Първа пролет дойде, щъркел носи бебе под крилце!!! 23.03 - 29.03.2009г.

  • 12 927
  • 266
  •   1
Отговори
# 75
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Свраченце,  днес си в приповдигнато настроение, само така.
Наздраве!
Стискам палци на всички ,които имат нужда.

# 76
  • Мнения: 1 768
Мотонети , Praynig Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed нека утре е твоя ден , стискам палци  Hug
Сврачони , щом музата е при теб сега е момента да ми нарисуваш домочадието  smile3534 Аз знам що ме каниш на морето щото , като ме видиш как плавам  sport027 , като пирон ще се спукаш от смях   rotfImbo
Доренце , аз още чакам знойни мъже  Rolling Eyes Heart Eyes
Розичка , е това намерих , но не знам французки  Embarassed http://www.douche.fr/baignoire_balneo/baleina.html тези гадове искат да ги питаш за цената и не са написали нищо хмммммммммм........ Mr. Green
Ха наздраве  cheers

АУУУУУУУУУУУ Рози , намерих цената и се втресох , до 2500лв бих дала за това бижу , па ако ще и да мизерствам , нооооооо цената е 5968.04 Е #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Последна редакция: вт, 24 мар 2009, 22:26 от marinex

# 77
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 911
Благодаря на всички за палците, малката е по-добре, свалихме температурата Hug
Мимс, тва много пари бееее #Crazy

# 78
  • Мнения: 4 700
Geia, браво на вас. Айде сега да се наспите, zаЩото сигурно сте уморени. Ти от притеснение, а малката то температурата. Да я нацелуваШ от мен. ОбеЩавам преди да тръгне на училиЩе да се zапоzнаем с нея.  Crazy Embarassed

# 79
  • Мнения: 1 062
Много, много, ама таз вана е Уникатна  hahaha
Влизаш бял, излизаш цветен...терапия отвсякъде.
Пък и си имаш фонтан в банята  Joy
Очаквах няква голяма цена....харесва ми но няма да я взема....
щото заради нея ми трябва нова по-голяма баня  Joy , а към нея и апартамент  hahaha


Целувки на Мила, браво на момичето  Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 1 768
Абе ще я центрирам  в двора на село , хем и фонтана ще е на правилното място  Joy Joy Joy , така ще спестя пари от баня и апартамент  Joy Joy Joy Joy Joy

# 81
  • Мнения: 965
Здравейте гугутки  Hug
Аз сега се прибирам,цял ден гости,разходки,козметих,после аз отидох на гости и ей сега се телепортирах в нас..........гроги съм направо  Shocked
Отивам да пооправя малко циганийката от гостито и лягам и умирам,утре ще ви пиша повече
Много гуш от мен на всички
Стискам палци на всички нуждаещи се ,не спирам да мисля за вас,цункам ви всичкииии  Hug

# 82
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 911
Ха ха, Миле, значи има надежда за нас Joy
Розе, за толкоз пари ще дам на мъжов да ме бойдиса Mr. Green че и ще останат даже Laughing

# 83
  • Мнения: 1 062
Абе ще я центрирам  в двора на село , хем и фонтана ще е на правилното място  Joy Joy Joy , така ще спестя пари от баня и апартамент  Joy Joy Joy Joy Joy
Бреййййй, на двора, а  Joy
Еййййй,срама нямаш, ексхибиционистка такава  Mr. Green
Хайде да не те зяпат съседите, перденцата от мен  Joy hahaha
Цветни разбира се, да ти тичат на ваната, ама  трябва да намеря някви равностойни на
цената на ваната, че да не се излагам с евтини парцали и да загрозя пейзажа Laughing

Абе, Гея, как ще му даваш пари....тъкмо от него ще спестиш  hahaha
На прИмоция ще те вземе за боядисване.....кво му рябва на човека, една четка и 2-3 кофи различна боя  Mr. Green Нали цветна ще си, че един цвят, скучна работа  Crazy

# 84
  • Мнения: 1 768
Рози , ае нема нужда от пердета , ще спестим и от тях , щото си немам съседи , а двора е с двуметрови огради от реден камък  Heart Eyes Laughing
Геа , това с боята ми напомни , че скоро е великден  Laughing Laughing Laughing Laughing за яйчица става дума  Joy Joy Joy

# 85
  • Мнения: 1 062
Абе ограда имала....има и самолети, парашути и делтапланери  Joy ... и въжета ще има, щом е за идеята  Joy

# 86
  • Мнения: 1 768
Абе ти ми пусна мухата с тая вана , пък сега се чудиш май как да ме откажеш от нея  JoyЕ сега съм седнала да смятам колко пари трябва да изкарва мъжов , че да мога да си я купя  ooooh! newsm78 hahaha hahaha hahaha

# 87
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 911
То е ясно, че за яйчица става дума Mr. Green
На малчо му искаха за градината и човека е горд притежател на кошница с яйца Laughing Ето го и него Wink
тук
и тук

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 08:48 от Geia

# 88
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Гея,накара ме да се обърна да си видя стола,на който дремя,дали не е като вашия Joy
Страхотен сладуран ти е малчо!
п.п.
Покрай вашите вани ме се привлиза в банята-и ей ме сега-чистичка и умитичка -готова за скок в леглото,щото то..муза,муза..ама утре хептен ще дремя  и ще изтървя сабахлянското  кайве Joy

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 787
Дубрютру банда  Hug
Гея малчо е страхотен  Hug
Хайде на закуската  Hug

Общи условия

Активация на акаунт