Сънувах... знаете ли какво означавва...

  • 50 318
  • 304
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 471
единия сън дето сънувах е ,че припадам в съня си .. това какво значи ?

а няколко вечери подред сънувах ,че съм бременна и гледам теста е с 2 черти , всички около мен бяха много радостни от новината и имах близнаци ..
а този май не е на хубаво .. или греша ?

# 286
  • Мнения: 8 828
Не е много на място, ама да се похваля Laughing От известно време не сънувам нищо, спя си. Много съм доволна, преди години сънувах изумителни сънища, после ми се случиха изумително неочаквани неща(все лоши). Може би е време на почивка, затишие, релакс от всякакъв род. Хубаво е да не сънуваш. Simple Smile
П.П. Сетих се и да кажа-падането на зъбите може да означава освен смърт, и болест, а също и рязка промяна. Това ми беше повтарящ се до полуда сън, много неприятно.

# 287
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
П.П. Сетих се и да кажа-падането на зъбите може да означава освен смърт, и болест, а също и рязка промяна. Това ми беше повтарящ се до полуда сън, много неприятно.
Промяна....,ама промяна към лошо!Да сънуваш зъби въобще не е на хубаво!!!

# 288
  • Мнения: 2 356
  Е, стига с тия паранои за зъбите, де! Crazy Може да е просто период, в който чувстваш, че "стъпваш в пясък".

# 289
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
  Е, стига с тия паранои за зъбите, де! Crazy Може да е просто период, в който чувстваш, че "стъпваш в пясък".

  И според мен е параноя целия "Съновник". Сън с падане на зъби, според модерната психология, означава загуба на защита, беззащитност, примиреност, отстъпчивост, липса на защита на собствената идентичност.

# 290
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
единия сън дето сънувах е ,че припадам в съня си .. това какво значи ?

а няколко вечери подред сънувах ,че съм бременна и гледам теста е с 2 черти , всички около мен бяха много радостни от новината и имах близнаци ..
а този май не е на хубаво .. или греша ?

...всички около мен бяха много радостни... А вие?

# 291
  • Мнения: 471
единия сън дето сънувах е ,че припадам в съня си .. това какво значи ?

а няколко вечери подред сънувах ,че съм бременна и гледам теста е с 2 черти , всички около мен бяха много радостни от новината и имах близнаци ..
а този май не е на хубаво .. или греша ?

...всички около мен бяха много радостни... А вие?

аз не повярвях на новината , че съм бременна , но се зарадвах като разбрах .. останах с приятно чувство  Wink

# 292
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
аз не повярвях на новината , че съм бременна , но се зарадвах като разбрах .. останах с приятно чувство   Wink

  Тогава да разбираме, че това е т.н. пожелателен сън.  Hug

# 293
  • Мнения: 1 163
Понеже рядко сънувам а снощи тоя сън ми се запечата много в съзнанието, дано някой успее да го разгадае. Снощи сънувам, че съм в къщата на починалата си баба. Тя върви неотлъчно до мене, щастлива и много пъргава. Седнах ме на стълбите пред вратата и успях да и хвана ръката и я милвах доста време. Преди това обаче се разходих в двора и видях гнездо от скорпиони. Баба постоянно повтаряше не се тревожи всичко ще е наред.

# 294
  • Мнения: 234
Да не възлагаш големи надежди към нещо.
Ще откриеш други пътища  Laughing

# 295
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Голяма къща насред поле (сънувам я няколко пъти тази къща), бандити, оставам сама - настоящият ми мъж излиза и ме целува, заключвам, през заден прозорец влиза един от бандитите и търси нещо из къщата, друг стои на отворения от първия прозорец. Първият ме вижда, но не ме издава! Отиваме в стая без прозорци и той казва, че много му харесва и ще доведе и жена си. Чуваме шум и отиваме в първата стая - там е цялото ми семейство, детето ми е малко, вместо настоящият там е бившия ми съпруг. Събудих се с необяснимо чувство на притеснение и някакъв страх  Thinking

# 296
  • Мнения: 21
Здравейте! Аз сънувам доста често и определено вярвам на значенията на сънищата си. Постоянно се ровя в съновниците, но имам въпрос. Периодично сънувам как котка(обикновено черна) ме напада, като си забива ноктите в гърба ми. Значението в съновника съм го чела многократно, но се чудя каква е причината този сън да се повтаря постоянно. Скоро не съм го сънувала, но когато ми се случва  тръпки ме побиват, направо подскачам в леглото от уплах, а и май в следствие на съня започнах да се стахувам от котки.
Иначе тази нощ сънувах, че разглеждам снимки от детството ми. Все още не съм проверявала в съновника, ако може да ми го разтълкувате.

# 297
  • Мнения: 62
Аз пък мноу обичам черни котки, за мене те ще имат друго значение в сънищата, сигура! Wink

# 298
  • Мнения: 2
Моля за помощ !!!
Сънувам на няколко пъти сестрата на бившия ми приятел която е починала /никога не съм я виждала и нямам представа как изглежда,но знам,че е тя в съня си/.
Първо я сънвах на снимка в булченска рокля..после я сънувах,че си говоря с нея и разговорите са доста напрегнати между нас и в общи линии ми е много напрегнато,когато се събудя.
Казаха ми,че когато сънуваш някой починал трябва да раздадеш нещо ....и така раздадох

# 299
  • Мнения: 62
 Simple SmileЗависи какво иска починалия. Тя какво иска?

Общи условия

Активация на акаунт