Пролетните ви парфюми 6

  • 20 121
  • 391
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 331
На кутиите на тестерите също има бар-код, който като пуснете в гугъл вади информация - кой е парфюмът, концентрация, количество, тестер...
Пуснах този номер от отровата в гугъл и наистина излезе инфо, но на китайски... newsm78 Това значи ли, че си имам китайско менте?Няколко линка отказа да ми ги преведе...по-скоро само два преведе, та не мога да прочета всичко както трябва...

# 361
  • Мнения: 2 590
О,в Ягодка няма тестери:)Парфюми само:)Тестерите всички са ми от мегашоп,едните аз ползвах,други приятеля ми.Никой не ни надушваше:) Аз се оливах преди да изляза,но пак нищо:)
Хм ето това е лоша новина за мен. Тъкмо бях се засилила към тестер на Лолита  ooooh!

# 362
  • Мнения: 2 013
Pe, зависи и на кой парфюм си си взела тестер, ако по принцип е лекичък и ефирен - такъв ще е и тестера, аз съм си взимала тестер от гет, и си беше съвсем ок Peace
Ми само мъжки тоалетни води.Но нали и те трябва да миришат поне малко  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А и на Шлесер белия,който ви показах на снимката.Имам оригинала,взех си тестет.Тестера не е толкова траен Thinking

# 363
  • Мнения: 4 200
Хм, това ме изненадва, взимала съм си парфюм от там, не е тестер наистина, но си беше съвсем оригинален

# 364
  • Мнения: 2 013
Хм ето това е лоша новина за мен. Тъкмо бях се засилила към тестер на Лолита  ooooh!

ми ,ако иам доволни от парфюми на мегашоп,и аз бих рискувала пак.Но за тоалетна вода-не. преди 2 седмици си взех на Армани Мания-мъжката за 80 лв някъде- не го ползвам:(((((не е траен хич.

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 14:38 от РЕ

# 365
  • Мнения: 2 013
Хм, това ме изненадва, взимала съм си парфюм от там, не е тестер наистина, но си беше съвсем оригинален

да,и аз това имах предвид,поне парфюмите да са трайни- така и аз бих си взела PeaceЗа това питах от къде сте доволни от тестери Hug

# 366
  • Мнения: 522
Хм, това ме изненадва, взимала съм си парфюм от там, не е тестер наистина, но си беше съвсем оригинален

да,и аз това имах предвид,поне парфюмите да са трайни- така и аз бих си взела PeaceЗа това питах от къде сте доволни от тестери Hug

Аз съм много доволна от тестерите във Фрагранс. В момента има тестер на Елиен 60мл за около 90лв. И гаранция всичко е редовно както в Ягодка.

# 367
  • Мнения: 2 013
Аз съм много доволна от тестерите във Фрагранс. В момента има тестер на Елиен 60мл за около 90лв. И гаранция всичко е редовно както в Ягодка.
може ли линк  Embarassed

# 368
# 369
  • Мнения: 522
Заповядай. http://www.fragrancex.com/products/perfume_testers.html

Опс Елиена вече го няма, докато се наканя да се презапася и край.  newsm45

# 370
  • Мнения: 4 200
Не плачи, скоро пак ще го има newsm10

# 371
  • Мнения: 2 590
Край вече, камъкът е хвърлен. Поръчах Лолита -100мл. тестер (едп).

# 372
  • Мнения: 522
Не плачи, скоро пак ще го има newsm10

Ами ако ми свърши докато отново го пуснат?  smile3514

# 373
  • Мнения: 2 013
благодаря  bouquet
а как къде излиза колко мл е тестера,нещо не виждам newsm78 newsm78 newsm78

ПП.Цените са супер coolcool

# 374
  • Мнения: 522
Горе в дясно щракни на знамето на Европейския съюз да ти обърне доларите в евро и съответно милилитрите ще видиш.

Общи условия

Активация на акаунт