Пролетните ви парфюми 6

  • 20 131
  • 391
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 020
Горе в дясно щракни на знамето на Европейския съюз да ти обърне доларите в евро и съответно милилитрите ще видиш.
  bouquet готово:) сега ще разглеждам Party

# 376
  • Мнения: 4 204
Вили - супер, сега чакаме да пристигне smile3508

# 377
  • Мнения: 2 590
РЕ , там са с американската мярка fl.oz.
8ml.- 0.27 fl.oz
20ml.- 0.67 fl.oz
30ml.- 1 fl.oz
50ml.- 1.7.
75ml- 2.5 fl. oz
100ml- 3.4 fl. oz Тук имам един въпрос. На няколко мои парфюма пише 3.4, а във фрагранс го дават 3.3 fl.oz. Последно кое ли е? Може ли да погледнете ако имате стотици, какво пише на вашите, че се притесних да не би да са ми ментета?
 
Много моля погледнете каква мярка пише на вашите 100-тици  Praynig

Току що ми се обадиха и за потвърждение на поръчката. Вече няма връщане. Утре го чакам в рамките на работния ден. Ще споделя отзиви и впечатления  newsm44

# 378
  • Мнения: 2 020
РЕ , там са с американската мярка fl.oz.
......
..... Ще споделя отзиви и впечатления  newsm44
да,в Евро си излизат по нашенски:))))
Чакаме да кажеш доволна ли си.Дано си е орогинален Peace

# 379
  • Мнения: 522
Стотицата е 3,4 или 3,3 няма значение.

# 380
  • Мнения: 22 523
Скок и аз, че отдавна не съм се разписвала. )))

Вили, от къде си поръча Лолита, дай линк. )))
Аз от фрагранс още не съм пазарувала, но сега се чудя за Promesse на Кашарел, я пак Вили да каже - става ли според теб за пролетен парфюм. )))

# 381
  • Мнения: 2 590
Стотицата е 3,4 или 3,3 няма значение.
Благодаря   bouquet

Mirama , здравей   bouquet
Ами да според мен става и за пролетно-летен  Промес-а. Не че не го поносих и зимата  Crazy Не е от накъртващо тежките, въпреки, че е много присъствен според мен. Абе с една дума - чудесен. Heart Eyes Поне за мен.
Лолита от мегашоп я поръчах , ето линкче: http://megashop.bg/cshop/product_info.php?manufacturers_id=47&am … oducts_id=1002065

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 15:07 от vili_2703

# 382
  • Мнения: 4 204
Много обичам Промес, Мирама идеален е за пролетно -летен парфюм Peace

# 383
  • Мнения: 22 523
Вили, нямаше си работа да ми пускаш линка на мегашоп. ))) Направо пощурях с тези тестери, харесах си поне 5-6различни парфюма. )))))) Ще се разоря вече. )

# 384
  • Мнения: 2 590
Вили, нямаше си работа да ми пускаш линка на мегашоп. ))) Направо пощурях с тези тестери, харесах си поне 5-6различни парфюма. )))))) Ще се разоря вече. )
Ох Mirama, съжалявам  Embarassed Embarassed
Но все си мисля, че както те човърка и сама щеше да се разровиш  Flutter

# 385
  • Мнения: 214
Споделете нещо за тези,някой имал ли ги е?

# 386
  • Мнения: 214
vili гледам,че в megashop.bg има 212SEXY 30 мл+100 лосион за тяло за 52 лв.Много добра цена,направо се учудих.Преди време много го исках,после размислих и взех нещо друго,а също и Black XS срещу 62 лв.

# 387
  • Мнения: 2 590
Хм не ми е познат 212 секси. Обаче класическия мъжки 212 , може да ме умори от кеф  Crazy
Цената наистина е добра.

# 388
  • Мнения: 13 627
Стотицата е 3,4 или 3,3 няма значение.
Благодаря   bouquet

Mirama , здравей   bouquet
Ами да според мен става и за пролетно-летен  Промес-а. Не че не го поносих и зимата  Crazy Не е от накъртващо тежките, въпреки, че е много присъствен според мен. Абе с една дума - чудесен. Heart Eyes Поне за мен.
Лолита от мегашоп я поръчах , ето линкче: http://megashop.bg/cshop/product_info.php?manufacturers_id=47&am … oducts_id=1002065


Супер  Flutter Тя Лолитата тамън няма капачка Simple Smile  Иначе и Класик на Готие го има като тестер за само 70лв....изкушава ме мнооого

# 389
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
До сега имам две тестера от Фрагрансет - Куул уотър и Уикенд. Първият го познавам - същия е. Траен. Вторият не го познавах - паресва ми и е траен. Чакам си сега третият тестер.

Общи условия

Активация на акаунт