е бар код.

# 349
  • Мнения: 4 202
Били, честит ти Пойзън - с мнооого кеф да го ползваш Grinning Екстра, щом е с капачка, аз много искам и него, и Миднайта, че и Хипнотик - ей такива неща ме влекат, нищо лекичко Grinning



Момичета, аз като гледам май днес ще се пуска новата тема - до довечера ще надхвърлим 25 страници с този темп, по тази причина няма да дочакаме петък с анкетата - мисля, че е повече от ясен победителя (какво не му харесахте на моето предложение smile3514) - шегувам се разбира се Laughing Laughing   

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 13:45 от Tess d`Urberville

# 350
  • Мнения: 2 331
Благодаря ви, момичета!Умирам от кеф.Не знам дали споделих, но вече 5 години съм у дома и се грижа за децата и бях позабравила себе си.ЗАради беборите не слагах парфюми, че ме е страх от алергии и при гушкането да си е моята миризма.Сега поотраснаха и не ме определят по миризма и вече мога да си ухая на любимите парфюми....
Я, кажете, защо е важно тестерът да е с капачка?Говори ли това за качество?
И аз мисля, че това не е баркод.Някакъв друг номер е.Все пак не е за продажба и няма как да му лепнат баркод.Сигурно е някакъв фирмен номер на тестерите, за да ги следят във фирмата...Малко се раздразних на продажбата на нещо, което не е за продажба, но...здраве да е!

ПП:ДА, кутията е от обикновен картон, а не оригинална.И върху нея е залепето картонено кръгче с цитираните надписи.

# 351
  • Мнения: 2 590
Били, не че е от жизнена важност тестера да е с капачка, просто за твое удобство и още по-голямо удовлетворение от парфюма. Аз поне за това попитах, а и ако е без капачка няма да е много удачно да се носи в чанта или багаж например. Все си мисля, че може без да иска човек да натиска ли натиска пулверизатора и да си хаби парфюмчето. Аз например най-редовно си набирам разни телефонни номера от GSM-а като стискам чантата(изпадала съм и в неловки ситуации, ако отсрещната страна реши да послуша  Embarassed)

# 352
  • Мнения: 4 202
Предпочитам да е с капачка от чисто естетична гледна точка, просто така удоволствието от парфюмът е пълно. Не, че не се радвам и на парфюми без капачки -имам два такива и много ги харесвам. Peace

# 353
  • Мнения: 2 013
Предпочитам да е с капачка ....

от къде си взимате тестерите? Защото аз си бях поръчала няколко от БГ сайтове и никак не бяйа трайни:(((и спрях да рискувам Sick

# 354
  • Sofia
  • Мнения: 7 033
И аз мисля, че това не е баркод.Някакъв друг номер е.Все пак не е за продажба и няма как да му лепнат баркод.Сигурно е някакъв фирмен номер на тестерите, за да ги следят във фирмата...Малко се раздразних на продажбата на нещо, което не е за продажба, но...здраве да е!

ПП:ДА, кутията е от обикновен картон, а не оригинална.И върху нея е залепето картонено кръгче с цитираните надписи.

На кутиите на тестерите също има бар-код, който като пуснете в гугъл вади информация - кой е парфюмът, концентрация, количество, тестер...

# 355
  • Мнения: 2 590
Предпочитам да е с капачка ....

от къде си взимате тестерите? Защото аз си бях поръчала няколко от БГ сайтове и никак не бяйа трайни:(((и спрях да рискувам Sick
Ами моята Омния Кристалин е от мегашоп, по напред в темата споделих, че ме изненада с трайността си, понеже и аз имам мнението, че като цяло на Булгари парфюмите не са особено трайни, а тя направо ме изненада. Бях си пръснала вечер преди лягане и държа до следобеда на другия ден  Shocked
Другия ми тестер е от Продавалника, момичето каза, че от парфюмерия го е купила, пак е траен, но пък и The One e по- тежичък и траен аромат по принцип.
Други тестери нямам.

Karen , току що изнамерих кутията на тестера ми на омнията, но нямам бар код. Някакъв референтен номер отпред, количество и т.н. Отстрани на кутията още някакъв друг номер. Но бар код -Не. Значи ли това , че е менте?

# 356
  • Мнения: 2 013
vili_2703, благодаря за инфото Crazy И аз точно от мегашоп си взех няколко и ...чиста вода-след 1 час не мирише на нищо.от тогава ме е страх пак да рискувам  и само от Ягодка си поръчвам,но някой цени са убиец и пак се позамислих дали да не тествам пак,знам ли.. newsm78

# 357
  • Мнения: 2 590
vili_2703, благодаря за инфото Crazy И аз точно от мегашоп си взех няколко и ...чиста вода-след 1 час не мирише на нищо.от тогава ме е страх пак да рискувам  и само от Ягодка си поръчвам,но някой цени са убиец и пак се позамислих дали да не тествам пак,знам ли.. newsm78
А може ли да споделиш какво тестери си пробвала от там? В ягодка май не продават тестери? То май само в Бг. го има. Grinning  А питала ли си други хора дали ти усещат парфюма? Да не си спряла ти самата да си го усещаш от привикването? Да и в ягодка някои цени са убиец и като си сложат и % от стойността на парфюма и става , оле, мале  Outta Joint

# 358
  • Мнения: 4 202
Pe, зависи и на кой парфюм си си взела тестер, ако по принцип е лекичък и ефирен - такъв ще е и тестера, аз съм си взимала тестер от гет, и си беше съвсем ок Peace

# 359
  • Мнения: 2 013
О,в Ягодка няма тестери:)Парфюми само:)Тестерите всички са ми от мегашоп,едните аз ползвах,други приятеля ми.Никой не ни надушваше:) Аз се оливах преди да изляза,но пак нищо:)

Общи условия

Активация на акаунт