Първа пролет дойде, щъркел носи бебе под крилце!!! 23.03 - 29.03.2009г.

  • 12 918
  • 266
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 062
Да  бе, запаси съм имала...така тръгват слуховете....ще вземе да ми излезе име на някоя Мадам  Joy hahaha Последно давам ..... не го знам с кви гащи е (нищо не се вижда, а и той не казва  hahaha ) и е само за Мотонети  Mr. Green Преговаряйте с нея, ако искате да й го отмъкнете, иначе не можете, с аларма е (за всеки случай) Joy Mr. Green Laughing

# 211
  • Мнения: 961
Здравейте момичета! При нас този месец нищо не стана. Явно не ни е писано да получим бебче по естествен начин. Лелка-залка вече дойде и след 8 дена си записвам час при доки за да видим кога ще е инсе-то. Малко ми е криво, защото се надявах на някакво чудо - но не. Дано поне с инсе стане, че нещоо взех да се отчайвам рано, рано. Нещо днес ми е смачкано настроението. Cry
От сега ме хваща треската, чела съм от други момичета че процедурата е много лека и бърза, но ми е притеснено.

# 212
  • Мнения: 1 868
Леле какви сте аз докато гоня щърко и вие всичко ми отмъкнахте под носа Outta Joint
Black_rose благодаря ти мила, че се погрижи за мен пък и вкуса ми улучи тъмничък със светли оченца ама можеше и да не му гледам очите ако го беше показала в цял ръст Embarassed
Взимам си го за да не ми лапате от паничката Naughty
plams моля те не се отчайвай, а пък процедурата е нищо и никаква споко Peace
комикс къде си бе мацка, утре ще ходиш ли на откриването на
мотосезона?
Мира стискам силно палци Peace Praynig

# 213
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Пламс  Hug
Розичкееееееееее,от къде ги мъкнеш такива чаровници  Heart Eyes

# 214
  • Мнения: 4 700
Пламс, горе главата.  Hug

bmanolova, ти zа всеки случай покажи иzследванията на доки, но и аz като другите смятам, че няма проблем. За хламидиите ИгГ оzначава прекарана в миналото инфекция. А и при теб е мноооооого минално zавиШена. Но важното е, че ИгМ е отр., той оzначава инфекция в момента.

Мира, стискам палци и много се надявам да се похвалиШ скоро, пък и да повлечеШ крак.  Hug

Днес ви иzпуснах двата края и накрая беz мъж останах. Знаех си аz, че трябваШе да отворя проzореца на оня момък вчера, ама ей на, късно се светнах.  hahaha

# 215
  • Мнения: 965
Здравейте гугутки сладки,тези дни съм на работа и нямам много време да ви пиша  Tired
Виждам че съм изпуснала мнооооого забавления и яки мъжаги  , дали не е останал някой и за мен  newsm78  Joy
Аз сега отивам да се оправям и да се наконтя,ще излизаме тази вечер с колеги,Преслава ще е пе е в един бар и решихме да се съберем,ше късаме синджира  Joy Joy Joy , само дето утре и вдруги ден съм на работа и ще съм на стерео #Crazy,ама какво да се прави,ще избутам някак си...важното е купон да има  Hug
Пламс не се отчайвай , и аз и другите момичета ще ти кажат че хубавите работа понякога стават бавно,трябва да се борим всички заедно и всичко ще е ок,моля се за всички да се сбъдне най-голямата и съкровенна мечта   ylinfant
Мира,Маринекс стискам силно палчета и за вас  Praynig
Black_rose  на котенцето не са ли му  малко кривички боксерките....дали да не отида да му ги наместя  Joy Joy Joy
Стискам палци на всички които имат нужда  Praynig Praynig Praynig
Гушкам ви всички Hug

# 216
  • София
  • Мнения: 406
Пламс,не губи вяра и надежда,макар и с лекарска намеса и твоето чудо ще се случи,вярвам го Praynig
Миле,благодаря ти отново. HugДоки ще ги види при всички случаи,но чак след две седмици.Радвам се,че ми разясни каква е разликата,определено се успокоих. Hug
Мира,не пускам палчетата fingerscrossed
Свраче,голяма муза те е обзела,няма те никаква Heart Eyes
Розичка,дай някой по-мургав,на мен от такива ми омекват капачките Mr. Green

# 217
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
БМанолова,заповядай:

По мургав от това здраве му кажи.. Joy ама много да си го пазиш че хиените ей сега ще ти го отмъкнат! Laughing
Милето е права,изследванията са ти супер!

# 218
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Тук съм,Би Hug ,ама което си е верно,верно си е .. Joy В момента даже почти са ми залепени пръстите от това пусто лепило и боя Laughing
Аз го давам днес малко странично от темата,че като видях какви страсти по чужди мъже се развихриха..си викам-Я,сврачулане,дай  път на младите ,да не кажат после,че от кака си не мож се вредят Joy
Пламс,горе нослето Hug
Мира Praynig
Сега ви прегръщам топло и се оттеглям да творя

# 219
  • Мнения: 961
Мерси за подкрепата момичета! Аз се отправям към царството на сънищата, защото утре съм на работа. Лека нощ и приятна почивка на не работещите. На работарките, като мен, лек ден.


 smile3524

# 220
  • Мнения: 1 868
Добро утро мацорки Heart Eyes
Аз отивам на откриване на сезона на мотористите  Party
И като се върна ще видя днес дали сте се държали по прилично от вчера Blush(надявам се да не сте)
Лек и слънчев ден на всички Hug

# 221
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро!Поднасям кафенце и заминавам на работа.Стискам палци на всички нуждаещи се! Praynig

Приятен и спокоен уйкенд,кукли! Heart Eyes

# 222
  • София
  • Мнения: 406
Добро утро!
Доре,благодаря,взимам си и момчето,и от кафето.Точно такива "шоколадови" обичам  Embarassed
Свраче,твори,твори,ама от време на време и почивка с някой от мъжагите на Дорето и Розичка Joy
Лек ден и лека работа на работещите!

# 223
  • Мнения: 965
Добро утро  Hug
Ох Доре благодаря за кафенцето миличка,за мен двойна доза,не мога да си отворя очите  Crazy , в 4 сутринта се прибрах , как ми се  спи не е истина,ама няма как и аз отивам на работа след малко  ooooh!
Приятен уикенд на почиващите  Hug

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 09:14 от cecitooo

# 224
  • Мнения: 2 342
Дорче, мерси за кафето!
Днес съм се отдала на пълна почивка!  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт